59
  • 59 58:53
    Tatran

FBC Intevo Třinec - PSN Tatran Střešovice 4:3
branky: 38. Kateřina Macigová, 39. Lucie Mišúnová, 39. Vendula Podsedníková, 53. Klára Hrobařová - 8. Mariana Býčková, 11. Bára Matějková, 41. Lucie Vernerová; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 265; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 24 - Eliška Drbalová 16; po třetinách: 0:2, 3:0, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
60:00 Dnešní zápas se tímto zapisuje do historie, jelikož třinecké hráčky poprvé v ČEZ Extralize berou 3 body do tabulky.
59:56 Míček lítá ze strany na stranu.
58:53 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:43 Trenér domácích šílí a celá hala se otřásá v základu.
57:10 Teď pro změnu výborný blok Podsedníkové, šílenství pokračuje.
56:30 Nebezpečný backhand Býčkové na středu, ale Pytlíková chytá.
55:21 Tempo hry se čím dál tím víc stupňuje a napětí by se v hale dalo krájet.
54:27 Obránkyně tatranu dnes válcujou v rohu Mišunovou pokaždé kdy můžou.
53:12 Želízková ve velmi dobré střelecké pozici, trefuje ale pouze bližší tyč.
52:23 Hrobařové se povedlo z poloviny vymést víko a Třinec je opět ve vedení.
52:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #29 Klára Hrobařová, asistoval #40 Adéla Šibrová (4:3)
51:45 Vyloučen hráč #73 Šárka Ježdíková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
51:30 Tatranu v přesilovce zazvonila pouze tyč.
49:29 Vyloučen hráč #6 Klára Portešová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
48:49 Třinec teď ve dvou slibných šancích, které však nevyužil a na míčku hráčky Tatranu.
46:48 Standardka pro tatran, kterou ale nevyužil a do útoku se přesunuly třinecké hráčky.
43:58 Za to domací jako by se tlaku tatranu zalekly a hra je hodně nevyspitatelná.
42:22 Hosté se do třetí třetiny vrhl hodně po hlavě a Třinci nechtějí dát ani jeden bod.
40:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #13 Sofie Gocová (3:3)
40:49 Tatran na konci druhé třetiny dostal drsnou gólovou sprchu, ale ničeho se nezalekl a hned v první minutě opět vyrovnává skóre.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:63 Holky z Třince se asi včera dívaly na hokejový zápas o bronz a v druhé třetině se nechaly inspirovat.
39:06 Ráda bych vám sdělila jak tyto góly padly, ale bohužel to absolutně nestíháme.
38:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Vendula Podsedníková, asistoval #28 Tereza Martynková (3:2)
38:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #33 Nikola Liberdová (2:2)
37:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová bez asistence (1:2)
35:32 Matějková se pokusila o návoz podél mantinelu, ale míček nahrála mimo hřiště a k míčku se dostává Třinec.
34:12 Break pro Tatran, ale Hrobařová úspěšně blokuje.
32:37 Na míčku teď delší dobu Tatran, ale třinecké hráčky jsou vytažené vysoko a nedovolují mu postup na útočnou polovinu.
30:25 Šíbrová teď měla na své čepeli první gól třince, dorážka ale nebyla úspěšná.
29:44 Hráčkám se dnes přesilové hry využívat nedaří.
27:30 Po ubráněném oslabení se Třinec vrhá rovnou do přesilové hry a bude se snažit o snížení dvoubrankového manka.
26:57 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
25:46 Třinec opět nepouští tatranské hráčky na míček a dokonce se dostal k šanci, která ale skončila blokem. .
24:54 Vyloučen hráč #12 Alina Zelena družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
23:50 Třinec se snažil o kombinaci, tu ale tatran zastavuje a opět se přesouvá do útoku.
22:44 Mišunová se pokusila z rohu vystřelit, Drbalová si ale bližší tyčku pohlídala a střelu chytla.
22:15 Sleduje velmi běhavou hru ze strany na stranu.
21:13 Opět nebezpečná šance pro Tatran, Pytlíková ale chytá.
20:01 Bully opět pro Tatran, ale Mišunová se okamžitě vrhla po míčku.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:45 Třinci se přesilovou hru využít nepodařilo a Želízkové se dokonce povedlo naskočit do nebezpečného protiútoku, ten ale gólem neskončil a Třinec dohrál třetinu na míčku.
19:00 Třinci se povedlo párkrát vystřelit, ale zatím vše zblokováno tatranskou obranou.
18:33 Na mičku teď kombinuje Hrobařová s Porteszovou a snaží se najít skulinku kudy poslat míček dopředu.
17:45 Svou první přesilovou hru si teď vyzkouší i třinecké hráčky.
17:40 Vyloučen hráč #29 Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi
16:05 Kociánová předvedla hezkou střelu z poloviny, ale pouze do tatranské obránkyně.
15:00 Tatran se ale opět dostává na míček a kombinuje na útočné polovině, z třinecké strany jsme zatím moc kombinací neviděli.
14:19 Domacímu celku se úspěšně povedlo ubránit oslabení a skoro nepustily hostující tým k míčku.
13:04 Třinecké holky zatím Tatran nepustily ke kombinaci a úspěšně ukrajují drahocený čas v oslabení.
12:17 Vyloučen hráč #14 Petra Bieleszová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
12:16 První přesilová hra pro Tatran po nedovoleném zákroku Bieleszové na středu.
11:04 Stůjová teď velmi silně zatalčila Mišunovou, která skončila za mantinelem.
10:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Bára Matějková, asistoval #79 Katka Nádeníková (0:2)
10:22 Zatím se Třineckýk holkám nedaří držet na míčku tak jak by si přály a většinu času kombinuje Tatran.
08:45 Další šance pro Tatran, Pytíková si však střelu pohlídala, bohužel po jejím vyhození Třinec nezůstal moc dlouho na míčku a do útoku šel opět Tatran.
07:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #8 Lucie Vernerová (0:1)
07:07 Tatranu se povedlo Třinec uzavřít a kombinaci úspěšně zakončit.
06:33 Porteszová teď v problémech u vlastní branky, ale hru se jí povedlo uklidnit a Třinec pokračuje na míčku.
04:25 Prozatím je většinu času na míčku Tatran, ale už i třinci se povedlo vystřelit, bohužel pouze do brankářky.
03:20 Tatran si vklidu nahrával v obraně, ale Martynková to přečetla a Třinec se zase na chvíli dostal na míček.
02:10 Třinec byl chvíli pod tlakem na své obranné polovině, ale vyváží míček k brance Drbalové a snaží se kombinovat.
01:06 První šance pro Tatran, ale Pytlíková si střelu i následnou dorážku pohlídala.
00:30 Třinec ale získává míček a a přesouvá se na útočnou polovinu.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Krásný sobotní podvečer z haly STARS v Třinci! Dnes třinecké hráčky vyzvou vrámci 15. kola ČEZ Extraligy tým PSN Tatran Střešovice.