(Cígler)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Ústí 8:4
branky: 15. Robin Havlina, 26. Kosťantyn Šlosar, 35. Matyáš Malkus, 45. Kosťantyn Šlosar, 47. Vojtěch Bláha, 58. Martin Čermák, 59. Matyáš Bláha, 60. Matyáš Bláha - 13. Vojtěch Frolík, 16. Jiří Jankovský, 39. Marek Kadlec, 52. Jan Vondruška; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 25 - Matěj Dobosz 35; po třetinách: 1:2, 2:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): V první třetině jsme nepodali výkon. Chyběla nám lehkost a tvořili jsme chyby, kterými jsme soupeře dostávali do hry. Od druhé třetiny jsme zkvalitnili hru na míčku a tvořili si velké množství 100% příležitostí, které jsme tedy neskutečně pálili. Jsem rád, že jsme udrželi koncentraci a ukázali, že i zápasy, kdy se prostě nedaří vyhrávat umíme. DÍky všem za utkání!
60:00 Komentář hostů Stummer David (Trenér): Dnes jsem po dlouhé době viděl tým, který chtěl hrát a vyhrát. Myslím, že jsme dnes favoritovi byli více než vyrovnaným soupeřem. Nicméně zápas rozhodla naše nekoncentrovanost v obranném pásmu a zbytečné chyby. Na dnešním výkonu, přístupu a především energii můžeme stavět dál. Ale musí pro to každý něco udělat, tak jako dnes. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 21:10
59:51 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #66 Marek Cígler (8:4)
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha bez asistence (7:4)
57:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #79 Robin Havlina (6:4)
57:14 Havlina viděl krásný náběh Čermáka před branku. Toto nemohlo skončit jinak než gólem.
56:52 Jankovský z úhlu přestřeluje branku.
54:55 Šlosar si připisuje další tyčku, tentokrát zadní, ale z boku, takže se nejedná o gól.
53:07 Bernat na středu střílí pouze do bloku.
51:46 GÓL Florbal Ústí! 5:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška bez asistence (5:4)
51:46 Vondruška obral Andráška, který předtím zablokoval střelu, a pak propálil Šimáčka na zadní tyč.
51:00 Bernat netrefuje branku z první na středu.
50:00 Hra je velmi vyrovaná a hráči bojují o každý metr.
48:06 Malkus nedobře trefil skákající míček a míček tak odskákal až za mantinel.
46:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #16 Jakub Mühlfait (5:3)
46:04 V. Bláha z výběhu navyšuje náskok domácího týmu.
46:04 Bláha V. po střele z výběhu navyšuje náskok domácího týmu.
45:01 Kárník u mantinelu spadl nepříjemně a poškodil si kotník.
44:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #94 Vojtěch Bláha (4:3)
44:15 Šlosar zatáhl od mantinelu a posílá svůj tým do vedení.
44:04 Čermákův pokus projít středem nedopadl dobře.
42:25 V. Bláha se postavil obětavě do střely.
41:25 Nelítostný souboj v rohu skončil remízou a bude buly.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:41 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec, asistoval #73 Ondřej Hubka (3:3)
38:41 Kadlec zasunul zpoza branky.
36:51 Havlina se pokusil o zoro, ale neúspěšně.
35:34 Branka Ústí je spíše zvonkohra. Tentokrát rozeznil tyčku Mitera.
34:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #33 Jakub Bernat (3:2)
34:49 K Malkusovi se odrazil míček po střele Beranata a tak Malku dokonal práci Bernata. Míček se elegantně a efektně odrazil od břevno do branky.
33:40 Huber backhandem netrefil prázdnou branku. Míček se o tyč odrazil.
31:25 V. Bláha padl na zem při střetu s protihráčem.
30:05 Šlosar opět do tyče. Dneska bych sportku nesázel.
29:47 Šlosar trefuje z první tyčku.
26:54 Havlina se vymotal zpoza branky až na střed a málem si udělal takové malé kolečko, ale pak zakončil do bloku.
25:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #81 Martin Čermák (2:2)
25:53 Čermák zpoza branky našel volného Šlosara, který zakončil prudce z první.
24:10 Jedovatou střelu Vlacha vyrazil Šimáček.
23:38 Ústí v pěti.
23:00 Mitera trefuje hlavu brankáře.
21:38 Vyloučen hráč #88 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky
21:38 Havlinovi při průniku u mantinelu nadzvedl hokejku Kadlec.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:00 Poslední minuta první třetiny.
15:39 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Jiří Jankovský bez asistence (1:2)
15:39 Jankovský potrestal fatál Čermáka, který ztratil míček na posledním.
14:55 Andrášek byl při výběhu poslán směr zem.
14:19 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #81 Martin Čermák (1:1)
14:19 Havlina při procházce středem si dovolil i vystřelit a udělal dobře. Míček doletěl do pravého horního rohu.
12:44 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #31 Vojtěch Frolík, asistoval #39 Jan Samuel Polák (0:1)
12:44 Frolík vypálil z dálky a propálil vše co míčku stálo v cestě. Míček zapadl k tyči.
12:23 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #36 Jan Vondruška.
12:23 Toto opravdu nebyl povedený nájezd. Vondruška zatáhl a při švihu míček opustil čepel velice pomalým tempem přímo do rohu.
11:11 M. Bláha nahrál přesně na čepel prvnímu hráči, kterého viděl. Bohužel pro něj měl jinou barvu dresu.
09:03 Ústí nám ukázalo klasickou standardku s trefením prvního hráče.
07:59 Sparta se snaží odemknout bránu do hradu Ústí nad Labem, ale zatím bez úspěchu.
06:54 Muhlfait se pokusil o nějaký magický tríček mezi svýma nohama, ale dopadlo to tragicky.
05:53 Kárník o milimetr přerýsoval křižnou nahrávku na M. Bláhu.
05:28 Andrášek lacině ztratil míček na půlce.
03:16 Cígler minul úplně prádnou branku.
03:01 Kárník se projel na Vlachově čepeli.
02:36 Andrášek přestřeluje branku o jeden vagón.
01:34 Muhlfait neobstál v souboji s Kadlecem v rohu.
00:49 Vlach hokejově zahákoval Cíglera. Sparta má rozehrávku.
00:01 Úvodní buly vyhrává Sparta.