45
  • 45 44:38
    2

FBC Kutná Hora - Předvýběr.CZ Florbal MB B 3:7
branky: 17. Matěj Kůrka, 20. Štěpán Blahník, 37. Daniel Přibyl - 2. David Karan, 18. Marek Dlask, 25. Kryštof Zőrkler, 26. Jáchym Ondráček, 34. Marek Dlask, 41. Daniel Stuchlík, 41. Marek Dlask; rozhodčí: Filip Rabiňák - Dominik Kouba; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Hyhlík ? - Josef Lochman -3; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 23:46
44:38 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
40:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 3:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #21 Marek Dlask bez asistence (3:7)
40:07 Kutné Hoře přišel timeout úplně k ničemu.
40:00 Timeout FBC Kutná Hora
40:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 3:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #85 Matyáš Krkoška (3:6)
40:00 Krásná individuální akce Stuchlíka po přihrávce sám sobě o mantinel.
36:34 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #74 Daniel Přibyl, asistoval #77 Ondřej Lokaj (3:5)
34:02 Vyloučen hráč #49 Jiří Švejnoha družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
33:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 2:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #29 Josef Lochman (2:5)
27:32 Monster save od golmana Kutné Hill. Dobře to počapal. Svými zákroky drží Kutnou Horu stále ve hře.
26:13 Tento zápas má všechno. Emoce, napětí, čistou hru... Diváci se nenudí.
25:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #88 Jáchym Ondráček, asistoval #85 Matyáš Krkoška (2:4)
24:32 Krásná individuální akce od Kryštofa Zorklera, který posílá Bolku opět do vedení.
24:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 2:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #11 Kryštof Zőrkler, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (2:3)
23:39 Výborný zákrok brankáře Kutné Hory.
20:12 Rozhodčí není zvyklý na povrch Čakoarény a padá na zem.
19:46 Kutná Hora vyrovnává z krásné kombinace.
19:45 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #49 Jiří Švejnoha (2:2)
17:41 Marek Dlask střílí krásný gól v přesilovce. Je to čistááá fantázia.
17:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #21 Marek Dlask, asistoval #24 Jan Bekešský (1:2)
16:51 Vyloučen hráč #4 Štěpán Blahník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
16:24 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Matěj Kůrka, asistoval #40 Adam Dušek (1:1)
15:01 Omlouváme se za málo zpráv z první třetiny. Hlavní zapisovač si objednal pizzu.
04:27 Brankář Kutné Hory předvádí parádní zákrok.
02:23 Zápas je pozastaven z důvodu mokrého povrchu. Kustod Machovec zkušeně vytřel podlahu a zápas může pokračovat.
01:20 Bolka zatím aktivnější.
01:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #64 David Karan, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:1)