1

4.

série

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 4:3pn
branky: 3. Denisa Kotzurová, 28. Karolína Sigmundová, 30. Karolína Sigmundová, N Karolína Sigmundová - 4. Ema Brucháčková, 14. Marie Jirková, 38. Ema Brucháčková; rozhodčí: Jan Galuszka - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 22 - Martina Franková 32; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #36 Anna Brucháčková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #11 Karolína Sigmundová a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #19 Marie Jirková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #99 Paulína Hudáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #8 Michaela Žáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #10 Denisa Kotzurová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #36 Anna Brucháčková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #11 Karolína Sigmundová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
63:58 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
63:57 Timeout Bulldogs Brno
60:00 Zahájení prodloužení
50:50 Vyloučen hráč #96 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
50:50 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
46:37 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
37:51 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #55 Veronika Machálková (3:3)
29:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #42 Linda Pudišová (3:2)
27:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Karolína Sigmundová, asistoval #78 Pavlína Bačová (2:2)
26:34 Vyloučen hráč #19 Marie Jirková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
13:56 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Marie Jirková, asistoval #14 Tereza Halaštová (1:2)
03:34 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (1:1)
02:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #88 Kristina Hudáková (1:0)