3

6.

série

Prague Tigers - ACEMA Sparta Praha B 9:10pn
branky: 13. Lukáš Valenta, 17. Daniel Groh, 17. Matěj Gross, 22. Matyáš Kallup, 28. Matěj Gross, 39. Štěpán Eichler, 39. Matyáš Kallup, 44. Jan Novotný, 45. Filip Chmátal - 1. Adam Kopecký, 4. Jáchym Štuj, 8. Jáchym Štuj, 10. Adam Kopecký, 25. Jakub Slávek, 36. Tomáš Plicka, 38. Jáchym Štuj, 40. Jakub Slávek, 42. Adam Kopecký, N Jakub Štuj; rozhodčí: Ondřej Slabý - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Češner ? - Jan Novotný ?; po třetinách: 1:4, 4:1, 4:4
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #8 Radek Šach , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #75 Jakub Štuj a vstřelil rozhodující gól (9:10).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Slavomír Trepera , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Slavomír Trepera a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #80 Tomáš Plicka a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #4 Tadeáš Meixner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha B hráč #70 Jáchym Štuj a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
44:36 GÓL Prague Tigers! 9:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Filip Chmátal, asistoval #88 Jakub Langhammer (9:9)
44:07 Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
43:13 GÓL Prague Tigers! 8:9
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #48 Jan Novotný (8:9)
41:37 Timeout Prague Tigers
41:37 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #80 Tomáš Plicka (7:9)
39:00 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 7:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #77 Roman Černý (7:8)
38:44 GÓL Prague Tigers! 7:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matyáš Kallup, asistoval #36 Tomáš Jiřička (7:7)
38:20 GÓL Prague Tigers! 6:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Štěpán Eichler, asistoval #2 Filip Chmátal (6:7)
37:02 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #75 Jakub Štuj (5:7)
35:55 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 5:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #4 Tadeáš Meixner (5:6)
34:41 Vyloučen hráč #11 Lukáš Valenta družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
27:07 GÓL Prague Tigers! 5:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Matěj Gross, asistoval #36 Tomáš Jiřička (5:5)
24:34 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #75 Jakub Štuj (4:5)
22:55 Plickova dělovka jen do Češnera
21:56 Vyloučen hráč #14 Štěpán Eichler družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
21:31 Máme tu zvrat ! Tigers dorovnávají a hned je vyrovnáno!
21:23 GÓL Prague Tigers! 4:4
20:19 Novotného teď zachránila tyč
17:24 hra je přelívaná z jedné strany na druhou
16:54 GÓL Prague Tigers! 3:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Matěj Gross bez asistence (3:4)
16:40 GÓL Prague Tigers! 2:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #90 Daniel Groh, asistoval #11 Lukáš Valenta (2:4)
15:30 Vyloučen hráč #75 Jakub Štuj družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání
15:00 Buly pro spartu
15:00 Střely v 1. části: 13:16
14:50 Na dnešní zápas si našlo cestu neuvěřitelných 34 diváků. Děkujeme !
13:25 Tigers mají rozehru na velkém brankovišti, kombinace Trepera- Šach, ale úspěšná nebyla
13:07 Novotný levou nohou vyráží balonek mimo hrací plochu
12:03 GÓL Prague Tigers! 1:4
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Lukáš Valenta, asistoval #14 Štěpán Eichler (1:4)
12:03 Valenta z výběhu prostřelil novotného a snižuje skore na 4:1
11:40 Mrázek ybojoval standartní situaci od mantinelu, rozehrávka ale nebyla úspěšná
10:34 Hra se nám lehce uklidnila a oba týmy zmírnili své napadání
09:43 Novotný si připisuje skokem další zákrok
09:15 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký bez asistence (0:4)
09:15 Gross z rozehry poslal pomalejší přihrávku přes osu hřiště, kterou vystihl Kopecký, který z první zvyšuje náskok na 4:0
08:20 Sparta ve velkém brankovišti soupeře, ale ne a ne se prosadit, důrazná obrana před Filipem Češnerem zabránila golu
07:41 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:3
07:41 Bratrské duo Štuj-Štuj se prosazuje a navyšuje náskok už na 3:0 !
06:17 Štujovu dorážku Češner vyráží
05:45 Tigers uklidňují hru a vyčkávaní na balonku
05:22 Trepera svoji střelu umístil jen nad
05:02 Tigers před bránou jen mimo
03:29 Tigers  postupném útok vybojovali standartní situaci, jenž nevyužili
03:00 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #7 Jakub Slávek (0:2)
03:00 Odražený balonek od Slávka trefuje Jáchym Štuj a skore se zvyšuje na 2:0 Pro sparťanské příznivce
02:50 Slávkova střela těsně mimo
01:50 Duo Plicka- Meixner nerozvedla hru a tudíž sparta ve svém útoku končí akci
01:02 Jakub Štuj v úniku od mantinelu, Češner připraven.
00:50 Tigers rozehrávají z vlastního rohu
00:30 GÓL ACEMA Sparta Praha B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #83 Martin Kropáček (0:1)
00:30 Adam Kopecký se prosazuje hned z úvodu zápasu
00:20 Sparta kombinuje na vlastní polovině a postupným útokem dává branku.
00:00 Buly pro Spartu
00:00 Dobrý den, přejeme příjemnou zábavu