• 60 59:35
    2
    David STRNÁDEK

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 4:6
branky: 16. Jakub Langpaul, 24. David Špaček, 35. Jakub Vysoký, 53. Adam Jakubský - 4. Ondřej Machatý, 4. Michal Puchner, 17. Petr Kvasil, 31. Ondřej Machatý, 40. Vojtěch Král, 41. Petr Kvasil; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Maximilián Mako; vyloučení: 4:7; využití: 2:1; diváků: 85; zásahy brankářů: David Fröde 20 - Vojtěch Ujec 17; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Hrozná první třetina rozhodla o výseldku utkání. Bohuže vždy začneme hrát sebevědomě a s veškerou kvalitou až ve chvilích kdy nám teče do bot. Ve druhé třetině přišlo značné zlepšení, které pokračovalo ve třetině třetí. V té jsme si vypracovali i několik šancí, kdy jsme se měli radovat z gólu. Pardubice měli štestí když se jim míčky odráželi přesně tam kam potřebovali. Ovšem to nemění nic na tom, že soupeř bere tři body a my opět odcházíme s prázdnou. Očekával bych značně větší sebevědomí od hráčů kteří mají zkušenosti z mužského florbalu. Doufám, že se vše otočí hned v dalším utkání, příští středu proti Hradci.  nDíky všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Zápas v dobrém tempu jsme rádi za takovouto prověrku. Příště se musíme vyvarovat mnoha vyloučením.  nDěkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:41 Náchod má nebezpečný úder před bránou Pardubic.
59:35 Vyloučen hráč #71 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
59:33 Náchodští obstřelují branku, avšak gól ještě nepadl.
58:00 Nachod zkouši hru bez brankáře.
56:55 Sokoli mají nebezpečný úder.
55:14 Hosté hrají v plném počtu.
54:35 Timeout Florbal Primátor Náchod
53:53 Náchod si opět zahraje přesilovku, snad už promění.
53:14 Vyloučen hráč #73 Max Malátek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:11 Náchod má nebezpečný úder. Uvidíme jak to zahrají.
52:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (4:6)
49:09 Náchod drži Pardubice na jejich půlce.
48:36 Náchod má teď nebezpečný úder.
48:20 Nádherný výhoz Frodeho málem vyústil v gól v prospěch Náchoda.
47:12 Domácí hrají v plném počtu.
45:12 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
45:12 Už po druhé se hraje čtyři na čtyři, ale pouze na devět sekund. Poté jdou Sokoli do přesilovky.
44:46 Vysoký trefuje pouze boční siťku branky.
43:35 Nebezpečná střela Jakubského skončila v bloku Sokolů.
43:21 Vyloučen hráč #49 Matěj Tlučhoř družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
43:21 Náchodští opět jdou do přesilovky.
40:57 Máme zde první gól třetí třetiny.
40:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #60 Michal Jeřáb (3:6)
40:01 Vhazování pro Náchod.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:34 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #7 Michal Puchner (3:5)
39:34 Hosté využívají přesilovky a navyšují skóre.
39:00 Pardubice si také zahrají přesilovku.
38:51 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
36:15 Pardubice hrají v plném počtu.
34:13 Náchod proměňuje první přesilovku. Uvidíme zda-li na to naváží a promění i další.
34:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (3:4)
34:00 Náchod bude půl minuty hrát proti třem, uvidíme zdali promění.
33:59 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
33:29 Špaček vyslal prudkou střelu proti bráně Pardubic, avšak střela skončila v bloku.
32:31 Náchod opět hraje v přesilovce, uvidíme jestli to dopadne gólem.
31:35 Zápas začína být pěkně vyhrocený.
31:06 Froďas podržel Náchod neskutečným zákrokem.
30:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #7 Michal Puchner (2:4)
29:00 Langpaul se nádherně uvolnil a vyslal další nebezpečnou střelu, ale golman Pardubic opět podržel.
28:14 Nebezpečnou střelu Špačka golman Pardubic zlikvidoval.
27:57 Oba týmy hrají v plném počtu.
26:29 Máme tu dvojité vyloučení. Oba týmy hrají ve čtyřech uvidíme jak si se situací poradí.
25:56 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
25:56 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
25:29 Rozhodčí otáčí úder v porspěch Náchoda.
24:52 Osifčin vybojoval úder pro Náchod.
23:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #61 Martin Hanuš (2:3)
21:22 Náchod opět navyšuje na tři lajny.
20:50 Domácí hrají v plném počtu.
20:01 Vhazování pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
18:41 Vyloučen hráč #9 Daniel Havel družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
17:20 Knettig přestřelil bránu.
16:27 Jakubský si povodil dvá hráče a navedl míček do osy, bohužel neproměnil.
16:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #8 Tomáš Macháček (1:3)
15:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #87 Adam Jakubský (1:2)
15:28 Máme tu první přesilovku zápasu, uvidíme zda ji Náchod promění.
14:39 Hanuš vyváží míček a dostává sekeru. Náchod hraje ve výhodě.
11:44 Náchod stahuje na dvě lajny.
10:56 Jeden z Pardubických útočníku trefuje tyč.
10:12 Osifčin si poradil s těžkou situací a zahrál míček Náchodu do rozehry.
08:54 Hanuš jeho blokem zachránil Náchod před jistým gólem.
08:13 Jakubský se dostal do nebezpečné situace, bohužel neproměnil.
07:38 Jeden z Náchodských útočníku netrefuje prázdnou bránu.
05:30 Vysoký se ocitl za brankou Náchoda, byl napadán dvěma hráči z Pardubic ze situaci si ale poradil.
03:47 Nebezpečný úder Pardubic vyústil v gól.
03:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #73 Max Malátek (0:2)
03:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý bez asistence (0:1)
01:58 Hráč Pardubic posílá Kašpara za mantinel, ten se ale v zápětí vrátil do hry a míček vybojoval.
00:01 Vhazování pro Pardubice.