45
  • 45 44:01
    Liberec

FBC Liberec C - FBC Panthers Liberec C 4:4
branky: 13. Tomáš Sluťák, 15. Martin Stanner, 39. Ondřej Šorm, 41. Petr Chlad - 10. Jan Burkoň, 12. Jan Martínek, 25. Tomáš Erlebach, 38. Pavel Urbánek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Martin Kiesewetter; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Vilém Svrček ? - Jakub Churavý ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1
44:01 Timeout FBC Liberec C
43:41 Vyloučen hráč #16 Tomáš Sluťák družstva FBC Panthers Liberec C na 2 minuty za blokování florbalky
40:55 GÓL FBC Liberec C! 4:4
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #13 Petr Chlad bez asistence (4:4)
38:32 GÓL FBC Liberec C! 3:4
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #12 Ondřej Šorm, asistoval #2 Michal Váňa (3:4)
37:32 GÓL FBC Panthers Liberec C! 2:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #10 Pavel Urbánek, asistoval #13 Tomáš Erlebach (2:4)
25:01 Vyloučen hráč #23 Ondřej Belák družstva FBC Liberec C na 2 minuty za špatné střídání
24:25 GÓL FBC Panthers Liberec C! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #13 Tomáš Erlebach, asistoval #10 Pavel Urbánek (2:3)
14:13 GÓL FBC Liberec C! 2:2
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #3 Martin Stanner, asistoval #13 Petr Chlad (2:2)
12:17 GÓL FBC Liberec C! 1:2
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #16 Tomáš Sluťák (1:2)
11:21 GÓL FBC Panthers Liberec C! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #3 Jan Martínek bez asistence (0:2)
09:08 GÓL FBC Panthers Liberec C! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec C vstřelil #20 Jan Burkoň, asistoval #10 Pavel Urbánek (0:1)
09:08 Nádherná souhra a gól který dáva hráč číslo 20 Jan Burkoň
09:00 Všichni jsme se pěkně najedli a těď šup zpátky do práce:)
02:23 Vyloučen hráč #13 Petr Chlad družstva FBC Liberec C na 2 minuty za hra rukou
00:01 Vítejte u dalšího zápasu a na programu je Liberecké derby mezi FBC C a Panthers C užíjte si zápas s námi