• 59 58:49
    4:8
    (Sigmundová)

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:8
branky: 17. Gabriela Vaculová, 22. Eliška Pešavová, 35. Eva Řeháková, 51. Gabriela Vaculová - 16. Veronika Rybičková, 21. Markéta Vrlíková, 36. Terezie Gálová, 49. Malwina Zagórska, 54. Paulína Hudáková, 54. Kristýna Gajdečková, 57. Pavlína Bačová, 59. Markéta Vrlíková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 14 - Veronika Tomšová 15; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
58:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #11 Karolína Sigmundová (4:8)
58:39 FBC zkušeně kontroluje hru.
56:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (4:7)
56:50 Bačová čistě získala míček, položila si Kuchařovou a zavěsila.
56:27 Pešavová shodila na Zerzánovou do druhé vlny, ta trefuje dobře postavenou hradbu těl v ostravské obraně.
55:39 Rybičková získala míček a snaží se rozehrát od vlastní branky.
53:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #12 Natalie Hurníková (4:6)
53:46 Pěkná sehrávka přes střed a sklepnutí na mantinel, odkud si Gajdečková doběhla na hranici velkého brankoviště a navýšila náskok svého týmu.
53:11 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
53:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (4:5)
53:11 Hudáková z levého kruhu propaluje Kuchařovou.
51:18 Vyloučen hráč #33 Eliška Pešavová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
50:46 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (4:4)
50:46 Vaculová zatáhla těsně za půlkou a srovnává stav utkání!
48:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #10 Denisa Kotzurová (3:4)
48:34 Nedáš, dostaneš.
47:48 Hubáčková stíhaná Rybičkovou šla sama na Tomšovou, druhá jmenovaná ji ale dokázala vytlačit mimo nebezpečnou pozici.
47:16 FBS v tlaku!
46:24 Řeháková s Pešavovou si to zkusily dát do kuchyně, ale byl z toho akorát obranný zákrok jedné z hostujících obránkyň.
45:17 Cholinská si udělala dobrý den z ostravské obrany, chybělo jen přesnější zakončení. I tak měla ale Tomšová spoustu práce.
41:22 Poslední třetina v plném proudu, na míčku domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:18 Včelná poslala granát z výběhu a orazítkovala tyčku.
37:34 Sigmundová narvala z poloviny a další výborný zákrok Kuchařové.
35:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Terezie Gálová, asistoval #9 Veronika Rybičková (3:3)
34:22 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (3:2)
34:22 Tak to byla rána jak z kanonu.
33:09 FBS kombinuje v deštníku, zatím neúspěšně.
32:17 Vyloučen hráč #12 Natalie Hurníková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
29:37 Tvrdý souboj, naštěstí jsou ty mantinely flexibilní..
28:32 FBC teď vaří domácí.
25:55 Šablaturová tvrdí muziku.
24:21 FBC má více ze hry, pressing hostům funguje.
22:38 Kotzurová svou dělovkou zaměstnala Kuchařovou, ta zasahuje.
21:43 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (2:2)
21:43 X-force!
20:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #42 Linda Pudišová (1:2)
20:35 Vrlíková ze středu vymetla vše co šlo.
20:01 Jdem na to, u stolku jsme celí nažhavení na druhé dějství.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:59 Tak tahle třetina měla úplně všechno.
18:05 Nejprve pálila Vaculová, která Tomšovou nepropálila, poté to zkusila Baumgartner, ta jen těsně minula.
16:39 Sigmundová využila mezery v obraně Olomouce, Kuchařová si ale bez problému poradila s její střelou.
16:10 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #24 Tereza Reimerová (1:1)
16:10 Vaculová dvacet na led srovnává.
15:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (0:1)
15:50 Rybičková stylově ze vzduchu otvírá skóre utkání.
15:04 Už to vypadalo na první branku, střela Cholinské byla však v poslední možné zblokována.
12:55 Lukrativní standartka pro Olomouc, Řeháková však trefuje první hráčku před sebou.
12:05 Gálová ohrozila pouze rohový praporek.
10:01 Vaculová sebrala nenápadně Kotzurové balonek a ihned šla do střely, kterou jen těsně minula branku Tomšové.
09:14 Hegingerová dostala nabídku mezi kruhy, branku však mijí.
07:16 Hlaviznová rozehrála pouze na "icing", domácí ztrácí míček.
06:06 Hraje se v bouřlivé atmosféře, fanoušci mlátí do bubnů a zvoní zvonem hlava nehlava.
05:40 FBS se ubránilo, Zmrzlá zpět na place.
04:54 Střela Kotzurové ztečována mimo dosah Kuchařové.
04:09 Až teď se hosté usazují v pásmu.
03:34 Vyloučen hráč #47 Michaela Zmrzlá družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
03:18 Bačová faulovaná, rozhodčí odkládají vyloučení.
03:06 FBC se usazuje na útočné polovině.
02:24 Cholínská zatáhla, její střela končí v bloku.
01:06 Domácí začali utkání velice aktivně a jsou na míčku.
00:00 Dobré odpoledne z Olomouce! Dnes nás čeká na Čajkárně utkání 10. kola ČEZ Extraligy mezi letošním černým koněm soutěže, FBS Olomouc a loňským účastníkem Superfinále, FBC Ostrava.