• 59 58:53
    5:7
    ()

Panthers Praha - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 5:7
branky: 11. Šimon Bulvas, 15. Ondřej Suchánek, 24. Matěj Motl, 36. David Beneš, 39. Samuel Hron - 8. Patrik Hájek, 9. Jan Šik, 31. Filip Huml, 43. Matěj Kubeš, 46. Vítek Vyčíchlo, 48. Patrik Hájek, 59. Patrik Hájek; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Marek Stojanović; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: František Stárek 13 - Petr Smazal 33; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:4
60:00 Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Poslední dobou každý zápas dvě třetiny celkem fajn výkon, ale třetí třetinu vždy přijdou obrovský výpadek a vždy si myslíme, že už je po zápase a tím necháme soupeře dotáhnout nebo otočit zápas, bohužel my už nejsme schopni se do zápasu dostat. Pokusíme se v dalších zápasech toto zlepšit, nic jiného nám také nezbývá. Díky soupeřům a fair play zápas.
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Trenér): Dnes zápas jako na houpačce. Chvílemi jsme byli lepší my, chvílemi soupeř. Ve druhé třetině dominoval soupeř a vytvořil si náskok. Ve třetí třetině jsme ovšem přišli otočit zápas a bojovností se nám vytoužený cíl podařil. Děkuji klukům za tuhle otočku. Kvůli tomu máme ten sport tak rádi. Gratuluji Machymu k prvnímu utkání za junku. Děkuji soupeři, rozhodčím, pořadatelům a našim divákům, kteří dorazili. Létající velbloudi.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
58:53 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #20 Patrik Hájek bez asistence (5:7)
56:51 Timeout Panthers Praha
47:11 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #20 Patrik Hájek, asistoval #16 Matěj Kubeš (5:6)
47:11 Tým v tom opět nechal Stárka samotného a ten dělal co může.
45:12 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #18 Matěj Sobek (5:5)
43:34 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
42:45 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #14 Filip Huml (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
38:39 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #26 Šimon Jelínek (5:3)
35:32 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš bez asistence (4:3)
32:28 Stárek opět hasí situaci.
30:17 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #16 Matěj Kubeš (3:3)
30:17 Obrovský fatál Hrona, myslet si že proběhneš mezi dvěma, když jsi poslední není úplně nejlepší nápad. Plzeň srovnává stav utkání.
23:56 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Matěj Motl bez asistence (3:2)
23:56 Domácí využívají přesilovou hru, Motl se obtočil okolo brány a procpal míček pod Smazalem.
23:09 Vyloučen hráč #29 Tomáš Turek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
20:57 Urban orazítkoval tyčku.
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté, ale domácí jim míček rychle sebrali.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
14:40 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #26 Šimon Jelínek (2:2)
14:40 Hra je ve vyrovaném stavu po parádní akci Suchánka s Jelínkem.
10:43 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #14 Šimon Bulvas, asistoval #81 David Beneš (1:2)
10:43 Bulvas prostřeluje Smazala na bližší tyč.
10:41 Rozehrávaka domácích na velkém brankovišti.
09:51 Hezká kombinace mezi Benešem a Bulvasem, Smazal chytá.
08:39 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik bez asistence (0:2)
08:39 Minutu a tři vteřiny potřeboval Šik, aby dokázal prostřelit Stárka.
07:36 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
07:36 Hosté z přečíslení otevírají stav utkání.
05:44 Souček trefuje tyčku.
04:20 Domácí dobře drží ve vlastním oslabení.
03:54 Vyloučen hráč #78 Tobiáš Petržilka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
03:23 Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání, zatím zkouší hru v 6.
02:40 Hra je zatím velmi vyrovnaná, oba týmy si již připsali střelu na bránu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí a jdou rychle dopředu.
00:00 Vítám Vás u 18. kola 1. ligy juniorů.