58
  • 58 57:23
    2

BLACK ANGELS YONEX - FbC Respect Hradec Králové 8:2
branky: 3. Vojtěch Koštialik, 5. Tomáš Horák, 5. Jakub Bartušek, 28. Tomáš Horák, 35. Robin Bělík, 44. Matěj Lubas, 51. Matěj Budínský, 57. Tomáš Horák - 26. Petr Szturc, 50. Jakub Nerad; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Řehák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Němec 29, Maxmilián Munduch 5 - Erik Zoubek 30; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Utkání prakticky rozhodly 3 branky na začátku utkání. Škoda dvou neproměněných nájezdů, mohlo být utkání dramatičtější. Stále hoříme na neproměňování šancí. Máme stále co zlepšovat a pracujeme dál. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Konečně se podařilo přetavit tlak na začátku zápasu ve vedení o více branek, což rozhodlo o výsledku. Jsem rád za uspěšný vstup do sezony, na který se zítra pokusíme navázat, Děkuji divákům a soupeři za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:12 Munduch posílá do akce jeden míček za druhým
58:22 Zdá se že konec se dohraje v početní výhodně Hradce
57:23 Vyloučen hráč #11 Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost
56:06 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #89 Adam Neuman (8:2)
53:20 Kamarádská přihrávka vyděsila Neumana
50:25 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #29 Tomáš Horák (7:2)
49:42 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #34 Miroslav Nepraš (6:2)
47:36 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #99 Ondřej Binar.
47:28 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Maxmilián Munduch družstva BLACK ANGELS YONEX
47:00 Ani jeden tým se nemůže k ničemu dostat
43:10 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #4 Matěj Budínský (6:1)
43:10 Lubas prostřelil díky technické střele hradeckého brankáře
42:08 Jánský ve velké šanci minul
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:21 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
37:20 Neuman to vzal na sebe při situaci 3 na 2. Neuspěl
34:50 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #9 Matěj Hodač (5:1)
34:30 Velká šance hostů nebyla vyřešena dobře
32:07 Bělík vyslal svoji pumelenici ale našla jen blok
29:11 Neuman to zkusil. Neúspěšně
28:15 Jánský se individuálně neprosadil, ale akce pokračuje
27:29 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #4 Matěj Budínský (4:1)
25:36 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #32 Filip Brejcha (3:1)
25:20 Hoch těsně minul
23:15 Šikovná teč Hocha
22:33 Bleci se nemůžou dostat ke střele
20:00 Střely v 1. části: 12:16
18:09 Chvíli to vypadalo že i Bleci si pojedou nájezd, rozhodčí své rozhodunutí po poradě ale odvolal
17:42 Němec neměl s nájezdem větší problémy
17:41 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #5 Andrej Janda.
04:31 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #11 Jakub Bartušek, asistoval #43 Adam Jánský (3:0)
04:04 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #12 Matěj Lubas (2:0)
03:50 Obrovská šance Jánoštíka. Ten si ale na svůj první gól v juniorce ještě musí počkat jelikož míček mu skočil.
02:30 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #73 Tadeáš Hoch (1:0)
02:30 Koštialik se nakonec dostal do zakončení a domácí vedou
02:00 Bleci v útočném pásmu nic nevymysleli
00:01 úvodní buly pro domácí