0

3.

série

Předvýběr.CZ Florbal MB B - SPORT EDEN BEROUN 6:5pn
branky: 16. David Karan, 21. Jan Bekešský, 26. Matyáš Krkoška, 41. Daniel Stuchlík, 45. Jan Bekešský, N Jan Bekešský - 13. Ondřej Pinkas, 15. David Baxa, 17. Tomáš Souček, 27. Tomáš Souček, 42. David Baxa; rozhodčí: Jan Bízik - Timon Štosek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Josef Lochman ? - Vojtěch Bukáček ?; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #21 Lukáš Frank , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B hráč #64 David Karan , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #8 Tomáš Souček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B hráč #24 Jan Bekešský a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #33 David Baxa , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:50 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB B
44:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 5:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #24 Jan Bekešský, asistoval #85 Matyáš Krkoška (5:5)
44:50 Boleslav v 6 se konecne trefila mezi tyce a tak 10 sekund do konce srovnava
43:54 Boleslav ve dvou pred brankarem ale golman vytasil RUKU a chyta
41:09 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 4:5
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #33 David Baxa, asistoval #5 Rafael Jelínek (4:5)
41:09 Oukey vingl jako prase :)
40:52 Timeout SPORT EDEN BEROUN
40:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #70 Daniel Stuchlík bez asistence (4:4)
40:52 Stuhlik propaluje berounskou zed
39:57 Hrac s cislem 33 dostava homerun do hlavy
38:30 Boleslavsky beton je jeste tekuty
36:38 Vyloučen hráč #64 David Karan družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B na 2 minuty za blokování florbalky
36:38 Karan zakotvil hokejku berounskemu hraci a tak si jde odpocinout na 2 minuty
35:15 Lochman chyta helmou az mu z toho tresti hlava :D
32:50 hrac z cislem 21 michal michal az domichal a je to zdrzovani
31:26 Boleslav mela velkou sanci ale nepromenila jelikoz Karan promachl
27:50 Vyloučen hráč #24 Jan Bekešský družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B na 2 minuty za sekání
26:20 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 3:4
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #8 Tomáš Souček, asistoval #19 Ondřej Pinkas (3:4)
25:47 Vyloučen hráč #70 Daniel Stuchlík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B na 2 minuty za sekání
25:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #85 Matyáš Krkoška bez asistence (3:3)
20:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 2:3
16:41 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 1:3
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #8 Tomáš Souček bez asistence (1:3)
15:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB B! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B vstřelil #64 David Karan, asistoval #85 Matyáš Krkoška (1:2)
14:13 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:2
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #33 David Baxa, asistoval #21 Lukáš Frank (0:2)
12:08 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:1
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #19 Ondřej Pinkas, asistoval #35 Jáchym Staniek (0:1)