• 60 59:33
    8:3
    ()

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 8:3
branky: 7. Ondřej Duben, 9. Filip Bergman, 12. Jakub Šourek, 15. Ondřej Duben, 39. Jan Venera, 52. Martin Hlušička, 52. Aleš Chmelař, 60. Martin Hlušička - 5. Jaromír Hala, 9. Adam Klusoň, 47. Michal Horák; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Týc 8 - Ondřej Málek 12; po třetinách: 4:2, 1:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Moc pěkná první třetina na míčku, bohužel jsme nedokázali na soupeřovu zvýšenou aktivitu navázat kvalitní hrou na míčku i ve druhé třetině. Zítra zkusíme hrát dobře na míčku alespoň dvě třetiny a bude to fajn! Soupeři díky za fair utkání a rozhodčím za kvalitní výkon.
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Velmi ospalý vstup do utkání a měli jsme velké štěstí, že jsme v první třetině proměnili téměř všechno co jsme vystřelili. Druhá třetina od nás asi dnes nejlepší do obrany, v útoku stále trápení. V poslední třetině nás Hattrick prvních 10 minut mačkal jako citrón, v závěru jsme ukázali kvalitu v zakončení a zápas díky skóre alespoň kosmeticky upravili. Potřebujeme se zlepšit, víme co a víme jak!!! Díky Hattricku za prověrku a divákům za návštěvu a podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #2 Martin Hlušička bez asistence (8:3)
58:47 Další Šourkovu přihrávku na Bergmana zastavuje Málek a vzápětí míří k Týcovi.
56:56 Klusoň již po druhé v dnešním zápase opouští hrací plochu s bolestivou grimasou.
55:05 Hra se teď na malou chvíli uklidnila.
53:43 Miclík po nahrávce od Venery posílá míček přímo do rukou Málka.
52:10 Šourek opět skvěle našel Bergmana, který po jeho nahrávce trefuje břevno.
51:44 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
51:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #32 Tomáš Volovik (7:3)
51:44 Hosté si po dvou rychle obdržených brankách vyžádali oddechový čas.
51:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #2 Martin Hlušička, asistoval #77 Jan Michalec (6:3)
51:03 Hlušička vyvezl balonek přes celé hřiště a je z toho další gól domácích.
49:29 Boleslav ve třetí třetině prozatím méně aktivnější a hosté se derou víc a víc dopředu.
46:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #8 Patrik Neterder (5:3)
46:07 Hostům se tlak vyplatil a snižují náskok domácích.
43:20 Brněnští vstoupili do třetí třetiny ve vysokém tempu a snaží se dotáhnout na domácí.
40:55 Duben v obrovské šanci netrefuje bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
38:09 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #69 Matěj Miclík (5:2)
38:09 Miclík našel Veneru před bránou a ten zvyšuje náskok svého týmu již na tři branky.
37:36 Šourek dnes opět ukazuje svoji výbornou formu.
35:10 Obrany obou týmů jsou v druhé třetině poměrně bezchybné.
32:12 Rychlou akci hostů, kterou zakončoval Málek, Týc skvěle přečetl.
30:51 Po Šourkově nedovoleném zákroku hosté opět na balonku.
28:52 Bolka nevyužila přesilovku. Hosté opět v plném počtu.
28:45 Brno v závěru oslabení se drží na míčku.
26:52 Vyloučen hráč #3 Ondřej Pokorný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:52 Pokorný poslal Kudrnu za mantinel a zařídil tím domácím první přesilovku v dnešním zápase.
26:00 Boleslavi se dnes daří vybojovávat ztracené balonky rychle zpět a momentálně určuje tempo hry.
24:46 První větší šance hostí v této třetině končí v rukou Týce.
23:59 Šourek míjí přihrávku Dubena přímo před brankou hostí a skóre je tak zatím neměnné.
23:32 Boleslav rozehrává na její útočné polovině.
20:30 Domácí zahájili druhou třetinu aktivněji a po několika sekundách již zaměstnávají Málka v bráně.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:10 Klusoňova střela míjí branku domácích.
16:54 Klepal v rychlém úniku přišel o míček a domácí obrana je tak opět zaměstnána.
15:48 Standardka pro Brno po faulu Havelky na Pokorného.
14:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #16 Jáchym Eliáš (4:2)
14:49 Rychlá akce Hendrycha s Eliášem končí neúspěšně a hosté rozehrávají.
12:30 Venera přestřeluje branku hostí.
11:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (3:2)
11:35 Boleslav otáčí dosavadní průběh zápasu a poprvé dnes vede.
10:23 Rozehrávku hostí ukončuje po pár vteřinách Týc a balonek vyhazuje pryč.
08:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:2)
08:39 Bergman prudkou nahrávku od Šourka doráží za záda brněnského brankáře a tak je skóre opět nerozhodné.
08:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #8 Patrik Neterder (1:2)
07:55 Klepal v šanci trefuje pouze Málkovu nohu.
06:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (1:1)
06:08 Po krásné akci před brankou hostí vyrovnává Duben stav utkání.
06:00 Rychlý únik Dubna končí přerušením hry za brankou hostí.
05:54 Hala prudkou střelou trefuje Týce.
05:06 Boleslav se zuby nehty drží na balonku, ale nedaří se jí zatím přejít do útočného pásma.
04:00 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #9 Adam Šikula (0:1)
04:00 První větší šance hostů končí za zády Týce a hosté jdou do vedení.
02:50 První prověření Málka nenápadnou střelou Volovika.
01:20 Přetahovanou o balonek za brankou hostí ukončuje brněnský hráč a vyváží ho ven.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Krásné sobotní odpoledne, vítejte u přenosu zápasu mezi Předvýběr.CZ Florbal MB a FBŠ Hummel Hattrick Brno, který se odehraje v rámci 21. kola CE soutěže juniorů. Zápas začne za několik minut.