• 68 67:47
    6:3
    (Louis)

SV Wiler-Ersigen - FbŠ Bohemians 6:3p
branky: 7. Yannis Michael Wyss, 22. Marco Andreas Louis, 41. Michal Dudovič, 60. Max Wahlgren, 60. Marco Andreas Louis, 68. Michal Dudovič - 13. Tomáš Trnka, 27. Karel Petrák, 32. Jan Dobisík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 987; zásahy brankářů: Yanick Flury -3 - Daniel Műck -5; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:0, 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Klokani tak nedokázali svou historicky první účast v Pohárů mistrů přetavit v postup a s nejprestižnější florbalovou klubovou soutěží se po dvou velmi sympatických výkonech tedy loučí.
67:47 GÓL SV Wiler-Ersigen! 6:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #4 Michal Dudovič, asistoval #94 Marco Andreas Louis (6:3)
67:47 Obrovská smůla pro Bohemians! Dvě minuty a třináct sekund před koncem prodloužení se k míčku dostal Michal Dudovič a neomylně ho dopravil mezi tři tyče.
66:56 Dnešní velmi napínavý a vyrovnaný mač sleduje ve švýcarské Mobiliar Areně 987 diváků!
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Wiler výsledkem 5:3 vítězí, což znamená, že následovat bude prodloužení. Na zápasy je totiž srovnáno 1:1.
59:35 GÓL SV Wiler-Ersigen! 5:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #94 Marco Andreas Louis bez asistence (5:3)
59:35 Trefou do odkryté svatyně vítězství poměrem 5:3 pro švýcarské mužstvo po základní hrací době pečetí kapitán Marco Louis.
59:08 Timeout FbŠ Bohemians
59:08 GÓL SV Wiler-Ersigen! 4:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #79 Max Wahlgren, asistoval #73 Andrin Hollenstein (4:3)
59:08 Wiler jde do vedení! Za záda brankáře Bohemians míček procedil Max Vahlgren.
56:19 Timeout SV Wiler-Ersigen
46:08 Vyloučen hráč #9 Radek Sikora družstva SV Wiler-Ersigen na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:10 GÓL SV Wiler-Ersigen! 3:3
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #4 Michal Dudovič, asistoval #14 Simon Laubscher (3:3)
40:10 Po pouhých deseti vteřinách od startu třetí třetiny Wiler zásluhou slovenského střelce Michala Dudoviče srovnává na 3:3.
40:00 Po zaznění druhé sirény mohou být šťastnější florbalisté Bohemians, kterým se podařilo ve druhé periodě skóre dorovnat a následně díky trefě Dobísika se dokonce dostat do vedení 3:2. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Zápas i s českým komentářem jde sledovat jen na území České republiky.
33:46 Vyloučen hráč #12 Karel Petrák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:53 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #18 Jan Řehoř (2:3)
31:53 Klokani jdou poprvé v dnešním duelu do vedení! Do statistik se zapsal Jan Dobísík, který přesnou střelou překonal brankáře Wileru.
26:19 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #9 Matyáš Krebner (2:2)
26:19 Je opět vyrovnáno! To zařídil v přesilové hře po asistenci Matyáše Krebnera Karel Petrák.
24:20 Vyloučen hráč #77 Deny Känzig družstva SV Wiler-Ersigen na 2 minuty za hrubost
21:01 GÓL SV Wiler-Ersigen! 2:1
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #94 Marco Andreas Louis, asistoval #16 Yannis Michael Wyss (2:1)
21:01 Jen 61 vteřin potřeboval Wiler na vstřelení zatím rozdílové branky na 2:1.
20:00 Po první části se jde do kabin za nerozhodného stavu. Dnešní klání zatím nabízí velmi vyrovnanou a atraktivní bitvu. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Zápas i s českým komentářem jde sledovat jen na území České republiky.
12:09 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #64 Tomáš Trnka bez asistence (1:1)
12:09 Je vyrovnáno! Za klokany se trefuje člen třetí formace Tomáš Trnka.
06:08 GÓL SV Wiler-Ersigen! 1:0
Branku družstva SV Wiler-Ersigen vstřelil #16 Yannis Michael Wyss, asistoval #4 Michal Dudovič (1:0)
06:08 Domácí Wiler se po přesné trefě Yannise Wysse ujímá vedení.
00:00 Krásný sobotní večer, vítejte na online přenosu druhého duelu čtvrtfinále Pohárů mistrů mužů mezi domácím Wilerem a hostujícími Bohemians. Utkání je možné sledovat na platformě Český florbal TV, a to buď jednotlivě za 99 Kč nebo zdarma v rámci ročního předplatného. Zápas i s českým komentářem jde sledovat jen na území České republiky.