2
    Petr KŘÍŽ
    hra rukou

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Florbal Chomutov 4:3
branky: 7. Matěj Kubeš, 10. Matěj Kubeš, 22. Matyáš Hrdlička, 52. Ondřej Balý - 20. Adam Martin, 21. Adam Martin, 54. Adam Martin; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 4:3 + Vojtěch Daňo 4; využití: 1:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Filip Beran 31 - Jan Leština 25; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Se soupeřem souhlasím v tom, že byli určitě lepší. S betonem nesouhlasím. Problémem byla nízká efektivita střelby soupeře. My se musíme z téhle výhry otřepat a připravit se na další zápasy. Hraje se to na góly a těch jsme dali prostě více. Děkuji soupeři za utkání a přeji bezpečnou cestu domů. Díky fanouškům a pořadatelům. Létající velbloudi <3
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Vedoucí): Někdy jsou zápasy, kdy jste jednoznačně lepší než soupeř, podáváte výborný výkon a přesto body neberete. Dnešek byl jedním z nich. Je to sport a stává se. Nepodařilo se nám dostatečně prorazit plzeňský beton, přesto musím kluky pouze pochválit. Srovnáme mířidla, dáme hlavu nahoru a připravujeme se na suprový play-off !!
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:58 Vyloučen hráč #98 Petr Kříž družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
59:51 Fuchs vyhazuje, ale jen o chloupek míjí prázdnou branku.
59:27 Chomutov opět v šesti.
59:26 Timeout Florbal Chomutov
59:15 Na míčku ted domácí, ale hosté je zase rychle a tvrdě napadají.
58:24 A podruhé v tomto zápasu končí míček v horní síťce Beranovy branky.
58:00 Chomutov zkouší v šesti.
57:20 Wopršálek a následně Janovský ve velké šanci, ale ani jednomu se nepovedlo zakončit idálně.
55:16 Chomutov je v napadání velmi aktivní a nenechává domácím ani kousek prostoru.
53:26 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #7 Martin Pretl (4:3)
53:26 Tak to byla rychlost. I tentokrát se trefuje chomutovský Martin. Opět neskutečná střela pod víko.
53:05 Vyloučen hráč #29 Oliver Med družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za bránění ve hře
53:05 V dnšním zápase se na trestné střídají stále ti samí hráči. Med šel opět do souboje velmi tvrdě.
52:50 Pleskač vystihnul nepřesnou přihrávku domácích, ale míček skončil kousek od branky domácích.
52:39 Hajšmanova střela sražena za mantinel.
51:53 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #11 Marek Fuchs (4:2)
51:53 Domácím se konečně podařilo z početní převahy vytěžit gól. Balý tentokrát nehledal Kubeše, ale poslal míček pod víko.
51:29 Vyloučen hráč #39 Vojtěch Daňo družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
51:29 Tlak Chomutova na chvíli přeruší další vyloučení.
49:27 Kubeš s Balým teď chtěli míček asi dovést až do branky, tak dlouho si předávali míček v situace 2 na 1, až akce skončila v rohu.
47:48 Chomutov je více na balonku.
46:08 I další akci hostů zastavuje Beran.
44:35 Chomutov trefuje tyčku, na druhé straně Papírník přestřeluje.
43:33 Hra se přesouvá ze strany na stranu, ani jeden z týmů se nedostal do větší šance.
42:17 Turkovu střelu vyráží Leština.
41:40 Hosté jsou v plném počtu, ani tuto přesilovou hru se Plzni nepodařilo využít.
41:09 Fuchs trefuje břevno.
40:32 Domácí zatím opatrně kombinují a střelu jsme ještě neviděli.
40:01 Domácí do třetí třetiny vstoupí v početní převaze. Sobek si ještě odsedí většinu svého trestu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:39 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
39:01 Velká šance Chomutova, útočník už zasouval míček do odkryté branky, ale Beran stihnul ještě míček vyrazit nad sebe až skončil v horní síťce.
37:26 Denisov zkusil Leštinovu pozornost střelou od mantinelu.
34:44 Janovský se prosprintoval z obrany až do dobré střelecké pozice, jeho střelu ale stihnul zastavit chomutovský obránce.
31:59 Chomutov se snažil za každou cenu dostat míček do branky, ale při této snaze sekli domácího golmana a bude hrát Plzeň.
31:05 Na druhé straně střílel Balý, ale i jeho střela byla sražena mimo hřiště.
30:45 Urbanovu střelu mimo hřiště zblokoval obránce Plzně.
