1

3.

série

FBC Rakovník - ACEMA Sparta Praha BLUE 3:2pn
branky: 15. Matyáš Brodníček, 23. Daniel Halíř, N Jakub Kozler - 10. Jan Klaban, 29. Filip Vostřák; rozhodčí: Jan Pražák - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Duy Phát Đào -2, Adam Masák ? - Michal Bedrlík ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #46 Jakub Cikhart , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #97 Jan Klaban , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #5 Marek Tůma a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #21 Daniel Halíř , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #73 Jakub Kozler a vstřelil rozhodující gól (3:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #18 David Tuma a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 8:8
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Adam Masák družstva FBC Rakovník
32:16 Timeout FBC Rakovník
28:00 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #55 Filip Vostřák, asistoval #13 Prokop Ucháč (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 9:4
24:00 Ukončení 2. části
22:13 GÓL FBC Rakovník! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #21 Daniel Halíř, asistoval #32 Matyáš Brodníček (2:1)
21:56 Vyloučen hráč #15 Jan Hrádek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za bránění ve hře
18:03 Vyloučen hráč #46 Jakub Cikhart družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hrubost
14:28 GÓL FBC Rakovník! 1:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #32 Matyáš Brodníček, asistoval #36 Ondřej Tuma (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 5:7
12:00 Ukončení 1. části
09:41 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #97 Jan Klaban, asistoval #3 Michal Bedrlík (0:1)
08:30 Vyloučen hráč #15 Jan Hrádek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za sekání