5:3
    Karel ŠVÁBÍK
    (Švábík)

Předvýběr.CZ Florbal MB - Bulldogs Brno 5:3
branky: 32. Ondřej Duben, 34. Petr Špaček, 40. Jan Venera, 43. Jan Venera, 57. Jakub Šourek - 26. Radim Švábík, 38. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 59. Karel Švábík; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Matěj Veselý 12 - Richard Pejřil 15; po třetinách: 0:0, 3:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Slušná hra na míčku, slabá efektivita. Proti dobře bránícímu soupeři nám chyběl pohyb i nebezpečnost. Ale bodově tento víkend 100 %. Pokud budeme v play off hrát kvalitně a sebevědomě a vyhrávat jen o gól, nebudeme se zlobit. Dobře odmakaná základní část, těšíme se na vrchol sezóny!!!
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Chtěl bych kluky pochválit, předvedli jsme lepší výkon než včera v Liberci, co tomu chybí všichni víme, branky, větší klid a přehled v zakončení. Jsem rád za dnešní branku při hře v šesti, kterou jsme zvládli lépe než včera.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
60:00 Je konec! Boleslav z dnešního zápasu odchází s tří bodovým ziskem!
59:10 Brno opět v šesti.
58:53 Veselý vytahuje střelu Vidaillica.
58:18 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Karel Švábík, asistoval #29 Radim Švábík (5:3)
58:18 Hra v šesti úspěšná! Karel Švábík trefuje míček za záda Veselého.
58:03 Bulldogs to zkouší v šesti
58:02 Timeout Bulldogs Brno
56:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek bez asistence (5:2)
56:32 Jakub Šourek prolétl celé hřiště a nakonec prostřelil Pejřila.
55:27 Havelka trefil pravou ruku Pejřila.
54:30 Vidaillac s Morávkem v akci 2 na 1. Moravec nakonec Veslého svatyni netrefil.
53:40 Venera z první přestřelil.
51:20 Vidiallac se dral do útoku. Duben ho zastavil.
48:19 Morávek poslal střelu na teploměer Veselému. Ten jen tak tak střelu vychytal.
47:20 Boleslav nepoští Brno k míčku a kontroluje hru.
45:10 Veselý zachraňuje svůj tým dvěma rychlímy zákroky za sebou.
44:29 Jáchym Eliáš trefuje tyč!
43:28 Boleslav pokračuje v tlaku!
42:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #2 Martin Hlušička (4:2)
42:31 Venera dává svůj druhý gól v dnešním zápase a posílá Bolku do dvoubrankového vedení!
41:37 Začátek 3.třetiny opět opatrný z obou stran.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
40:00 Víc ze 2.třetiny už neuvidíme. Do 3.třetiny jde Bolka s jednobrankovým náskokem.
39:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #69 Matěj Miclík (3:2)
39:36 Venera posílá domácí opět do vedení! Střelou k pravé tyči prostřelil Pejřila!
38:19 Boleslavká standartka z rohu neskončila gólem.
37:04 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #69 Jan Morávek (2:2)
37:04 Brno srovnává stav zápasu.
36:32 Havelka trefuje nohy Pejřila.
34:20 Bolka je teď viditělně hlavou nad Brnem. Brno prakticky nedrží balónek a Bolka posílá jednu střelu za druhou na branku hostů.
33:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #62 Aleš Chmelař (2:1)
33:27 Špaček dává další gól Bolky! Domácí jdou poprvé v zápasu do vedení 2:1!
31:22 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (1:1)
31:22 Duben trefuje odkryté místečko pod nohou Pejřila a srovnává stav zápasu na 1:1!
29:57 Morávkovi zvoní tyčka.
29:01 Šourek rychle rozehrál standartku z rohu hřiště. rychlou přihrávkou našel před prázdnou bránou volného Eliáše, který si balónek nedokázal zpracovat ideálně a balónek letě vysoko nad bránu.
27:42 Špaček nedokázal zpracovat přihrávku od Klepala a Brno zahájilo protiútok. Ten ukončila vysoká hůl střelce.
26:47 Venera z první trefil pravou nohu Pejřila.
25:08 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Radim Švábík, asistoval #22 Tadeáš Hanyk (0:1)
25:08 Brno po 25-ti minutách otevírá skóre zápasu. Levý horní roh branky trefil Švábík.
24:21 Tesárek k minul odkrytou bránu Veselého!
22:42 Hra se hraje v pomalém tempu. Žádný tým nechce udělat chybu a tomu odpovídá i styl hry.
21:27 Také druhá třetina začala opatrně.
20:01 2.třetina začala!
20:00 Střely v 1. části: 5:5
20:00 V 1.třetině se toho už víc nestane. Pokračujeme za 10 minut.
19:00 Právě probíhá poslední minuta 1.třetiny.
16:20 Špaček střelou z první nedokázal vstřelit gól.
15:17 Brno nedokázalo ani jednou vystřelit a tak domácí pokračují v plném počtu.
14:14 Feigl těsně minul bránu.
13:46 Bolka i přes to, že hraje oslabení drží míček na svých čepelích.
13:17 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
12:30 Rozhodčí drží výhodu. Brno si zahraje přeilovku.
11:43 Hendrych našel nohou Michalce.
09:50 První lajna Bolky opět zamkla Brno v pásmu.
08:14 Chmelař blokuje střelu Holánka.
05:30 Holánek se postaral o první střelu na bránu v dnešním zápase. Veselý s ní žádný problém neměl.
04:28 Chmelař těsně mýjí levou šibenici.
03:07 Bolka zahajuje protiútok z vlastní poloviny hřiště.
02:40 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Nikdo ale zatím nedokázal vystřelit na bránu.
00:38 Mladoboleslavská první lajna zamkla tým z Brna na útočné polovině
00:00 Zdravím Vás z Městské sportovní haly z Mladé Boleslavi na posledním kole základní části CE ligy juniorů mezi domácím týmem Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav a týmem hostí Bulldogs Brno.