• 57 56:39
    2
    Martin LANDA

Horní Počernice Orka - Florbal Primátor Náchod 2:3
branky: 41. Šimon Mestek, 52. Jan Maršík - 27. Nikolas Osifčin, 49. Antonín Donaj, 52. Jiří Jebavý; rozhodčí: David Hertz - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Woller 23 - David Fröde 13; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): V podstatě celé utkání jsme měli míček na svých holích, ale nedokázali jsme být dostatčně kvalitní v utočné aktivitě. Musíme být v brankovišti daleko hladovější po gólech. Díky hráčům, kteří předvedli solidní výkon i přes to, že měli již dvě utkání v nohou.
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, škoda zbytečných vyloučení ve třetí třetině. Musím kluky pochválit za kvalitní práci do obrany. Pokud takhle zahrajeme i zítra můžeme jednoznačně pomýšlet na vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
60:00 A máme tu konec utkání, i přes závěrečný tlak se domácím nepodařilo vrátit do zápasu a prohrávají tak 2:3.
58:39 Orka ubránila oslabení!
56:39 Vyloučen hráč #15 Martin Landa družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:55 Souboj těžkých váh! Osifčin a Maršík se potkali u střídačky domácích. K výsledku tohoto souboje stačí říct, že Osifčin si spletl střídačky a sednout u orky si rozhodně nemůže.
51:34 GÓL Horní Počernice Orka! 2:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #64 Jan Maršík bez asistence (2:3)
51:34 Maršík vrací Orce naději, skvělá střela ze zátahu a skóre je 2:3.
51:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #87 Adam Jakubský (1:3)
51:23 Náchod využívá přesilovku a odskakuje na dvoubrankové vedení.
50:54 Woller chytá a Durda vyváží balón ven z pásma.
50:24 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za bránění ve hře
49:59 Woller znovu drží svůj tým a další střelu vyráží.
48:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (1:2)
48:23 Zakřiknul jsem to. Ze skrumáže před brankou Orky se nejdřív zorientoval Donaj a dostává Náchod do vedení.
46:54 Jaroš těsně minul, jeho střely z půlky jsou proslulé, ale dnes se mu zatím nedaří najít správnou střeleckou stopu.
45:31 Durda těsně minul branku, Orka klepe na dveře vedení!
45:00 Woller stylově chytl míček, který se odrazil od mantinelu, do jedné ruky.
44:17 Wolle nebezpečnou střelu na zadní tyč vyrazil a následně shrábnul pro sebe.
42:29 Orka jakoby po gólu ožila. Najednou se útočné kombinace daří.
40:48 GÓL Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #64 Jan Maršík (1:1)
40:48 Mestek ukončuje trápení Orky!
40:00 Brankáři hostí se tímto omlouvám za komolení jeho jména, mé technické schopnosti mi nedovolují používat přehláskované o.
40:00 Orka se musí začít snažit do koncovky. Frode se zatím tolik nezapotil a proto je stav po 40 minutách 0:1
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:28 Mestek dnes hraje ostře. Už druhý hráč týmu hostí se ocitl naražen na mantinel po srážce s útočníkem Orky.
37:24 Ščasný v nájezdu proti brankáři neuspěl, obránce Náchoda stihnul znemožnit zakončení.
36:11 Mestek na mantinelu sroloval náchodského útočníka, k nelibosti fanoušků se jednalo o faul.
33:11 Ukázala se výborná chemie Jaroše a Maršíka. První jmenovaný našel nástřelem Maršíka na zadní tyči, ten jen o kousek minul branku.
32:31 Míka z dobré pozice netrefuje bránu o takových dvacet čísel, velká škoda!
31:43 Trepera z velkého úhlu trefuje pouze kalhoty Frodeho
30:36 Woller znovu čapá. Střely z dálky mu dnes nedělají problém.
27:01 Rychlý protiútok Náchoda končí v ochranné síti za brankou domácích.
26:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:1)
26:51 Osifčin vzal brejk na sebe, natáhnul si balónek na střed a krásnou střelou takzvaně "dvacet nad led" prostřelil Wollera.
25:58 Frode na druhé straně chytil střelu Snížka bez problémů, oba brankáři jsou zatím perfektní.
25:36 Woller další skvělý zákrok, střelami z dálky ho dnes soupeři nejspíše nepřekonají.
24:46 Macek už startoval do brejku, ale arbitr ho zastavil a odpískal faul.
23:59 Trenér Náchoda argumentuje pro potencionální vyloučení Trepery, ale rozhodčí si stojí pevně za svým rozhodnutím.
23:25 Jaroš si teď nejspíše spletl sporty, jeho projektil měl spíše parametry fotbalové střely do šibenice.
22:27 Woller chvíli hledal balónek potom, co jej vyrazil do vzduchu, ale krizovou situaci zvládl a už rozdává balónek obráncům.
21:13 Trepera skvělým návratem zabránil úniku Jakubského.
20:25 Mestek hned po buly otestoval přesnost svojí florbalky, nicméně bude muset ještě měřidla seštelovat.
20:00 Po první třetině je tedy stav nerozhodný, žádného gólu jsme svědky nebyli. Náchod má rozhodně více ze hry, ale Orka se ke konci první dvacetiminutovky začala dostávát do rytmu a ohrozila branku hostí.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:59 Na konci třetiny se ještě dobrým pozičním zákrokem blýsknul Adam Woller.
19:00 Náchod nechává procházet dlouhé přihrávky po mantinelech a Orka toho zatím dobře využívá. Další střela domácích končí na hrudi náchodského brankáře.
17:00 Třešňák ze vzduchu trefuje pouze zadní mantinel.
14:25 Míka pouze do bloku.
13:01 Treperova tečovaná rána jen tak tak minula horní roh Frodeho branky.
12:24 Maršík neproměnil tutovku. Mestek ho v přečíslení 2 na 1 krásně našel, ale prvně jmenovaný nebyl sto trefit balónek.
12:06 Hra je zatím velice vlažná, žádný tým si nevytvořil přesvědčivé gólové situace.
09:57 Orka poprvé v zápase v delším tlaku a halou zní potlesk! Dnes se na naše juniory přišlo podívat opravdu hodně diváků.
08:39 Mestek pouze do ramena Frodeho
06:28 Orka ne a ne si vybudovat postupný útok, zatím neměli úspěch ve hře na balonku.
05:55 Další střela Jakubského, našla pouze připravenou levačku Wollera.
04:00 Woller likviduje další střelu z půlky. Osifčin dnes pálí!
03:53 Po ostrém střetu se na zemi ocitl hráč Náchoda, ale už je na nohách a může pokračovat.
03:09 Woller má další zákrok!
02:27 Woller zneškodnil brejk náchodského útočníka, který zkoušel beckhendovou kličku.
01:00 Brankáři na obou stranách si vyměnili první zákroky.
00:25 Maršíka střela zblokována Vysokým.
00:00 Úvodní bully vyhrávají hosté.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu mezi Horní Počernice Orka a Florbal Primátor Náchod. Oba týmy se zatím v juniorské extralize trápí, proto dnes můžeme očekávát vyrovnaný souboj!