2

4.

série

FBC Rakovník - Kralupy Wolves ASPV 4:3pn
branky: 5. Jakub Kozler, 21. Vilém Homola, 34. Jakub Kozler, N Jakub Kozler - 8. Vojtěch Pešl, 21. Vojtěch Pešl, 36. Vojtěch Pešl; rozhodčí: Lukáš Lenc - Dominik Krištof; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Duy Phát Đào -3 - Matěj Částka ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #73 Jakub Kozler a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #88 Vojtěch Pešl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #52 Jakub Čermák a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #26 Robin Štroukal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #99 Tobiáš Havel , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #12 Adam Špička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #73 Jakub Kozler a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves ASPV hráč #88 Vojtěch Pešl a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:35 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl, asistoval #26 Robin Štroukal (3:3)
33:35 GÓL FBC Rakovník! 3:2
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #73 Jakub Kozler, asistoval #39 Duy Phát Đào (3:2)
28:17 Vyloučen hráč #90 Vilém Homola družstva FBC Rakovník na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:58 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves ASPV vstřelil #88 Vojtěch Pešl, asistoval #22 Matyáš Procházka (2:2)
20:04 GÓL FBC Rakovník! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #90 Vilém Homola bez asistence (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:00 GÓL Kralupy Wolves ASPV! 1:1
05:33 Vyloučen hráč #9 Vratislav Rameš družstva Kralupy Wolves ASPV na 2 minuty za sekání
04:04 GÓL FBC Rakovník! 1:0
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #73 Jakub Kozler bez asistence (1:0)