()
  • 60 59:56
    Future

Sokol Pardubice - x3m team SSK Future 2:5
branky: 2. Jakub Burian, 16. Filip Bahník - 28. Vojtěch Krupička, 30. Ondřej Vaculík, 30. Vojtěch Krupička, 58. Jan Freund, 60. Vojtěch Krupička; rozhodčí: Martin Sýkora - Ondřej Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 122; zásahy brankářů: Roman Vítek 17 - Adam Hudec 19; po třetinách: 2:0, 0:3, 0:2
79:59 Komentář trenéra hostů pana Pazdery: Vážnější vstup do utkání, ve druhé třetině jsme byli jasně lepší, soupeř se jen bránil, koncovku utkání jsme zvládli se štěstím.
79:59 Komentář trenéra domácích pana Miroslava Janovského: Zápas jsme si prohráli ve 2. třetině, kdy jsme opustili od hry, kterou chceme hrát. To, co jsou ale schopný předvést jediní lidi v českém florbale, kteří za to berou peníze, je opravdu neuvěřitelný.
59:59 Nejlepší hráči: Future - Krupička, Pardubice - Burian
59:56 Timeout x3m team SSK Future
59:50 Střely na branku: Pardubice 9, Future 9
59:07 GÓL x3m team SSK Future! 2:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #40 Vojtěch Krupička bez asistence (2:5)
59:07 Do prázdné brány se trefil Krupička
58:37 Timeout Sokol Pardubice
58:37 Pardubice hrají bez gólmana
57:04 GÓL x3m team SSK Future! 2:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #29 Jan Freund, asistoval #82 Jan Krupička (2:4)
57:04 Po přihrávce ze středu na pravé křídlo střelou z první Future zvyšuje náskok.
56:47 Krupička zkouší Vétka ze středu
55:51 Teichman vypíchl hostům, hra se přesouvá za bránu Futuru
54:58 Sokol rozehrává z rohu
54:24 Future se dostal do breaku dva na nikoho, Vítek ale vychytal.
53:23 hosté vybojovali balonek v rohu, Kiprov nahrávku netrefil
52:06 Future získává balonek za bránou domácích
51:01 Bahník střílí z výběhu.
49:45 Přihrávku od mantinelu na střed Burian ale bránu minul.
46:45 Oba týmy v poslední třetině přiostřily, hraje se tvrdý florbal.
45:52 Vaculíkova střela vyletěla přímo na hokejku Jastřembského.
45:14 Kalaš střílí ze středu, Vítek s klidem vyráží.
44:08 Další chyba hostů dostává dopředu Buriana.
43:20 Teichman blokuje střelu a ihned vyráží do útoku.
42:38 Jastřembský střílí od mantinelu. Balonek prošel mezi nohama Šťastného až k Vítkovi
41:07 Lisa zkouší střelou od půlky.
39:59 Střely během druhé třetiny: Future 8, Pardubice 5
39:59 Šťastný se pokusil nahozením z vlastní části hřiště. Bylo však už pozdě.
38:35 Dnešní utkání sleduje 122 diváků.
38:00 Velký nátlak hostů před vlastní bránou Šťastný dobře zvládl
36:09 Jastřembský vytáhl balonek až do rohu.
34:57 Domácí diváci se začátkem přesilové hry Pardubic probudili.
32:12 Chybná přihrávka dostává Dleska do samostatné akce.
29:32 GÓL x3m team SSK Future! 2:3
29:10 GÓL x3m team SSK Future! 2:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #5 Ondřej Vaculík, asistoval #82 Jan Krupička (2:2)
29:10 V totálním chaosu před brankou se Vítek nestihl zorientovat
27:43 Future se do střely postavil Bahník a poslal do předu Teichmana, ten však nezpracoval.
27:42 GÓL x3m team SSK Future! 2:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #40 Vojtěch Krupička, asistoval #71 Jan Jastřembský (2:1)
26:56 Řehoř po výběhu na střed střílí nad bránu.
25:42 Hra probíhá především na straně Pardubic. U balonku se drží hosté.
23:58 Další střela z půlky hráče Zezulky šla Vítkovi přímo do náruče.
23:01 Střelu Kiprova vykryl Šťastný
21:53 Futuru se nepovedla přihrávka za Vítkovou bránou, čímž poskytl Pardubicím slibnou šanci k protiútoku
19:59 Zásahy gólmanů po první třetině: Pardubice 7, Future 4
19:29 Ďopan zkouší bystrost Hudce.
17:28 Brychta podklouzl a ztratil míček.
15:32 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #23 Filip Bahník, asistoval #21 Ivo Teichman (2:0)
15:00 Po chybné rozehrávce Sokola zazvonila tyčka za zády Romana Vítka.
12:56 Balonek drží domácí na vlastní polovině. Future čeká na chybu.
10:47 Po křižné nahrávce domácí vyzkoušeli hostujícího gólmana.
07:56 Pardubice po chybné rozehrávce ztrácejí balonek na své polovině hřiště a hosté střílí nad branku.
06:34 Po přihrávce z rohu ohrozil skóre Zezulka. Střela šla však příliš vysoko.
05:46 Bahník střílí od mantinelu gólmanovi hostů přímo do břicha.
04:09 Utkání je od začátku ve vysokém tempu.
03:26 Ďopanovu střelu z půlky Hudec bezchybně chytá. Ani Teichmanova dorážka ho nepřekvapila.
01:25 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #50 Jakub Burian, asistoval #21 Ivo Teichman (1:0)
00:01 Pardubický Lisa vyhrál úvodní buly.
00:00 Vítáme vás na online přenosu 13. kola FORTUNA extraligy. V dnešním zápase se utká domácí tým Sokol Pardubice s hostujícím SSK Future.
00:00 Line up Pardubice: G-Vítek Roman; O-Šťastný Adam, Vichr Ondřej; U-Lisa Jaromír, Dlesk Tomáš, Formánek Radek Line-up SSK Future: G-Adam Hudec; O-Jří Krečmer, Matyáš Vančura; U-Jan Krupička, Vojtěch Krupička, Daniel Kalaš