1

3.

série

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Gorily Plzeň 10:11pn
branky: 10. Lukáš Jíra, 14. Samuel Starčevský, 20. Khac Nhat Trinh, 24. Matyáš Cuřín, 29. Lukáš Jíra, 45. Khac Nhat Trinh, 48. Patrik Šafařík, 51. Patrik Šafařík, 54. Petr Ballák, 56. Dominik Burda - 19. Filip Vavrík, 21. Filip Čech, 23. Filip Vavrík, 28. Alex Kuběna, 40. Lukáš Čech, 44. Filip Vavrík, 56. Lukáš Čech, 57. Filip Vavrík, 57. Lukáš Fischer, 60. Lukáš Fischer, N Lukáš Fischer; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Lukáš Teska; vyloučení: 6 + Patrik Šafařík 4:4 + Lukáš Fischer 4; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Václav Postl 32 - Filip Šrámek 33; po třetinách: 3:1, 2:4, 5:5, 0:0
65:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Trenér): První třetina dobrá, pak jsme soupeři začali nabízet svojí lehkovážností šance a ten je proměňoval. Na 10 inkasovaných gólů se těžko vyhrává. K tomu naprosto zbytečná a sobecká vyloučení.
65:00 Komentář hostů Surák Matěj (Trenér): Myslím si, že dnes se ani jeden tým neprezentoval florbalem. kterým chtěl. My rozhodně ne. Smolné a laciné góly  a spousta vyloučení nás stály tři body, pro které jsme jeli. Pochvala za klid kluků na konci utkání, zasloužili si vyrovnat za to jak byly v hlavě ready. Zdravíme fanoušky domů do Plzně a děkujeme i zde přítomným dvěma Gorilím kotelníkům! JE-DE-ME
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #82 Filip Vavrík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň hráč #94 Lukáš Fischer a vstřelil rozhodující gól (10:11).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #55 Adam Tůma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #23 Matyáš Cuřín , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #60 Lukáš Jíra , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 6:5
65:00 Ukončení prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 16:15
59:57 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 10:10
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #82 Filip Vavrík (10:10)
57:29 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
56:40 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 10:9
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #48 Karel Altman (10:9)
56:25 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 10:8
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #7 Alex Kuběna (10:8)
55:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #87 Dominik Burda, asistoval #7 Matyáš Křivský (10:7)
55:50 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 9:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #7 Alex Kuběna (9:7)
55:16 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
55:15 Souboje jsou velice tvrdé na obou stranách.
53:44 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
53:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák, asistoval #13 Michal Borovka (9:6)
52:39 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
51:50 Vyloučen hráč #82 Filip Vavrík družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
50:57 Vyloučen hráč #69 Petr Ballák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
50:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Patrik Šafařík bez asistence (8:6)
48:57 Golman Štírů Václav Postl předvedl výtečný zákrok.
47:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Patrik Šafařík, asistoval #55 Adam Tůma (7:6)
45:14 Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Khac Nhat Trinh, asistoval #69 Petr Ballák (6:6)
43:58 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:6
42:44 Štíři nevyužili přesilovku a gorily hned šly do rychlého protiútoku.
40:28 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 Úvodní buly 3.třetiny Štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
39:02 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #21 Filip Čech (5:5)
31:41 Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:01 Štíři se dostávají do více šancí než Gorily.
28:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra bez asistence (5:4)
27:12 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Alex Kuběna, asistoval #75 Lukáš Čech (4:4)
26:19 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
26:19 Vyloučen hráč #11 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2+2 minuty za hrubost
26:19 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
26:19 Zápas se nám přiostřuje.
23:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #13 Michal Borovka (4:3)
23:55 Maty Cuřín vystřelil a míček se cinknul tyčku a poté zapadl za záda golmana Šrámka.
23:00 Gorily dorovnali a jsou více na míčku.
22:28 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #21 Filip Čech (3:3)
20:36 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech bez asistence (3:2)
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhráli Gorily Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
18:31 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (2:1)
14:06 Štíři mají hodně šancí u brány soupeře,ikdyž jsou v oslabení.
13:36 Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
13:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (2:0)
09:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Lukáš Jíra, asistoval #26 Damián Drefko (1:0)
09:09 Tým domácích jde do vedení na po střele nad nohu brankáře Lukáše Jíry.
07:41 Na obou týmech je vidět,že nechcou dát body zadarmo.
02:02 Drefko z týmu domácích měl nadějnou šanci,ale trefil jen brankáře.
00:01 Úvodní buly vyhrávají Štíři.