• 59 58:47
    1:17
    (Tomaško)

Florbal Ústí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:17
branky: 17. Štěpán Malý - 1. Jan Drozd, 6. David Slončík, 11. Filip Peterek, 13. David Slončík, 14. Václav Babík, 14. Filip Szemla, 22. Václav Babík, 26. David Slončík, 28. Samuel Alter, 33. David Slončík, 36. Štěpán Kowalik, 42. David Slončík, 48. Filip Szemla, 55. Filip Szemla, 59. Jan Sitora, 59. David Slončík, 59. Štěpán Kowalik; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 29 - Filip Karas 22; po třetinách: 1:6, 0:5, 0:6
60:00 Komentář domácích Stummer David (Trenér): Soupeř byl ve všem naprosto dominantní, čemuž skóre jednoznačně odpovídá.
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dnešní zápas pro nás do tabulky sice nic neřešil, ale dokázali jsme si ho užít i tak. Dneska nám nechyběla lekhost a 60minut jsme kontrolovali hru. Těšíme se na play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 8:22
59:06 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #7 Erik Tomaško (1:17)
58:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #32 Jakub Vít (1:16)
58:28 Malý střílí bohužel jen do golmana
58:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #97 Václav Babík (1:15)
57:25 Karpíšek blokuje střelu
55:18 Huber střílí, ale vedle
54:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #27 Jan Sitora (1:14)
50:29 Hrabánek střílí bohužel trefil jen golmana
47:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla bez asistence (1:13)
45:40 Odražení míček míří do břevna
41:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:12)
40:25 Weber střílí,ale vedle
40:00 Střely ve 2. části: 12:14
35:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #27 Jan Sitora (1:11)
35:46 Malý zablokoval střelu
34:45 Vít střílí,ale trefil tyčku
32:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
31:43 Weber střílí,ale těsně vedle
31:25 Vítkovice se více tlačí na stranu Ústí.
27:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #32 Jakub Vít (1:9)
27:30 Huber krásná střela ale, brankář počapal
25:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
24:22 Hosté jsou v plném počtu.
24:02 Vyloučen hráč #8 David Karpíšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
23:40 Vlach přihrává Chroustovskýmu, ale minul.
22:24 Vyloučen hráč #42 Matěj Gabriel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
22:24 Ústí hraje přesilovce snad se poštěstí.
21:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #61 Tomáš Rucki (1:7)
21:09 Hosté jsou v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:09 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
18:30 Fišerova střela mimo.
16:31 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:6)
16:31 A máme tu první branku Ústeckých kterou vstřelil Malý!
14:00 Hra je velmi aktivní z obou stran, Ústí vyhořívá především v koncovce.
13:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #42 Matěj Gabriel (0:6)
13:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
12:50 Vrzala neni moc nadšený z rozhodčích.
12:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
10:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (0:3)
10:53 Další střela pozemi k tyči, golman absolutně bez šance.
08:30 Frolík krásně zbkoloval střelu letící na Kremlíka.
05:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #17 Matěj Šmerda (0:2)
05:57 Rychlá akce vede k druhé brance Vítkovic.
05:00 Vítkovice hrajou rozvážně a klidně. Ústí se lehce trápí.
02:50 Huber zkouší kličku ale marně.
00:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #97 Václav Babík (0:1)
00:07 Ani jsem nestihl napsat úvod a máme tu hned první branku utkání kterou vstřelil hráč s číslem 11 Jan Drozd.