• 45 44:07
    2
    Jakub KUZMA

FAT PIPE Traverza - Sokol Rudná 5:4
branky: 5. Petr Engliš, 29. Oliver Cerha, 30. Jakub Hübner, 35. Matyáš Vrbka, 36. Adam Šára - 2. Michael Adam Riley, 8. Michael Adam Riley, 11. Richard Czerwinski, 27. Lukáš Slepička; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 3 + Adam Šára OS:5; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Ondřej Slezák ? - Adam Balík -5; po třetinách: 1:3, 2:1, 2:0
45:00 Za pořadatelský tým Vám děkujeme, že jste byli s námi u tohoto dramatického duelu a budeme se těšit příště.
45:00 Rudenští seště diskutují s rozhodčími, to už však na výsledku nic nezmění.
44:07 Vyloučen hráč #27 Jakub Kuzma družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost
44:07 Kuzmovo dohrání se rozhodčím nelíbilo a Rudná ještě dostává šanci.
43:20 Rudná by se potřebovala dostat k míči, má-li utkání zdramatizovat. To je v oslabení těžké, ovšem nyní se to daří.
42:27 Timeout Sokol Rudná
42:27 Vyloučen hráč #5 Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za opakované přestupky
42:27 Slepičkovi se nepodařilo proměnit samostatný únik a v zápětí byl potrestán za opakované přestupky.
40:26 Vyloučen hráč #28 Radek Zvědělík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
40:26 Zvědělík mladší se provinil nedovoleným zákrokem a byl delegován na lavici hanby.
40:10 Traverza teď drží herní předmět na svých čepelích.
39:09 Hra začíná být velmi ostrá.
37:39 Série tvrdých soubojů o míč končí hvizdem rozhodčího.
35:31 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #9 Adam Šára bez asistence (5:4)
35:31 Dejmovi se podařilo naservírovat míč soupeři do vlastního velkého brankoviště, pro něj to pak byla jednoduchá práce.
34:13 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #5 Matyáš Vrbka, asistoval #20 Ondřej Janeček (4:4)
34:13 Rudenští přišli o míč nedaleko vlastní brány a Vrbka je za to tvrdě potrestal.
32:48 Riley byl opět blízko k dalšímu zásahu do soupeřovy sítě.
32:02 Czerwinského přihrávka před branku nedošla k jejímu adresátovi.
29:52 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #22 Jakub Hübner, asistoval #68 Jan Štefek (3:4)
29:52 Traverza se na konec třetiny prosazuje pěkným gólem a stav je již velmi těsný.
29:49 Vojáček byl zproštěn trestu. Úleva pro tým v zelených dresech.
28:53 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #15 Oliver Cerha, asistoval #5 Matyáš Vrbka (2:4)
28:53 Vojáčkova přihrávka před vlastní bránu byla osudová. 2:4.
28:25 Nebezpečná bomba Zvědělíka mladšího.
26:22 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #74 Martin Šmíd (1:4)
26:22 Šmíd vyzval Slepičku ke střele a ten se nemýlil.
25:55 Nebezpečná střela Šáry, Balík ji však spolehlivě likviduje.
24:48 Vyloučen hráč #24 Petr Zvědělík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra bez florbalky
24:48 Křůpala se do svého soupeře opřel příliš tvrdě a ruka rozhodčího vylétla vzhůru. V zápětí došlo k podobnému souboji na druhé straně hřiště, jehož důsledkem je hra 4 na 4.
24:29 Vyloučen hráč #92 Daniel Křůpala družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:45 Rudenská snaha o založení postupného útoku končí standardní situací pro Traverzu.
21:00 Šárův osobní trest končí. Uvidíme, zda se ze svých chyb poučil.
20:22 Crezwinski v dobré příležitosti, nepodařilo se mu ovšem trefit zařížení.
18:40 Slepička je pobízen svými spoluhráči, aby přestal napadat soupeře. Stratégům se kouří z hlav.
16:40 Vojáček zjišťuje, že po zemi se góly nestřílí jednoduše.
15:00 Oba týmy se odcházejí poradit, pořadatelé se občerstvují.
14:15 Štefek byl nedovoleně přistrčen, následovat bude volný úder pro domácí.
12:30 Zatímco u pořadatelského stolku probíhá velice příjemná diskuse s vyloučenými hráči, Rudná se téměř dostala ke vstřelení další branky.
11:08 Vyloučen hráč #9 Adam Šára družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest
11:08 Vyloučen hráč #9 Adam Šára družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování
11:08 Šára se nechal vyprovokovat Slepičkou a jeho počínání se rozhodčím nelíbilo.
10:29 Vyloučen hráč #2 Magdalena Klírová družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou
10:29 Další vyloučení Rudné.
10:23 GÓL Sokol Rudná! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Richard Czerwinski, asistoval #42 Michael Adam Riley (1:3)
10:23 Předchozí branka Rudné byla téměř stejná jako tato, pouze byla prohozena čísla.
10:00 Slepičkův průnik zastaven pohotovou obranou Traverzy.
08:40 Balík se na opačném konci hřiště rovněž činí.
08:23 Pěkný zákrok Slezáka.
07:17 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #42 Michael Adam Riley, asistoval #26 Richard Czerwinski (1:2)
07:17 Riley na středu zužitkoval pobídku Czerwinského a Rudná opět vede.
06:20 Sláma se neúspěšně pokusil ohrozit branku Traverzy z velké dálky.
05:10 Šárova nebezpečná střela po standardce z rohu neohrozila klec Rudné.
04:22 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #18 Petr Engliš, asistoval #92 Daniel Křůpala (1:1)
04:22 Englišův granát od modré srovnává skóre.
03:31 Traverza příliš mnoho času v útoku během své přesilovky nestrávila.
02:29 Prázdnou brankou ve vlastním oslabení pohrdnul Voojáček.
01:31 Vyloučen hráč #24 Petr Zvědělík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky
01:31 Zvědělík nepříliš přesně odhadnul rychlost soupeře ve výběhu a jeho atak vyústil v návštěvu trestné lavice.
01:11 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #42 Michael Adam Riley, asistoval #17 Adam Vojáček (0:1)
01:11 Riley se vydal na výlet a nekompromisně zakončil.
00:54 Slepice to řeže stejně jako včera na áčku.
00:29 První střelu Vojáčka nedokázal Czerwinski dorazit.
00:01 Úvodní vhazování ve prospěch Rudné.
00:00 Vážení čtenáři, dovolte mi přivítat Vás u vyvrcholení dnešního turnaje 3. ligy juniorů mezi Traverzou a Rudnou.