1:5
    Klára JIŘÍKOVÁ
    (Vávrová)

FBS Olomouc - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:5
branky: 6. Tereza Reimerová - 3. Kateřina Kovaříková, 36. Kateřina Kovaříková, 37. Kristýna Vejvodová, 43. Kristína Belicová, 60. Klára Jiříková; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 19 - Jana Christianová 14; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #56 Barbora Vávrová (1:5)
58:47 FBS na míčku, ale zatím to na hru v šesti nevypadá.
57:35 Chodov si zatím zkušeně hlídá vedení a hraje dobře do obrany.
55:05 Reimerová dostala nahrávku od Vaculové, ale bohužel pro domácí promáchla.
54:34 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:15 Oba týmy při držení míčku hodně kombinují a nespěchají.
50:57 Kuchařová ještě drží naděje svého týmu, když vykopla střelu Kovaříkové.
50:33 Vyloučen hráč #25 Zuzana Kuchařová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
49:56 Ve čtyřech toho oba týmy moc neudělaly a už jsou opět v plném počtu.
48:35 Pěnkavová si udělala výlet do útoku a prověřila brankařku hostí, ta ale opět zasáhla.
47:48 Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
47:48 Vyloučen hráč #25 Zuzana Kuchařová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
47:48 Trošku vzrůšo, ale nic hrozného. Obě hráčky vyloučeny a můžeme pokračovat.
45:11 Cholinská to zkusila z výběhu, ale Christianová byla opět proti.
43:43 Tribuny i přes nepříznivý stav domácích florbalek bouří.
42:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:4)
42:50 Belicová dostala nahrávku zpoza brány a svou střelou se nemýlila.
41:43 Vaculová dostala pass od Cholinské a tvrdou střelou zkusila poslat míček na Christianovou, která ale ramenem vykryla tuto ránu.
40:00 Střely ve 2. části: 3:6
36:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (1:3)
36:08 Kolotoč kolem domácí brány opět zakončen dvojicí Kovaříková - Vejvodová.
35:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:2)
35:09 Kovaříková tap-inem posílá vedení na stranu Chodova.
33:31 Vaculová střílela od mantinelu, její dobrý pokus ale Christianová lapila.
30:06 Janatková se vytočila na střed a prověřila Kuchařovou.
28:34 Domácí mají kromě převahy na balonu i převahu střeleckou a vytváří si více gólovek než soupeř.
27:05 Skvělá akce domácích, Cholinská střílenou nahrávkou našla Reimerovou, kterou v největší šanci třetiny vychytala Christianová.
26:57 Kuchařová Z. pořádně zavařila své sestře v bráně, když při rozehře namazala a nabídla Chodovu šanci.
25:30 Cholinská znovu v dobré palebné pozici, ale opět mimo branku.
24:52 Plášková získala a podržela míček, Chodov střídá.
24:17 Frantíková ukázala fair-play a přiznala teč svého týmu.
22:52 Baumgartner to zkusila z první, Christianová připravená.
20:48 Domácí začínají opět na balonu.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
14:37 Vaculová našla skvěle střelkyni Cholinskou, která přestřelila.
13:35 Pešavová dostala nabídku zpoza brány, kterou však nevyužila a poslala míček do první hráčky.
13:02 Kovaříková znovu v brankové příležitosti, kterou skvěle vychytala strážkyně domácí svatyně.
09:46 Domácí si drží více míček, ale nedokáží si tvořit brankové příležitosti, kterých měl zatím více Chodov.
09:27 Kovaříková baseballově, Kuchařová znovu zasahuje.
08:20 Chudá šla sama na Kuchařovou, tu zachránila dobře postavená branka.
05:53 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #16 Nelly Baumgartner (1:1)
05:53 Reimerová ze vzduchu doklepla střelu Baumgartner a máme srovnáno.
05:07 Soušková vyslala granát z poloviny, Christiánová s přehledem zasahuje.
02:37 Chudá to šikovně zkusila backhandem, Kuchařová zasahuje.
02:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #9 Eliška Chudá (0:1)
02:03 Hosté se dostali na balonek a první kombinaci ihned zakončili vstřelenou brankou.
01:10 FBS zatím hosty nepouští na balon.
00:01 Dlouhé úvodní buly pro Olomouc.