• 59 58:42
    8:7
    (Sláma)

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:7
branky: 20. Matěj Stránský, 22. Štěpán Hájek, 25. Petr Zeman, 26. Jakub Cejnar, 29. Adam Stýblo, 38. Petr Zeman, 46. Ondřej Cejnar, 59. Bartoloměj Smolka - 2. Vojtěch Petráň, 17. Robert Petr Koudelka, 21. Filip Kovářík, 43. Filip Šimek, 49. Vojtěch Petráň, 51. Vojtěch Petráň, 59. Robert Petr Koudelka; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 21 - Matěj Fridrich 18; po třetinách: 1:2, 5:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Přesně takový zápas jsme potřebovali. Opatrná první třetina v druhé jsme naprosto dominovali a ve třetí už spíše bránili, ale jako celek je z toho zasloužená výhra. Určitě jsem rád, že se na výsledku podileli všechny lajny a také výborný výkon brankáře. Díky všem na hřišti za utkání.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): Totální katastrofa. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:14
59:08 Chodov ještě snižuje
58:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Robert Petr Koudelka, asistoval #73 Adam Sláma (8:7)
58:13 Smolka znovu dává klid libereckým hráčům
58:03 GÓL FBC Liberec! 8:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #71 Lukáš Dolejš (8:6)
56:46 Zeman zkusil střelu, ale hráč Chodova to vyblokoval
52:24 Chodov má další přesilovku a šanci na to srovnat skóre zápasu.
51:49 Vyloučen hráč #34 Petr Kukla družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
50:28 Chodov snižuje narozdíl jednoho gólu.
50:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #4 Robert Petr Koudelka (7:6)
49:05 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
49:05 Vyloučen hráč #66 Marek Passian družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
48:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň z trestného střílení (7:5)
46:36 Liberec si znovu bere zpátky své třígólové vedení
45:19 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #23 Adam Stýblo (7:4)
43:18 Chodov snižuje
42:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #82 Vojtěch Petráň (6:4)
41:16 Chodov začal hodně aktivně.
40:01 Rozhodující třetina může začít.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
37:51 Zeman trefuje růžek branky a navyšuje skóre, je blízko k hattricku
37:37 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (6:3)
35:18 Chodov kontroluje balónek.
31:20 Chodov začal tlačit, ale Liberec furt hraje svojí hru.
28:30 Hoši z Liberce našli střeleckou formu a Stýblo opět navyšuje skóre.
28:03 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #71 Lukáš Dolejš (5:3)
25:48 Liberec během jedné minuty obrací výsledek zápasu.
25:14 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Jakub Cejnar, asistoval #66 Marek Passian (4:3)
24:49 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #71 Lukáš Dolejš (3:3)
24:06 Liberec má první přesilovku a velkou šanci vyrovnat
23:20 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
23:15 Liberec tlačí za vyrovnávacím gólem.
21:38 Hájek skvěle odpověděl a skóre je opět o gól
21:22 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #78 Štěpán Hájek, asistoval #29 Jakub Cejnar (2:3)
21:08 Chodov využívá velkou šanci a znovu vedou o dva góly.
20:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #85 Elliot Festa (1:3)
20:01 Druhá třetin může začít.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:45 Máme tady první gool domácích dává ho po skvělé přihrávce Čumpelíka Stránský.
19:06 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (1:2)
17:48 Koudelka dobrou střelou do růžku navyšuje skóre
16:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Robert Petr Koudelka, asistoval #7 Vojtěch Procházka (0:2)
16:24 Liberec opět přesilovku ubránil.
13:43 Vyloučen hráč #58 Petr Zeman družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
13:43 Chodov má druhou přesilovku v utkání.
09:45 Liberec oslabení zvládl bez větších problémů.
08:29 Liberec se skvěle brání a dokonce ve vlastním oslabení útočí na branku Fridricha.
07:30 Chodov má první přesilovku v zápase po faulu Blažka.
07:09 Vyloučen hráč #12 Michal Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
05:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
01:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #89 Matěj Kulhavý (0:1)
01:32 Petráň otevírá skóre dnešního zápasu
01:32 Hra je zatím hodně vyrovnaná.
00:01 Dnešní zápas Liberce s Chodovem může začít.