30:21 Domácí v plném počtu.
29:56 Znovu pálí Martin, ale tentokrát úplně mimo branku
29:21 Martinovu střelu z poloviny Beran chytá do ruky.
28:21 Med si v rohu u střídačky domácích nebral servítky a tvrdě zastavil hráček Chomutova, uvidíme tedy pro změnu početní výhodu hostů.
26:58 Chomutov je v plném počtu. Konec svého oslabení dohrál relativně v klidu na míčku.
25:44 Hašmanovi dvě střely v řadě zblokovali už obránci Chomutova.
24:57 Papírníkovu střelu mimo hřiště vyráží Leština.
24:23 Chomutov se teď nějakých 25 vteřin drží na balonku i přes smršť hráčů v zelených dresech, která je napadá.
23:15 Hrdlička z úhlu trefuje tyčku.
22:58 Vyloučen hráč #39 Vojtěch Daňo družstva Florbal Chomutov na 2+2 minuty za sekání
22:58 Úplně přesně jsem neviděla co se stalo, ale domácí si teď zahrají dlouhou přesilovou hru.,
21:52 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #27 Matyáš Hrdlička, asistoval #15 Ondřej Balý (3:2)
21:52 Rychlá odpověď domácích. Balý zadovku na Hrdličku a ten pak míří pod ruku Leštiny.
20:56 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #52 Martin Šulaj (2:2)
20:56 Martin obdobně jako v první třetině zavěsil do domácí branky. A s druhou třetinou tu máme opět srovnané skóre.
20:26 Vyloučen hráč #11 Marek Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
20:26 Fuchs opět zastavoval útok Chomutova a opět nedovoleně. V odloženém vyloučení šel Chomutov 3 na 1, ale trefili pouze tyčku.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:38 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #29 Vít Sobek (2:1)
19:38 Poslední minuta nakonec přináší snížení na rozdíl jediné branky.
19:15 Po delší době se do útoku podívali i domácí, finální přihrávka ale nebyla přesná a akce končí v rohu.
17:43 Kříž zkoušel backhand, ale Beran si dobře hlídal tyčku a skore se nemění.
17:09 Chomutov nyní více kombinuje na míčku. Ale hra se dost přiostřila z obou stran a nechybí tak množství soubojů.
16:16 Domácí v plném počtu.
15:38 Urban přestřeluje.
15:20 Polovinu oslabení mají domácí za sebou.
14:50 Iblovu střelu vyrazil Beran asi ani sám nevěděl jak.
14:16 Vyloučen hráč #11 Marek Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za zvedání florbalky
14:16 Fuchs přilítl ze střídačky a snažil se rychle odazit útok Chomutovských, ale počínal si nedovoleně. Chomutov tak svou přesilovou hru zahájí volným úderem z velkého brankoviště.
12:04 Ibl se ještě snažil dorazit míček za Berana, ale ten už stojí a celé hale ukazuje, že míček drží pevně v ruce a je připraven zahájit další útok domácích.
10:35 Kordulík hledal svého nabíhajícího spoluhráče, ale přihrávka nebyla dobře načasovaná a míček skončil v rohu.
09:11 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #24 Pavel Vrkoč (2:0)
09:11 Opět dobře mířená střela z Kubešovi hole a je tu další gól domácích.
08:43 Další útok Chomutova zastaven domácí obranou.
07:58 Hajšman si teď vybojoval dobré postavení před Leštinou, jeho střelu chomuitovský golman vyrazil a k dorážce se již domácí útočník nedostal.
06:30 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #27 Matyáš Hrdlička (1:0)
06:30 Rychlý útok Plzně otevírá skóre zápasu. Hrdlička našel Kubeše a ten nedal Leštinovi šanci.
05:41 Povedené střídání plzeňské  třetí pětky přineslo několik zajímavých šancí, na gol ale zatím čekáme.
04:15 Wopršálek po hezké individuální akci přestřeluje branku hostů.
03:33 Kubeš ve své cestě k brance hostů zastaven faulem a domácí tak mají volný úder na útočné polovině.
02:45 Balý kličkoval obranou Chomutova až byl zastaven za brankou hostů.
02:03 Po nepřesnosti v rozehrávce Plzně se do šance opět dostávají hosté, Beran zatím neomylný.
01:26 V prvních minutách zápasu se k více šancím dostal hostující tým, Beran musel již dvakrát zasahovat.
00:38 Crosovou přihrávku Chomutova zastavuje Fuchs a na míčku jsou tak domácí.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.