1:25
    Sofie SKALÍKOVÁ
    (Vávrová)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:25
branky: 5. Eva Nečasová - 1. Natálie Balková, 4. Lucie Baldreichová, 6. Kristína Belicová, 6. Eliška Chudá, 8. Andrea Břeská, 9. Lucie Baldreichová, 9. Andrea Břeská, 10. Natálie Balková, 11. Andrea Břeská, 13. Kristína Belicová, 14. Markéta Prontekerová, 16. Eliška Chudá, 16. Michaela Moravcová, 24. Daniela Frantíková, 25. Marie Havlíčková, 26. Lucie Baldreichová, 27. Kristýna Vejvodová, 39. Kristína Belicová, 40. Eliška Chudá, 44. Kristína Belicová, 54. Kristína Belicová, 54. Eliška Chudá, 58. Kateřina Kovaříková, 58. Lucie Baldreichová, 59. Sofie Skalíková; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 158; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 30, Veronika Šplíchalová 14 - Michaela Galušková 8; po třetinách: 1:13, 0:6, 0:6
60:00 Střely ve 3. části: 2:20
59:00 Probíhá poslední minuta
58:34 Chodov stále na míčku
58:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #56 Barbora Vávrová (1:25)
57:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (1:24)
57:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #48 Andrea Břeská (1:23)
57:07 Vyloučen hráč #14 Veronika Filáková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:07 Břeská rozehrává standartku
56:00 Šplíchalová úchvatné zákroky
55:21 Procházková v souboji
54:09 Šplíchalová vychytává
53:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (1:22)
53:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #48 Andrea Břeská (1:21)
47:59 Hraje se čtyři na čtyři
47:50 Vyloučen hráč #7 Mirva Naava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
47:00 Vyloučen hráč #11 Eva Smutná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:20 Najednou se hra obrací a hraje se na obou polovinách vyrovnaně
44:20 Procházková  si probíhá obranu, ujel jí míček
43:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #44 Sofie Skalíková (1:20)
42:57 Baldreichová trefuje tyčku
42:09 Naava střílí z půlky
41:44 Chodov na míčku
40:01 Buly vyhrává Chodov
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Veronika Šplíchalová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
40:00 Střely ve 2. části: 1:16
39:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:19)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:59 Vyloučen hráč #52 Barbora Šmahelová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
38:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (1:18)
26:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #9 Eliška Chudá (1:17)
26:15 Baldreichová  má hattrick
25:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:16)
25:34 Cihlářová míří na horní výko, ale trefuje protihráčku
25:12 Balková a Chudá kombinují
24:34 Znojmo hraje vytaženě
24:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (1:15)
23:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková bez asistence (1:14)
15:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová bez asistence (1:13)
15:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:12)
14:11 Cihlářová nemá komu a tak posílá dlouhý dopředu
13:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #58 Nikola Skoková (1:11)
13:12 Kovářová a Kovaříková v souboji v rohu
12:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:10)
12:00 Houšťová  střílí příklepem
11:24 Pelánové nevyšel útěk
10:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:9)
09:41 Houšťová  schytává střelu
09:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Natálie Balková, asistoval #9 Eliška Chudá (1:8)
08:59 Balková obstřeluje Pelánovou
08:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #71 Kristína Belicová (1:7)
08:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (1:6)
04:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová bez asistence (1:2)
03:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
02:16 Tesaříková má první znojemskou šanci na bránu
01:42 Hraje se hned ze za začátku na znojemské polovině
00:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
00:01 Úvodní buly pro Chodov
00:00 Vítáme diváky na 17.kole ČEZ Extraligy kde se proti sobě utká domácí TJ Znojmo x  hostujícím FAT PIPE CHODOV