5:10
    Adam BUREŠ
    (Kucharčík)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 5:10
branky: 22. Jakub Čech, 26. Ondřej Štefek, 42. Matěj Langr, 47. Filip Kovářík, 53. Robert Málek - 3. Adam Karel, 33. Matěj Hejzlar, 35. Matěj Hejzlar, 39. Adam Bureš, 45. Jakub Šolle, 46. Adam Bureš, 50. Jan Karel Matějka, 52. Jakub Šolle, 56. Albert Haasz, 60. Adam Bureš; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 26 - Lev Kliment 22; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:6
60:00 Komentář hostů Pojar Jan (Vedoucí): nZápas kde jsme se dlouho dostavali do tempa. Po zahřátí jsme už hráli celkem produktivně. Děkuji klukům za vítězství s velkým rozdílem, děkuji jim za slušnou základní čast a hurá do play off. Děkujeme divákům za podporu, rozhodčím a soupeři za utkání
60:00 Komentář domácích Podhráský Michal (Trenér): Gratulujeme Kovovi k vítězství v bodování. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (5:10)
58:30 Chodov stále tlačí na Tatran, ale zatím neúspěšně.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:25 Tým domácích hraje v šesti bez brankaře.
55:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:9
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #99 Albert Haasz bez asistence (5:9)
55:10 Chodov špatně rozehrál z půlky a Tatran jde do útoku.
52:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #44 Filip Kovářík (5:8)
52:41 Chodov nenechá Tatran odpočinout a opět snižuje skóre na 5:8.
51:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #7 Jakub Lisa (4:8)
51:51 Tatran zvyšuje na 4gólový náskok.
51:40 Koudelka střílí na připraveného Klimenta.
50:05 Tatran rozehrává z rohu.
49:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #77 Jan Karel Matějka, asistoval #14 Kryštof Klement (4:7)
49:16 Tatran si s využitím přesilovky počkal a 7 sekund před koncem trestu skóruje.
49:04 Čech vybojoval míček a zkouší střílet, ale mimo.
48:22 Chodov je hodně pod tlakem, ale zatím úspěšně brání.
47:23 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou
47:23 Tatran jde do přesilové hry a mají další šanci zvýšit jejich skóre.
46:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #25 Matěj Bezpalec (4:6)
46:21 Kovařík rychle odpovídá na Burešův gól.
45:54 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (3:6)
45:54 Z rozehrávky Tatran proměnil další šanci a zvyšuje skóre na 3:6.
44:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #10 Matěj Hejzlar (3:5)
44:38 Hejzlar ze standardky nahazuje před branku a Šolle doráží.
41:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Matěj Langr, asistoval #28 Kryštof Šejnost (3:4)
41:14 Přesná střela Langra končí v šibenici a Chodov je tak o něco blíže k dorovnání skóre.
40:53 Tatran má rozehrávku od své brány.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:45 Fridrich vychytal těžkou střelu.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (2:4)
38:03 Bureš po nahrávce sám běží na branku a proměňuje jeho střelu.
37:00 Macháček si bere míček za branku a uklidňuje hru.
34:48 Tatran má standardku.
34:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (2:3)
32:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (2:2)
32:52 Tatranský tlak je zakončen úspěšnou střelou do brány.
30:32 Málekova střela z otočky málem skončila v brance.
28:05 Obří šance Tatranu končí neúspěšně a Chodov jde do protiútoku.
27:16 Krásná střela Šolleho, ale Fridrich vyráží.
26:21 Chodov rozehrává z půlky.
25:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #4 Robert Petr Koudelka (2:1)
25:53 Tým domácích těsně po skončení své přesilové hry využívá šanci a zvyšuje tak skóre na 2:1.
25:48 Tým hostů hraje v plném počtu.
25:31 Kovaříkova střela jde těsně mimo bránu.
23:50 Chodov má svoji první přesilovku zápasu a snaží se ji využít.
23:48 Vyloučen hráč #76 Tomáš Macháček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
23:40 Odložené vyloučení a Chodov jde do šesti.
23:00 Chodov rozehrává z rohu.
21:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:1)
21:26 Krásná souhra Chodova končí gólem a tým domácích tak vyrovnává na 1:1.
20:33 Kovaříkova střela ze zášvihu končí v rukách Klimenta.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:23 Vyloučen hráč #47 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
17:23 Máme tu první vyloučení dnešního zápasu a Tatran jde do přesilové hry.
16:16 Šimek se pokusil dorazit střelu Čecha, ale Kliment opět připraven.
15:26 Bureš střílí ze zášvihu, ale opět mimo bránu.
14:30 Koudelka minul prázdnou bránu.
11:28 Kučerova střela z dálky končí pod kontrolou Fridricha.
09:52 Tatran rozehrává od své brány.
08:10 Zán překvapil brankáře svou střelou a minul branku.
07:20 Čechova střela byla zblokována.
06:18 Kovařík běží sám na brankaře, ale obránce ho stihl dohnat a Tatran má míček pod kontrolou.
05:32 Kučera zkouší dorážet, ale neúspěšně.
04:41 Tvrdý souboj u mantinelu končí rozehrávkou Chodova.
02:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #64 Jonáš Tuma (0:1)
02:35 Karel střílí prudce z půlky hřiště a dává první gól utkání.
01:20 Šejnost střílí na bránu, ale brankář vyráží.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání CE soutěže juniorů. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostům PSN Tatran Střešovice.