• 60 59:17
    2:7
    ()

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
branky: 32. Daniel Vik, 58. Petr Zeman - 1. Jakub Vít, 45. Jakub Vít, 49. Nikolas Vizváry, 54. Jakub Vít, 58. David Slončík, 59. David Slončík, 60. David Slončík; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 12 - Filip Karas 20; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:6
99:59 Komentář domácích Salát Petr (Trenér): Po rozvážné první třetině, jsme se v dálších částech hry dostali do zápasu a chodili jeden break za druhý, bohužel jsme dnes v zakončení byli bezzubí a to jak ve hře 5:5 tak v přesilovkách. Trochu tomu pomohl i povrch, ale na tom hrál i soupeř, který ty branky dát dokázal. I přes prohru jsem spokojený s výkonem. Díky všem aktérům za hru.
99:59 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dneska se oba týmy praly s povrchem a kvalitě to zásadně nepřidalo. My si ale vítězství zasloužili už jen pro to, že jsme zvládli 5 oslabení a v klíčových momentech jsme udělali správná rozhodnuti. Celkově pro nás velmi těžký den dneska.
99:59 Dnes jsme sledovali velice urputné a bojovné utkání, které ve třetí části pro sebe rozhodly Vítkovice.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (2:7)
59:17 Slončík trefuje prázdnou bránu a je to hattrick
58:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (2:6)
58:02 Opět Slončík a vymetl pavučinky v brance Devátého
57:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
57:58 Slončík trefuje brázdnou bránu přes celé hřiště
57:10 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #58 Petr Zeman, asistoval #28 Matěj Stránský (2:4)
57:10 Vítkovice se nikam neženou a toho využil stránský, který získal míček za brankou hostů a výborně našel Zemana
56:01 Dobrý pokus Dolejše od mantinelu chytá Karas
55:00 Domácí hrají bez brankáře
54:51 Timeout FBC Liberec
53:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #66 David Slončík (1:4)
53:58 Devatý předvedl neskutečný monster save a hned na to se prosazuje Vít
52:10 Vítkovice se snaží útočit i přes to, že vedou o dva góly
51:03 Smolka nevyužívá akci 3 na 2
50:10 Liberec prohrává o dva góly a začína tlačit soupeře
48:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #66 David Slončík (1:3)
48:20 Vizváry dává gól v oslabení
47:32 Vyloučen hráč #31 Kryštof Vašňovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:32 Liberec dostává další přesilovou hru a šanci na srovnání zápasu
46:57 Šmerda nabídl Vikovi gólovku, ten trefuje pouze boční síť
46:20 Dobrá pokus Smolky, ale ještě lepší blok obránce Vítkovic
44:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #81 Ondřej Balner (1:2)
44:57 Vítkovice hrají v plném počtu a hned jdou do vedení
43:30 Liberec má v přesilové hře hodně šancí, žádná nekončí gólem
42:22 Vyloučen hráč #13 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
40:42 Vítkovice hrají v plném počtu a hned měli velkou šanci, ale Drozd se rozhodl, že gól nedá
40:01 Liberec na míčku
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:30 Vítkovice hrají oslabení velmi aktivně, z toho teží Cejnar, ale trefuje pouze tyč
38:42 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
38:42 Liberec má druhou šanci na přesilovou hru
37:42 Liberec si toho v přesilové hře moc nevytvořil a hosté hrají v plném počtu
35:42 Vyloučen hráč #11 Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
35:42 První vyloučení zápasu si vybrali Vítkovice
33:43 Sledujeme velmi atraktivní florbal od obou týmů
31:06 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #59 Ondřej Cejnar (1:1)
31:06 Máme tu první branku domácích, po Cejnarově vyražené střele se dobře zorientoval Vik a ze vzduchu srovnává skóre
29:27 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #71 Lukáš Dolejš.
29:27 Dolejš si krásně položil golmana, ale trefuje pouze horní tyč
29:27 Zeman se snažil natlačit před branku, byl faulován a máme tu nájezd domácích
29:19 Nebezpečná rozehrávka obránce Vítkovic, který prověřil vlastního golmana
27:10 Dolejš dával na hodinách geometrie pozor, narýsoval krásnou přihrávku Cejnarovi a ten netrefuje bránu
26:29 Výborná střela smolky ovoce nepřinesla
24:55 Smutný za vlastní bránou odebral míček a poté vybojoval faul
23:25 A máme znovu tu máme hektickou hru nahoru dolu
22:40 Hájek vyslal slibnou střelu a Karas chytá
20:20 Dolejš chtěl prověřit Vítkovického golmana, ale trefil pouze hokejku soupeře
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Smolka
20:00 Střely v 1. části: 1:6
19:23 Poslední pětiminutovku se Liberec začíná vyrovnávat soupeři
18:57 První lajna domácích si vytvořila hodně šancí, ale žádnou nevyužili
17:23 Smutného střela skončila v rohu
15:11 Smolka ztrátou na středu nabídl hostům velkou šanci, ti odmítli
13:20 Čumpelík krásnou brzdou poslal hráče VÍtkovic do bufetu na párek, ale akce gólem neskončila
09:50 Dobrý backhandový pokus Dolejše, ale výborný blok Vítkovic
09:03 Alter se ocitl sám v brankovišti Liberce, ale dvakrát nedokázal zakončit
07:21 Nebezpečná střela Gabriela, ale Devátý chytá
07:10 Delší pasáž hry nahoru dolu bez kreativity
05:32 Hosté rozehrávají opatrně a nepouštějí domací k míčku
03:21 Domací se porpvé usadili v útočném pásmu ale gól z toho nebyl
02:09 Viděli jsme první ostřejší souboj u mantinelu a Čumpelík skončil na zdi
00:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1