12:4
    Luboš HOMOLKA
    (Novotný)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC DOŠWICH MILEVSKO 13:4
branky: 1. Matěj Dvořák, 3. Matěj Dvořák, 6. Matěj Bednář, 18. Marek Sedliský, 22. Kryštof Pitoňák, 28. Kryštof Pitoňák, 35. Adam Aarons, 35. Tomáš Havelka, 36. Filip Černý, 43. Tomáš Havelka, 46. Pavel Linhart, 54. Matěj Dvořák, 57. David Kriegler - 3. Petr Heřmánek, 16. Lubomír Silvestr, 56. Lubomír Silvestr, 57. Luboš Homolka; rozhodčí: Ngoc Mai Tran - Klára Svobodová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Adam Bednář 13 - Jan Ivan Kittner 17, Matěj Čajan 8; po třetinách: 4:2, 5:0, 4:2
60:00 Komentář hostů Trojáček Michal (Vedoucí): Soupeř od záčátku zápasu vévodil a díky pohybu i zápas vyhrál. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): První dvě třetiny hrál tým dobře, ve třetí to již byla vánoční atmosféra. Děkujeme dívákům, pořadatelům a přejeme klidné Vánoce a nový rok.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
56:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler, asistoval #7 Marek Sedliský (13:4)
56:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #53 Luboš Homolka, asistoval #7 Patrik Novotný (12:4)
55:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #10 Lubomír Silvestr, asistoval #93 Vojtěch Kodad (12:3)
53:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Matěj Dvořák, asistoval #22 Jáchym Holý (12:2)
45:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Pavel Linhart, asistoval #19 Tomáš Havelka (11:2)
42:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #7 Marek Sedliský (10:2)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #96 Matěj Čajan družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
40:00 Střely ve 2. části: 13:3
35:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #39 Adam Bednář (9:2)
34:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #16 Pavel Linhart (8:2)
34:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #97 David Kriegler (7:2)
27:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #97 David Kriegler (6:2)
21:55 Vyloučen hráč #38 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
21:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #25 Marek Bauer (5:2)
20:00 Střely v 1. části: 13:7
17:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #88 Matěj Bednář (4:2)
15:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #10 Lubomír Silvestr, asistoval #18 Matěj Šerák (3:2)
05:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (3:1)
02:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Matěj Dvořák, asistoval #81 Filip Černý (2:1)
02:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #48 Hynek Hák (1:1)
00:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0