58
  • 58 57:59
    Chodov

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:6
branky: 4. Jakub Čech, 39. Robert Petr Koudelka, 44. Robert Málek, 50. Filip Kovářík - 1. Štěpán Novák, 17. Štěpán Novák, 18. Jakub Bernat, 22. Jakub Mühlfait, 39. Kosťantyn Šlosar, 48. Jakub Kárník; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2 + Filip Šimek 4:3; využití: 0:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Josef Šedivý 27 - Vítek Šimáček 37; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Podhráský Michal (Trenér): Těžko hodnotit. Zbytečná vyloučení a nájezdy. Pak se těžko hraje reálně o výsledek. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér): Po dnešním utkání jsme spokojeni. Obrana, na kterou jsme se soustředili šlapala výborně a skvělý výkon podal Vítek v brance. To je přesně to, co před play-off potřebujeme. Obdržené branky v přesilovce zamrzí, ale na vyladění detailů máme ještě čas. Díky klukům za odpracované utkání a samozřejmě děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. Jsem rád, že tentokrát odcházíme bez zranění, díky!
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:33 Chodov se ještě snaží skórovat, ale o vítězi je již zřejmě rozhodnuto.
57:59 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:59 Po timeoutu hraje Chodov v šesti bez brankáře.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:22 Sláma promachuje střelu.
55:04 Bláha špatně zpracovává míček a nezvládá správně vystřelit.
54:03 Chodov rozehrává z půlky.
52:09 Další nevyužitá šance Chodova.
51:11 Festa dobíhá protihráče a zabraňuje mu tak vystřelit.
49:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík z trestného střílení (4:6)
49:39 Kovařík se zhostil trestného střílení a Chodov pomalu dotahuje Spartu.
49:10 Šimáček chytá Štefkovu střelu.
47:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník z trestného střílení (3:6)
47:51 Kárník proměňuje trestné střílení.
46:34 Chodov je dlouho na míčku.
44:22 Domácí hrají v plném počtu.
43:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:5)
43:43 Málek střílí další gól v oslabení.
42:22 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
42:22 Procházka nabízí přesilovku pro Spartu.
41:45 Sparta ustává tlak před bránou a jsou na míčku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:15
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #94 Vojtěch Bláha (2:5)
38:39 Na chodovský gól odpovídá Šlosar již pátým gólem pro Spartu.
38:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Robert Petr Koudelka, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (2:4)
38:08 Přestože jsou domácí v oslabení, strefuje Koudelka úspešně bránu a snižuje na 2:4.
36:32 Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za hrubost
36:32 Velice hrubý faul, kdy Šimek při útočení sráží i bránu. Za tento čin bude Šimek na trestné dlouhé čtyři minuty.
34:56 Hosté hrají v plném počtu.
33:42 Šlosar rychle uniká, jeho backhandová střela míři ale mimo bránu.
32:56 Vyloučen hráč #15 Matyáš Malkus družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost
32:56 Další vyloučení Sparty a Chodov dostává šanci snížit skóre.
32:20 Šlosar blokuje Šimkovu střelu.
30:58 Obětavý blok Festy.
29:40 Chodov je ve střelách hodně aktivní, bohužel pro ně jsou tyto střely nepřesné.
27:48 Sparta hraje velice ofenzivní hru.
26:23 Volný úder pro domácí.
24:48 Havlina nedosáhne na nahrávku a míček tak ujíždí až na půlku Sparty.
24:13 Bulíř blokuje rozjetého protihráče.
23:14 Hosté hrají v plném počtu.
22:23 Mühlfait střílí rychlou backhandovou střelu, kterou ale Šedivý chytá.
21:14 Vyloučen hráč #49 Daniel Rozsévač družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra bez florbalky
21:14 Rozsévač zapomíná na florbalku a hraje bez ní, což znamená další vyloučení pro Spartu.
21:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait z trestného střílení (1:4)
21:08 Jakub Mühlfait se po faulu na hosty chopil trestného střílení, který provedl úspěsně.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:34 Málek trefuje tyč.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (1:3)
17:51 Rychlý protiútok hostů přináší již dvougólový náskok pro Spartu.
17:46 Andrášek blokuje střelu domácích.
16:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #2 Kosťantyn Šlosar (1:2)
16:08 Po krátké době Sparta využívá přesilovky a hosté jdou opět do vedení.
15:45 Chodov nabízí přesilovou hru Spartě.
15:11 Šejnost krásně nachází Slámu, ten ale nepřesně zaměřuje.
14:22 Po chybě Sparty Málek střílí, ale Šimáček je na jeho střelu připravený.
13:02 Sláma střílí na připraveného Šimáčka.
11:31 Festa střílí vysoko nad bránu.
09:37 Hosté hrají v plném počtu.
08:53 Šimáček vyráží rychlou střelu.
08:11 Koudelka promachuje střelu.
07:37 Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:37 Jakub Mühlfait velice hrubě posílá protihráče mezi mantinely a odnáší si tak dvě minuty na trestné lavici.
06:51 Čech neúnavně napadá sparťanskou obranu a snaží se je obrat o míček.
05:27 Šedivý úspěšně chytá sparťanskou střelu.
04:37 Sparta je na míčku a hráči postupně střídají.
03:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:1)
03:59 Po přesné nahrávce Kulhavého střílí Čech gól.
02:54 Bláha v souboji nepříjemně padá, ale ihned se zvedá a běží dále po míčku.
01:59 Domácí rozehrávají ze svého rohu.
00:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #16 Jakub Mühlfait (0:1)
00:40 O první branku zápasu se postaral Štěpán Novák, který přesně zavěsil do rohu.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání CE soutěže juniorů. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostům ACEMA Sparta Praha UNYP.