10:5
    Adam BUREŠ
    (Vázler)

PSN Tatran Střešovice - Florbal Ústí 10:5
branky: 6. Adam Karel, 15. Adam Bureš, 15. Jakub Švarc, 22. Jakub Klápa, 22. Vojtěch Kucharčík, 29. Adam Bureš, 48. Matěj Hejzlar, 54. Jakub Klápa, 59. Tomáš Kamarýt, 60. Adam Bureš - 1. Tadeáš Weber, 2. Marek Kadlec, 34. Jan Samuel Polák, 39. Tadeáš Weber, 56. Tadeáš Weber; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 4:7; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Filip Juzl 14 - Matěj Dobosz 15; po třetinách: 3:2, 3:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér): Dlouho jsem nebyl aktérem tak hrozného utkání. Absolutně bez tempa, neustálé debaty, jedenáct vyloučení mluví za vše. Děkuji soupeři za fér utkání, děkuji divákům za trpělivost.
60:00 Komentář hostů Klíma Karel (Trenér): Dneska jsme chtěli hrát florbal, bohužel k tomu nebylo moc prostoru. To co jsem zažil vypadalo, jako debatní kroužek a moc sportu tam nebylo. Rozhodla naše nekoncentrovanost. Děkuji všem hráčům za odehraný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #79 Ondřej Vázler (10:5)
58:36 Ústí pokračuje ve hře v 6 a Burešovi utekla šancena gol
58:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #36 Jakub Klápa (9:5)
57:53 Klement netrefuje bránu po přihrávce z poza branky
57:28 Rozhodčí opět zrušil verdikt a trestné střílení se konat nebude
55:12 Timeout Florbal Ústí
55:12 GÓL Florbal Ústí! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #48 Marek Chroustovský (8:5)
54:02 Gol neplatí a fanoušci protestují proti výslednému verdiktu rozhodčích
53:55 Hlavní trenér Tatranu si přivolává rozhodčího a probírají golovou situaci
53:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (8:4)
51:40 Následuje velmi blízká standartka před Doboszovou bránu
50:41 Kucharčík uklidnil hru a Kamartýt s Muhlfatem si vzadu předávají balonek
50:35 Klápa se dotsal až před bránou kde mu vyrazilli balonek,ale připravený Hejzlar doráží do prázdné
48:35 Tatran hraje v plném počtu a Hejzlar po hledání spoluhráčů vyzkoušel ze středu, neúspěšně
47:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (7:4)
47:21 Vyloučen hráč #14 Martin Hrabánek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
47:13 Tatran až do teď hrál v 6
46:28 Vyloučen hráč #79 Ondřej Vázler družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
46:22 Tatranu se podařilo hned vyhodit balonek a rozhodčí zvedá ruku
44:52 Taran rozehrává a oba týmy střídají
43:50 Tatranský pobyt v Ústeckém obranném pásmu vede k navýšení tlaku na hostující hráče
41:35 Kamarýt z levého mantineluu prověřil Dobosze
41:05 Vondruška v rychlosti zkouší z otočky
40:01 Buly vyhrává Ústí
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:53 Do konce třetiny nezbývá moc a Malý v poslední sekundě trefuje Juzlovu přilbu
39:00 Malhockému skončil osobní trest stejně jako Tumovi kvůli vstřelenému golu a oba týmy jsou v plném počtu
38:46 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #88 Marek Kadlec (6:4)
37:33 Další přesilovka pro Ústí a Malhocký má problémy s vrácením na střídačku po osobním trestu
37:32 Vyloučen hráč #64 Jonáš Tuma družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
36:42 Malhocký stále pyká osobní trest a Vonndruškovi se opět nepovedla střela ze středu
35:27 Po nepřetržitém tlaku se baonek sodtal až k Vondroušovi který golfákem střílí ale Juzl zakročuje
33:47 Hejzlar rychle využil standartky a poslal balonek na Tumu který ze zátahu trefuje blok
33:40 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #73 Ondřej Hubka (6:3)
32:12 Klápův nához Kamarýt nestihl protože Dobosz zachytil balonek nohou
31:47 Ústí konečně hraje v plném počtu a hra by mohla zase nabrat normální průběh
29:45 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry
29:45 Jakoby hosté ta vyloučení sbírala a Tatran hledá dobré pozice pro střelu
28:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #10 Matěj Hejzlar (6:2)
28:05 Vyloučen hráč #88 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
27:49 Hra 4 na 4 pokračuje
26:42 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
26:35 Ústí získalo standartku a vyhazuje za půlovou čáru
25:55 Každou chvílí to vypadá na střelu kterou nakonec zkusil Malhocký ze středu ale nesedla mu
24:58 Tatran si přihrává balonek a Bureš zkusil Michiggan
24:57 Vyloučen hráč #31 Vojtěch Frolík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
24:20 Break Ústí vyvrcholil odraženou střelou kdy balonek byl ve vzduchu a Matějka ho odkopl
22:15 Na Juzla se sesypalo několik střel po kterých nevědel kde je míček, balonek se odkutálel na až na čáru kde ho stihl na poslední chvíli vyrazit pryč
21:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #8 Adam Bureš (5:2)
21:30 Tatran hned po buly vytváří break kdy Bureš posouvá na Kucharčíka který zaskočil hosty další brankou
21:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa bez asistence (4:2)
21:27 Klápa získal míček a z otočky dává gol
21:19 Klement bez dívání přestřelil bránu
20:25 Chumel před bránou neskonči lstřelou
20:01 Buly vyhrává Ústí
20:00 Střely v 1. části: 6:7
19:54 Bureš to zkusil ze středu a hned po té co minul se Ústí nachází v plném počtu
19:00 Tatran často ztrácí balonek a Ústí se podařilo získat standartku
17:57 Tatran posouvá balonek a Bureš na středu hledá asistenci
17:55 Vyloučen hráč #36 Jan Vondruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:30 Rozhodčí hned zvedá ruku a Juzl běží na střídačku
17:28 Bude následovat standartka z neprostřední blízkosti
16:26 Malý dostal skákavou přihrávku z rohu přímo před bránu ale Juzl se tam skvěle natáhl a Malý neproměnil
14:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #73 Jakub Švarc, asistoval #20 Adam Karel (3:2)
14:14 Hned po buly se dva Tatranští útočníci rozběhli dopředu a Švarc lobnul golmana
14:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #61 Vojtěch Zach (2:2)
13:59 Kryl posunul na Klementa který přestřelil bránu
12:40 Ústí taky v plném počtu a překvapuje Tatran rychlým breakem na Juzla která se nemusel uchylovat k zákroku
11:56 Tatran je v plném počtu a hra nabrala klidnější tempo
10:36 Hra 4 na 4 se uklidnila a Klápa s Tumou sami na bránu, brankář si připisuje zákrok
10:32 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Weber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
09:47 Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
08:34 Malý střelil backhandem ale Juzl kryje
07:07 Není vidět žádná jistota na balonku u obou týmů ,ale Tatran zkouší break
05:37 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #10 Matěj Hejzlar (1:2)
05:36 Karel zkouší střelu ze zátahu od pravého mantineu a trefuje
05:09 Muhlfat vyvedl balonek podél levého mantinelu ale střela byla zblokována
04:14 Jakoby se Tatran naštval a začal tvořit značné nebezpečí v útočném pásmu
03:31 Kryl vyvedl balonek až před brankaře ale ke střele se nedostal
02:06 Kucharčík dostal přihrávku na pravý mantinel a vystřelil do ramene golmana a po odrazu i břevno
01:37 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Marek Kadlec, asistoval #36 Jan Vondruška (0:2)
00:58 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (0:1)
00:57 Obrana kvůli již zmíněnému tlaku ztratila balonek a po předání balonku Ústeckých útočníků padl gol k tičce
00:18 Po rozehrávce z rohu Tatranu je n abalonku Hejzlar a kvůli silnému tlaku hostů se mu těžko něco dělá
00:01 Úvodní buly vyhrává Ústí aTatran začal intenzivně pressovat
00:00 Vítáme diváky na 15. kole CE soutěže juniorů kde se proti sobě utká PSN Tatran střešovice x Florbal Ústí.