(Zabavská)
  • 45 44:57
    2

Florbalová akademie MB B - Tatran Střešovice B 4:11
branky: 9. Kristýna Sobotková, 19. Karolína Soukupová, 25. Karolína Soukupová, 38. Adéla Vacková - 2. Tereza Bystrianská, 3. Barbora Břešťálová, 6. Liana Matěvosova, 6. Zuzana Panchártková, 8. Bohumila Potočná, 12. Zuzana Panchártková, 13. Barbora Zabavská, 15. Anna Řezníčková, 25. Barbora Zabavská, 33. Anna Řezníčková, 45. Anna Řezníčková; rozhodčí: Vojtěch Knobloch - Dominik Náhlík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adéla Fejtová ? - Blanka Císařová ?; po třetinách: 1:8, 2:1, 1:2
45:00 A posledním vyloučením dnešní zápas končí. Jednalo se velkou přestřelku se spoustou zábavných momentů.  U dalšího přenosu zase někdy nashledanou!
44:57 Vyloučen hráč #21 Anna Řezníčková družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
44:50 GÓL Tatran Střešovice B! 4:11
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Anna Řezníčková, asistoval #44 Barbora Zabavská (4:11)
44:30 Fejtová pod sebou chvilku míček hledala až ho našla!
43:45 Utkání se blíží ke konci a o vítězi je už nejspíš rozhodnuto.
43:10 Píská se faul Boleslavi, Tatran rozehrává a střela plachtí mimo branku. Následuje protiútok Boleslavi, ale střela se Večerkové svezla z čepele.
42:10 Fadrhoncová vykličkovala hned tři hráčky Tatranu. Halou se neslo uznalé mručení fanoušků.
40:52 Soukupová rozsedla míček. Škoda, lítal hezky.
40:00 Fejtová chytá střelu do růžku po sólo akci Tatranské jednadvacítky!
39:00 Trestuhodně teď Panchártková minula prázdnou bránu. Škoda, další kanadský bod už z této akce nepřidá.
37:12 GÓL Florbalová akademie MB B! 4:10
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #94 Adéla Vacková bez asistence (4:10)
37:12 Že by se rýsovalo drama? No, asi už ne.
35:33 Přesilovka skončila. Nejdůležitější fakt, který přinesla, bylo snížení průměrného počtu střel Tatranu za minutu.
34:40 Dva protiútoky Tatranu, Boleslavi se přesilovka nedaří.
33:15 Vyloučen hráč #44 Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:15 Zabavská posílá brutálně soupeřku na mantinel! Zákrok na kriminál! Ale v extralize by se to prý nikdy nepísklo :)
32:37 GÓL Tatran Střešovice B! 3:10
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Anna Řezníčková bez asistence (3:10)
32:37 Řezníčková se nejrychleji zorientovala před bránou a je tu desítka!
32:05 Je to potvrzeno, Boleslav hraje na protiútoky. Tatran většinu času drží míček a kombinuje.
31:15 Zehrerová pod tlakem, Břešťálová vypomohla. V zápěti Robová míjí horní tyč o tloušťku nehtu.
30:30 Poslední třetina začíná. Fanoušci Boleslavi skandují, že chybí už jen dva hattriky a zápas začíná od začátku! Nelze nesouhlasit.
29:45 Břešťálová zachytila přechodovou přihrávku Akademiček a následně trefuje přesně do sítě. Ehm, daleko za brankou. O něco málo později ji dvakrát napodobila Matěvosova.
28:32 Teplota vzrůstá a tribuny bouří! Všech 7 přítomných fanoušků ocenilo další zákrok Fejtové.
27:00 Bystrianská se vytočila zpoza brány, ale Fejtová střelu pokryla. Následně další skvělý zákrok mladoboleslavské brankářky při situaci 2 na 1.
24:44 GÓL Tatran Střešovice B! 3:9
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #55 Klaudia Robová (3:9)
24:44 Následně si Robová se Zabavskou pohrály s obranou Boleslavi a je tu další gól!
24:17 GÓL Florbalová akademie MB B! 3:8
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #24 Karolína Soukupová bez asistence (3:8)
24:17 Zehrerová po osobní chybě ztratila míček a Soukupová propálila Císařovou někde v oblasti mezinoží
23:30 Protiútok boleslavských končí dvěma střelami. Obě mimo.
