9:3
    Jan SITORA
    (Babík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:3
branky: 1. David Slončík, 9. Jan Sitora, 29. Jakub Rohel, 38. Ondřej Balner, 42. Václav Babík, 43. Ondřej Balner, 46. Filip Szemla, 50. Filip Novotný, 56. Jan Sitora - 23. Jan Chmelař, 42. Adam Javorský, 48. Jan Punčochář; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 15 - David Hloušek 15, Martin Staněk 15; po třetinách: 2:0, 2:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): Dneska jsme kontrolovali zápas celých 60 minut. Do útoku jsme se spíše trápili, ale o to ostražitější jsme byli v obrané. Pro nás mel dnešní zápas velkou hodnotu
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): Toto nebyl zápas CE ligy. 40 minut veliká nekvalita, u nás celý zápas. Naprosto nezábavné utkání bez nějaké energie. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězstvé a my už musíme začít někdy konečně hrát.
60:00 Střely ve 3. části: 20:8
59:59 Ostrava je modrobílá!
59:45 Hráči Vítkovic ještě zkouší.
59:01 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:38 Kluci se na střídačku obírají o balónek.
57:56 Vrátný si chtěl asi vyzkoušet jaké to je být gólman, ležel totiž zamotaný v síti Prašivkovy svatyně.
56:19 Hra je nahoru dolů, jako už bývá zvykem.
55:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #97 Václav Babík (9:3)
55:47 Babík předal Sitorovi, ten se nebál a prokličkoval mezi třema hráči Ostravy a o vzdálenější tyčku dává krásný gól.
54:58 Tomaško také vyslal štiplavou střelu, ale také pouze do připraveného Staňka.
54:05 Ostrava zkusila, ale Prašivka opět připraven.
52:39 Šmerdovi se rozehrávka moc nepovedla, ale Szemla s Vítem byli pohotoví. Šmerda vypadá, že ho to štve.
52:02 Ostrava se opravdu nevzdává a pořád dávají Vítkovicím zabrat.
49:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný, asistoval #97 Václav Babík (8:3)
49:52 Babík na Novotného a ten posílá balón mezi nohy Staňka.
49:45 Gabriel z výjezdu zkusil, ale trefil pouze prvního hráče.
47:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #22 Adam Javorský (7:3)
47:44 Já na bráchu, brácha na mě. Ostrava přidává gól v podání Punčochář - Javorský.
46:50 Velká šance Vítkovic, bohužel to Staněk trošku nejistě zachraňuje.
45:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #66 David Slončík (7:2)
45:30 Slončík na Szemlu a ten se střelou z první nemýlí.
44:30 Vítkovice si klasicky rozťukávají v backu a vyčkávají na správný moment, který zatím nepřišel.
42:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (6:2)
42:19 Nestíhám tempo kluků z Vítkovic, ale pro velký úspěch přidávají ještě jeden gól v režii Balner - Slončík.
41:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #27 Jan Sitora (5:2)
41:44 Vítkovice rychle odpověděly na gól Ostravy.
41:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #12 Jan Punčochář (4:2)
41:31 Ostrava snižuje skóre v podání Javorský - Punčochář.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:52 Vítkovice to ještě zkusili, ale bohužel mimo.
39:19 Hloušek podkopl Sitoru, velmi nehezké gesto.
39:01 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #32 Jakub Vít (4:1)
37:25 Neviděla jsem nic, protože do mě každý mluví, ale padl gól v podání Balner - Vít.
37:11 Nic extra zajímavého se nedělo, tudíž jsem neměla o čem psát.
35:53 Hra se přelévá ze strany na stranu.
34:30 Vítkovice se snaží, bohužel se jim nedaří.
33:42 Utkání sleduje 79 diváků. Děkujeme!
32:10 Gabriel zkušeně posílá míček do backa, ale hráči Ostravy jsou draví a tak jdou okamžitě tlačit na Vítkovické zadní řady.
31:52 Ostrava si udržuje míček.
30:52 Naopak u Vítkovic takovou komunikaci moc slyšet nejde.
30:08 Když nehraje hudba, slyšíme Hlouška jak kričí: "Osa!", "Postav!", "Levá!", "Pravá!".
28:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #22 Samuel Alter (3:1)
28:05 Alter na Rohela a je to gól.
27:45 Tomaško na střed na Altera a ten posílá na Ruckiho, bohužel nic.
27:32 Alter hezkým crossem posílá na backy.
26:55 Slončík uklidnil hru a Ostrava tak dostřídala.
26:00 Sitora odzbrojil Kováře u mantinelu, ale míček vyletěl ven.
25:08 Ostrava hraje v plném počtu.
24:55 Vítkovice zpět na míčku.
24:50 Rozehrává Ostrava.
24:03 Vítkovice pouze do helmy Hlouška.
23:08 Vyloučen hráč #29 Martin Kovář družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
23:08 A máme tady prvního viníka. Kovář si jde odpočinout na trestnou a nechá tak Vítkovicím prostor pro početní výhodu.
22:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař bez asistence (2:1)
22:14 Od levého mantinelu se na zadní tyč prosazuje Chmelař a snižuje skóre zápasu.
21:52 Vítkovice jsou na míčku a uklidňují hru.
20:59 Szemla to zkusil, bohužel mimo.
20:01 Buly pro Ostravu.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
19:40 Vypadalo to, že Vítkovice dají Ostravě gól do šatny, ale bohužel se ani jednomu z našich rytířů nepoštěstilo.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:43 Nádherná akcička v podání první lajny domácích, bohužel v bráně míček neskončil.
17:40 Novotný vyslal na Hlouška hodně štiplavou střelu.
16:18 Vítkovice uklidnili hru.
14:52 Hra zatím není moc zajímavá.
12:30 Kluci v souboji u mantinelu málem přibrali i pořadatelský stolek, trošku jsem se lekla.
11:10 Vrátný dostal vzduchem přihrávku, běžel sám na Prašivku a skákavý balón sice výborně sklepl ale Prašivka byl připraven.
08:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
08:33 Babík na Sitoru a ten protlačil míček za záda Hlouška.
08:01 Kovář prověřil Prašivku.
07:10 Murín se snažil něco vymyslet, ale musel to poslat zpět na backa.
05:44 Drozd na poslední chvíli prověřil Hlouška.
05:30 Hráči Ostravy se taky snažili, bohužel také marně.
05:22 Babík se snažil zpoza brány něco vytvořit, ale taky nic.
04:40 Vítkovice se snaží o nějakou akci, zatím se ale nic šíleného neudálo.
03:48 Slončík pouze do Hlouška.
03:02 Vítkovice trefují pouze břevno.
02:10 Trošku mi selhala technika, ale jsem zpět. Hra zatím vypadá vyrovnaně.
00:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #23 Filip Szemla (1:0)
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme Vás u 7. kola CE ligy juniorů.