1

3.

série

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Draci Říčany 5:4pn
branky: 4. Ondřej Klement, 11. Ondřej Klement, 27. Josef Trčka, 41. Matěj Štěpán, N Matyáš Cvejn - 14. Petr Zicha, 15. Jiří Čížek, 19. Jiří Čížek, 30. Štěpán Končický; rozhodčí: Albert Roučka - Daniel Dupkala; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bašta ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #8 Filip Steinhaizl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #38 Josef Trčka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #21 Kilián Smetánka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #56 Matyáš Cvejn a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #10 Štěpán Schneider a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #81 Jaromír Nop a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:13 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
42:18 Vyloučen hráč #69 Štěpán Končický družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
40:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #82 Matěj Štěpán, asistoval #22 Jan Auředník (4:4)
35:44 Vyloučen hráč #81 Jaromír Nop družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
29:59 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #10 Štěpán Schneider (3:4)
26:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #14 Matěj Bárta (3:3)
20:08 Vyloučen hráč #21 Kilián Smetánka družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra bez florbalky
18:40 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jiří Čížek, asistoval #69 Štěpán Končický (2:3)
14:44 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jiří Čížek, asistoval #10 Štěpán Schneider (2:2)
13:01 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Petr Zicha, asistoval #80 Václav Šedivý (2:1)
10:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Ondřej Klement bez asistence (2:0)
03:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Ondřej Klement, asistoval #56 Matyáš Cvejn (1:0)