23:15 Míček lítá tam a sem, sem a tam, tudyma a támhletudy. Vše na čepelích Tatranek.
22:25 Reflexní zákrok Fejtové, to by byl jasný gól!
21:15 Horké časy pro zapisovatele. V hale je dusno a na zapisovatelský stolek svítí slunce. Mezitim Večerková zahrála hlavou a Tatran rozehrává.
19:46 Tatranky se povětšinou snaží kombinovat a nacházet se ve volných prostorech. Akademičky spíše vyčkávají a snaží se číst hru Tatranu a hrozit z protiútoků.
18:01 GÓL Florbalová akademie MB B! 2:8
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #24 Karolína Soukupová, asistoval #85 Bára Knopová (2:8)
18:01 Nejprve Fejtová chytla dvě střely, následně mladoboleslavské hráčky přečetly hru Tatranu a z protiútoku skórují!
17:00 Dvě střely mimo v podání Tatranek, ty opět dominují na hřišti.
16:00 Špatná kombinace Tatranu vedla k první střele na mladoboleslavských. Císařová nicméně připravena!
15:00 Vstupujeme do druhé části. Boleslavským hráčkám se ale po pauze na hřiště moc nechce.
14:28 GÓL Tatran Střešovice B! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Anna Řezníčková, asistoval #5 Tereza Bystrianská (1:8)
14:15 Večerková dostala Zehrerovou pod tlak, ta o míček přišla a byla z toho střela těsně vedle brány Tatranu!
13:00 Kdo očekával nudné utkání, nemohl se víc zmýlit. Dnes jsme tu jako na střelnici!
12:52 GÓL Tatran Střešovice B! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #21 Anna Řezníčková (1:7)
11:07 GÓL Tatran Střešovice B! 1:6
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #36 Zuzana Panchártková, asistoval #21 Anna Řezníčková (1:6)
10:50 Střela Večerkové nad, následně Zabavská dvěma pokusy netrefila bránu.
09:27 Drsný souboj v rohu. Mantinely lítají vzduchem.
08:24 GÓL Florbalová akademie MB B! 1:5
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #34 Kristýna Sobotková, asistoval #23 Dominika Večerková (1:5)
08:24 Ale pozor, máme tu zápletku. Špatný přechod do protiútoku zavinil, že Blanka Císařová v tomto zápase nebude mít nulu. Sobotková vymetla pavučinu v rohu branky a rázem tu máme snížení náskoku Tatranu nad Boleslaví.
08:00 Soustředěný tlak končí dorážkou v předbrankovém prostoru a Tatranky opět slaví.
07:27 GÓL Tatran Střešovice B! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #35 Bohumila Potočná, asistoval #55 Klaudia Robová (0:5)
07:27 Tato část patří jasně Tatranu, kombinuje před brankou soupeře a brankářka se nezastaví!
06:00 A Tatran dvěma slepenci navyšuje skóre. V tomto zápase je zdá se favorit jasný.
05:44 GÓL Tatran Střešovice B! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #36 Zuzana Panchártková, asistoval #55 Klaudia Robová (0:4)
05:16 GÓL Tatran Střešovice B! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #70 Liana Matěvosova bez asistence (0:3)
05:00 Chyba v rozehrávce Tatranu a Boleslav tlačí. Míček se však následně zatoulal za mantinel díky boleslavské hráčce a Tatran rozehrává.
04:30 Boleslav kombinuje za vlastní brankou, Tatran nenapadá.
04:00 Protiútok Boleslavi končí na chráničích brankářky Tatranu! Sympatická akce.
03:00 Pomalý loudavý start v první minutě zápasu se zvrhl v několik rychlých akcí Tatranu. Tatranky tak úspěšně vstoupily do zápasu, když dvě přesné střely k tyčím dávají určují skóre zápasu.
02:20 GÓL Tatran Střešovice B! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #9 Lucie Šmatláková (0:2)
01:12 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #31 Andrea Tvrzová (0:1)
00:00 Dobrý den,  vítám Vás u posledního zápasu dnešního dne v rámci 2. ligy žen - skupina 3.  V hale je dusno, nicméně týmy jsou už připraveny u svých střídaček a utkání zanedlouho začne.