• 60 59:41

• 60 59:41
    2

FbC Respect Hradec Králové - Torpedo Havířov 7:5
branky: 6. Ondřej Binar, 23. Ondřej Binar, 39. Andrej Janda, 40. Ondřej Binar, 54. Andrej Janda, 59. Petr Szturc, 60. Filip Brejcha - 16. Matěj Pezda, 16. Jan Warcholek, 44. Patrik Tichý, 50. Jan Chmiel, 53. Jan Warcholek; rozhodčí: Martin Korunka - Jiří Knettig; vyloučení: 4 + Filip Brejcha OS:3 + Jan Warcholek OS; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Michal Malý 12 - Vojtěch Vilím 32; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Dnešní bojovný zápas plný zvratů se musel přítomným divákům líbit. Dnes kluci hráli jako tým. Cením si toho, že si vzali ponaučení ze včerejška. Je vidět, že jdeme správnou cestou a budeme se zlepšovat. Pracujeme dál !!! Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů. Ještě jednou připojuji omluvu za domácí "fanoušky". Takovéto skandování nepodporujeme a jako klub FbC Hradec Králové se od něj distancujeme !!!
60:00 Komentář hostů: Mimo druhou třetinu, ve které nám soupeř odskočil šlo o vyrovnaný zápas. Ve třetí třetině se nám podařilo otočit skóre, ale nakonec byl v závěru Hradec šťastnější. Druhá třetina se nám hrubě nepovedla a soupeř byl o dost aktivnější, takže můžeme být rádi, že odskočil pouze o dva góly. n
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:41 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha bez asistence (7:5)
59:41 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
59:41 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové - osobní trest
59:41 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
59:41 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov - osobní trest
59:10 Janda netrefil prázdnou bránu.
58:50 Havířov hraje bez golmana.
58:28 Timeout Torpedo Havířov
58:28 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #27 Jakub Nerad (6:5)
58:28 Sztruc osamocený před hostujícím golmanem posílá Hradec do vedení.
57:33 Ryba ve velmi dobré šanci trefuje tyč.
57:05 Hra se odehrává spíše na polovině Havířova.
54:20 Hradec hraje na dvě lajny.
53:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #99 Ondřej Binar (5:5)
53:24 Binarovu střelu dorazil do brány Janda a máme opět srovnáno.
52:33 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #54 Petr Juřica (4:5)
52:33 Rychlý protiútok hostů dostává Havířov do vedení.
52:20 Dobrý pokus Szturce, ale gól z toho nepadl.
50:55 Havířov sportovně přenechává míček Hradci.
49:56 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #4 Jan Warcholek (4:4)
49:56 Nešťastná teč a Havířov srovnává.
46:55 Hra se teď celkem vyrovnala, ale Hradec je stále trochu lepším týmem.
46:26 Janda v dobré šanci.
44:01 Hanzlíkova samostatná akce, jeho střela ale končí v bloku.
43:07 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #58 Jan Chmiel (4:3)
43:07 Špatně rozebraní hráči před domácí brankou a Havířov snižuje.
42:22 Hradec více na balónu.
40:01 Buly pro Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 19:4
39:11 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #5 Andrej Janda (4:2)
39:11 Binar před koncem druhé třetiny zkompetoval hattrick a Hradec vede o dvě branky!
38:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:2
38:40 Rozehrávka z rohu a Janda z ostrého úhlu prostřeluje golmana hostů a posílá svůj tým opět do vedení.
37:39 Hanzlík na Hanzlíka a dobrá šance domácích končí v rukou hostujícího golmana.
36:03 Po dlouhé době větší šance hostů, Malý však s přehledem chytá.
34:42 Szturc v bolestech na zemi...
34:09 Havířov v plném počtu.
33:40 Janda dobře sebral balón, nahrál na střed Kremeníkovi, ten bohužel trefuje pouze hostujícího brankáře.
32:14 A z oslabení jde Hradec rovnou do přesilové hry.
32:08 Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:01 Dobrý blok Hanzlíka.
31:08 Havířov zatím v přesilové hře nedokázal pořádně nic vymyslet.
30:13 Vyloučen hráč #34 Miroslav Nepraš družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
28:22 Pokud Havířov nevstřelí gól, uvidíme oslabení Hradce...
26:50 V druhé třetině je zatím jednoznačně lepší tým Hradce.
25:44 Vošický se dostal z obrany až před soupeřovu branku, gól z toho bohužel není.
25:07 Hradec své druhé oslabení zvládl bez problémů a stav se tak nemění.
23:07 Vyloučen hráč #97 Přemek Hanzlík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
22:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #82 Vítek Ryba (2:2)
22:24 Ryba z rohu na Binara, ten se trefil přesně do pravého horního rohu hostující branky a stav je vyrovnaný.
21:57 Vyloučen hráč #19 Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:44 Wolf v dobré šanci.. Hradec do druhé třetiny vstoupil lépe než hosté.
20:40 Janda v dobré šanci.
20:01 Buly pro Havířov.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:47 Hradec je v plném počtu.
19:11 Hradec zatím oslabení zvládá bez komplikací.
18:10 Hradec úspěšně odpaluje balón na polovinu soupeře.
17:46 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
17:11 Hradec je teď po dvou rychlých gólech dost otřesený, snad tento stav nebude trvat dlouho.
15:22 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #91 Matěj Kuntoš (1:2)
15:22 Dva rychlé góly hostujícího týmu otačí stav utkání a hosté se dostávají do vedení.
15:16 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #58 Jan Chmiel (1:1)
13:44 Opět krásná spolupráce Ryba - Binar, golman hostí vyráží svou maskou.
11:40 Na gólové šance teď jednoznačně vede domácí Hradec.
10:38 Binar krásně našel volného Rybu na tředu, ten bohužel těsně netrefuje branku.
10:15 Zmatek před domácí brankou končí faulem a rozehrávají domácí.
09:40 Dobrá kličkovaná od Hanzlíka, střela ale letěla nad branku.
08:40 Ztráta domácích na půlce, hosté šli do rychlého brejku, domácí golman s přehledem chytá.
08:22 Rybova střela z půlky jen těsně minula branku.
07:30 Brejcha v dobré šanci, k zakončení se však nedostal.
05:17 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
05:17 Šťastný odraz k Binarovi, ten si s tím dokázal poradit a backhandovou střelou posílá domácí do vedení.
04:44 Dobrá rozehrávka Hradce,Ryba vystřelil těsně vedle brány.
03:58 Standardka Havířova ve velmi dobré pozici. Havířov ale nedokázal nic vymyslet a tak je stav stále bezbrankový.
03:30 Dobrá souhra Binar - Ryba končí střelou do tyčky.
02:50 Hra je zatím v poklidném tempu.
01:14 Na míčku je zatím více Havířov.
00:01 Úvodní buly pro domácí.