3:10
    František BENDA
    (Maceček)

FbC Respect Hradec Králové - 1. SFK Havířov 3:10
branky: 28. Jakub Nerad, 36. Prokop Hanzlík, 55. Jakub Nerad - 3. Jan Chudoba, 5. Radek Stolárik, 21. Radek Stolárik, 30. Šimon Jandák, 34. Jakub Maceček, 38. Šimon Jandák, 47. Samuel Strakoš, 56. Samuel Vraník, 58. Jakub Maceček, 60. František Benda; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Erik Zoubek 19 - Erik Beza 27; po třetinách: 0:2, 2:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Dnes jsme dostali lekci z produktivity. Výsledek je pro nás příliš krutý. Děkujeme soupeři za férovou hru.
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Pro nás dnes moc důležité vítězství, které se vůbec nerodilo lehce. nSoupeř byl nepříjemný v obraně, ale kluci to dnes zvládli. Musím dnes pochválit našeho brankáře, který nás dnes v těžkým momentech a chvílích podržel. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:28 GÓL 1. SFK Havířov! 3:10
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #6 František Benda, asistoval #57 Jakub Maceček (3:10)
58:35 FbC vrátil brankáře do hry, nyní však gólman  opět opustil branku.
57:35 GÓL 1. SFK Havířov! 3:9
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #17 Samuel Vraník (3:9)
56:24 Tým FbC hrál před dvě minuty bez brankáře. Ve hře v šesti pokračuje i přes gól obdržený do práydné branky. Nyní bdržel další.
55:10 GÓL 1. SFK Havířov! 3:8
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník bez asistence (3:8)
54:07 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #89 Jakub Wolf (3:7)
52:14 Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
50:37 Timeout FbC Respect Hradec Králové
47:00 Přes mírnou převahu FbC, která pokračovala i po přesilovce se Havířovu podařilo vstřelit 7. branku.
46:28 GÓL 1. SFK Havířov! 2:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš, asistoval #57 Jakub Maceček (2:7)
45:30 Tým FbC nevyužil přesilovku započatou v polovině 3. minury. Všechny střely domácích končily na blocích obrany hostí.
42:38 Vyloučen hráč #84 Adam Chlebík družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
40:50 Třetí třetinu otevřel FbC náporem, ale rovněž Havířov se pokusil o protiútok.
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
40:00 Skončila druhá třetina zápasu.
37:30 GÓL 1. SFK Havířov! 2:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #61 Jan Chudoba (2:6)
35:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #29 Petr Szturc (2:5)
33:06 GÓL 1. SFK Havířov! 1:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček bez asistence (1:5)
32:47 Oba týmy předvádějí bojovnou hru, branky z ní však těží pouze hosté.
29:05 GÓL 1. SFK Havířov! 1:4
27:10 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #34 Miroslav Nepraš (1:3)
23:58 Havířov má mírnou převahu.
22:34 Druhá část začala ve vysokém tempu, viděli jsme několik tvrdých soubojů. Z jedné skrumáže před brankou FbC vytěžii hosté třetí branku utkání.
20:54 GÓL 1. SFK Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik bez asistence (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
20:00 V samotném závěru první třetiny si FbC vytvořil tříminutový tlak a hrálo se téměř pouze na polovině Havířova. Padlo několik střel, žádná z nich však neskončila v brance hostí.
17:06 Týmy se střídají v iniciativě, hraje se 'nahoru - dolů'.
13:03 Trestné střílení družstva 1. SFK Havířov neproměnil #84 Adam Chlebík.
13:03 Nařízené trestné střílení po nedovoleném zákroku domácího hráče. Za hosty hráč 84 neproměnil.
08:10 FbC si vytvořil převahu, jeho střely jsou zatím neúčinné.
06:50 Hra je rozkouskovaná, časté ztráty míčku na obou stranách.
04:36 GÓL 1. SFK Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #61 Jan Chudoba (0:2)
02:55 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #10 Šimon Jandák (0:1)
02:52 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez převahy kteréhokoliv z týmů.
00:00 Byla zahájena první část zápasu.