(Curney)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ JM Pedro Perez Chodov - FBC ČPP Remedicum Ostrava 11:3
branky: 12. Petr Pražák, 21. Jiří Curney, 30. Petr Pražák, 32. David Podhráský, 33. Matěj Jendrišák, 48. Ondřej Mikeš, 50. Ondřej Mikeš, 53. Petr Pražák, 58. Jiří Curney, 59. Michal Klápa, 60. Matěj Jendrišák - 5. Michał Dziurdzik, 19. Pavel Machala, 46. Petr Krzyžanek; rozhodčí: Martin Sýkora - Ondřej Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Binder 16 - Adam Hudec 20; po třetinách: 1:2, 4:0, 6:1
60:00 Komentář za domácí Lukáš Procházka: 'Myslím, že dnes můžeme být s výkonem vcelku spokojeni, ale nevyvarovali jsme se tradičních výpadků, takže máme pořád na čem pracovat'
60:00 Komentář za hosty Miroslav Kozel: 'Vyrovnaný zápas, v některých fázích jsme byli lepší než soupeř, avšak individuálními chybami jsme si zápas sami prohráli'
60:00 Střely ve třetí třetině 10 - 7
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Michal Dziurdzik a Petr Pražák
59:15 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 11:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #19 Jiří Curney (11:3)
59:15 Hudec už se vrátil do branky, ale hned při první příležitosti ho prostřelil Jendrišák
58:24 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 10:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #21 Michal Klápa, asistoval #4 Jan Svoboda (10:3)
58:24 A další gól do prázdné branky přidává Klápa
57:34 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 9:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #19 Jiří Curney, asistoval #23 Petr Pražák (9:3)
57:34 Curney skóruje do prázdné branky
56:18 Ostrava zkouší hru v šesti
56:17 Timeout FBC ČPP Remedicum Ostrava
52:08 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 8:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #8 Matěj Jendrišák (8:3)
52:08 Na nepovedený začátek třetiny je zapomenuto. Pražák si Hudce vychutnal drzou kličkou a přidává další chodovskou branku.
49:59 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 7:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #27 Ondřej Mikeš, asistoval #59 Patrik Dóža (7:3)
49:59 Klápa se protlačil s míčkem přes celé hřiště, přihrál na Dóžu, který ještě našel výhodněji postaveného Mikeše a ten již pohodlně skóroval
47:30 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 6:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #27 Ondřej Mikeš, asistoval #21 Michal Klápa (6:3)
47:30 Hosté si dokázali vypracovat řadu příležitostí, které ovšem trestuhodně zahazovali, a tak je podle pravidla nedáš, dostaneš, potrestal na druhé straně Mikeš
46:06 Chodov se nadále nemůže dostat z ostravského sevření a po výborné druhé třetině teď rozhodně nepředvádí dobrý výkon
45:03 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #20 Petr Krzyžanek, asistoval #7 Petr Skácel (5:3)
45:03 Ostrava ze standartní situace snižuje
44:06 Skácelovu nebezpečnou střelu vykryl Binder
40:00 Střely v druhé třetině: 10 - 5
39:17 Klápa krásnou přihrávkou našel Mikeše, tomu ale míček utekl
38:12 Jendrišák nedokázal přehodit ležícího ostravského gólmana
32:31 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 5:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #8 Matěj Jendrišák, asistoval #12 Radim Cepek (5:2)
32:31 Chodov roztočil sérii přihrávek, na jejímž konci Jendrišák pohodlně prostřelil Hudce a zvyšuje
31:10 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #5 David Podhráský, asistoval #10 Michal Hanic (4:2)
31:10 Podhráský si hostujícího brankáře položil, obtočil se před brankou a skóruje
30:00 Robenek se obtočil kolem branky, zakončil však nepřesně
29:30 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 3:2
29:30 Jendrišákovu střelu tečoval do branky Pražák
27:36 Hanicovu střelu vyrazil Binder maskou
23:30 Oba gólmani teď předvedli vynikající zákroky. Nejprve Binder obstál před tvrdou střelou Krzyžánka, na druhé straně pak Hudec skokem vychytal Curneyho v obrovské příležitosti
21:30 Chodovská obrana zaspala a nechala vzadu úplně volného Dominika Hanice, který ovšem ve velké příležitosti přestřelil
20:27 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #19 Jiří Curney z trestného střílení (2:2)
20:27 Curney srovnává z nájezdu střelou po zemi
20:27 Za hru Plíhala v brankovišti pojede Curney nájezd.
20:00 Střely v první třetině 9 - 7
18:25 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #5 Pavel Machala, asistoval #7 Petr Skácel (1:2)
18:25 A hosté přesilovku bleskově využívají
18:05 Ostrava si na závěr třetiny zahraje ještě jednu přesilovku po vyloučení gólmana Bindera. Trest odsedí Michal Klápa
16:20 Naprosto famózní zákrok teď předvedl Binder, když vychytal Dominika Hanice ve stoprocentní příležitosti
15:15 Ostrava si dokázala vytvořit tlak, ale domácí odolali. Ve dvou slušných příležitostech se dokonce objevil na druhé straně Mikeš.
13:15 Chodovský tlak teď brzdí vyloučení Podhráského, který tvrdě srazil soupeře u mantinelu
12:35 Po Cepkově přihrávce přes půlku hřiště měl před sebou prázdnou branku Šochman, avšak minul.
11:30 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #19 Jiří Curney (1:1)
11:30 To už ale neplatí. Curney přesnou přihrávkou našel před brankou Pražáka a ten lehce zakončil pod padajícího gólmana.
10:58 Krásnou střelu předvedl Michal Hanic, hostující gólman ovšem drží čisté konto
08:58 Curneyho střelu Hudec vykopl
07:40 Hartmann ve velké příležitosti před brankou nedokázal zpracovat míček
04:00 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #6 Michał Dziurdzik, asistoval #9 Jakub Robenek (0:1)
04:00 Dziurdzik si zkušeně počkal na vhodný moment a pak tvrdou ranou prostřelil Bindera
02:08 Vrána z dálky prověřil pozornost Hudce
00:00 Zahajovací sestava hostů: Hudec - Plíhal, Krzyžánek - Vojtíšek, Skácel, J. Daniš / Domácí: Binder - Sýkora, Kotlas - Pražák, Jendrišák, Curney
00:00 Dobrý den, vítejte u online přenosu 15. kola florbalové Fortuna extraligy mezi týmy TJ JM Pedro Perez Chodov a FBC ČPP Remedicum Ostrava. Utkání začne o 15 minut později z důvodu prodlužování v utkání extraligy žen mezi Herbadentem a Chodovem, které v hale skončilo teprve před chvílí.