• 58 57:12
    16:1
    (Bauer)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC Štíři Č. Budějovice 16:1
branky: 6. Filip Černý, 14. Adam Aarons, 15. Tomáš Havelka, 20. Pavel Linhart, 27. David Kriegler, 28. Marek Sedliský, 36. Matěj Bednář, 39. Filip Černý, 39. Adam Aarons, 39. Marek Bauer, 39. Marek Smitka, 42. Matiáš Jaroš, 46. Marek Bauer, 47. Marek Smitka, 50. Filip Černý, 58. Marek Smitka - 38. Adam Hrubý; rozhodčí: Jakub Cigl - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eduard Vladař 8, Adam Bednář 12 - Václav Postl 34; po třetinách: 4:0, 7:1, 5:0
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Zápas, který vypadá výsledkově jednoznačně, byl ve vysokém tempu. Vypracovávali jsme si dostatek šancí a konečně se objevuje v týmu i herní "invence". Děkujeme divákům, pořadatelům a přejeme soupeři příjemnou cestu domů. Zítra další zápas v 11 hodin na "Jedenátce".
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): "Děkuji" soupeři, že nesouhlasil s přeložením zápasu. Naopak děkuji svým hráčům, že statečně makali po celý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 18:8
57:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 16:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #25 Marek Bauer (16:1)
56:38 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:27 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
53:27 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
49:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 15:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (15:1)
46:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 14:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #16 Pavel Linhart (14:1)
45:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #97 David Kriegler (13:1)
41:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #16 Pavel Linhart (12:1)
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
38:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #22 Jáchym Holý (11:1)
38:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Marek Bauer, asistoval #24 Adam Aarons (10:1)
38:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #20 Matěj Dvořák (9:1)
38:26 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
38:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #7 Marek Sedliský (8:1)
37:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Adam Hrubý, asistoval #56 Patrik Schack (7:1)
37:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Adam Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10
35:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (7:0)
35:29 Bednář prázdou bránu nyní trefil.
32:30 Další odkrytou bránu míjí Matěj Bednář.
27:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #45 Patrik Vachata (6:0)
26:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler, asistoval #30 Kryštof Pitoňák (5:0)
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Pavel Linhart, asistoval #77 Lukáš Tichopád (4:0)
14:45 Křivský míjí úplně odkrytou bránu.
14:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #77 Lukáš Tichopád (3:0)
14:11 Havelka usměrnil do brány granát od Tichopáda.
13:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #24 Adam Aarons, asistoval #97 David Kriegler (2:0)
12:32 Hosté se zatím trápí v zakončení.
09:30 Aarons vymyslel krásnou nahrávku, bohužel bez gólu.
05:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
05:05 Paťo neměl klid v rozehrávce.
01:21 Jáchym Holý míjí prní gólovou situaci.
00:01 Úvodní bully pro domácí.