(McIntosh)
  • 45 44:23
    Kobylisy

Penco Tatran Střešovice B - Viking TJ Kobylisy 9:8
branky: 3. František Vladimír Žilka, 6. Tomáš Kamarýt, 11. Matěj Hejzlar, 18. Tomáš Kamarýt, 21. Tristan Benetka, 32. Vojtěch Kucharčík, 33. Tomáš Kamarýt, 35. Matěj Hejzlar, 36. Tomáš Kamarýt - 2. Filip Kobliha, 3. Mark McIntosh, 14. Tadeáš Rychetský, 23. Mark McIntosh, 24. Tadeáš Rychetský, 26. Jáchym Kymla, 28. Mark McIntosh, 45. Jakub Scott; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 2:4; využití: 3:2; zásahy brankářů: Štěpán Bártl ? - Lukáš Bydžovský ?; po třetinách: 3:3, 2:4, 4:1
44:23 Timeout Viking TJ Kobylisy
44:23 GÓL Viking TJ Kobylisy! 9:8
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #35 Jakub Scott, asistoval #16 Mark McIntosh (9:8)
35:47 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 9:7
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #85 Michal Rada (9:7)
34:26 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 8:7
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (8:7)
34:26 Tatran ve vedení!
34:02 Radovu střelu golman viděl a taky chytil!
33:15 Tatran před chvílí vyrovnal a pokračuje v přesilovce 5 na 4.
32:46 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 7:7
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #10 Matěj Hejzlar (7:7)
32:21 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Rosen družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:44 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
31:02 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 6:7
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #13 František Vladimír Žilka (6:7)
31:02 Bomba od půlky do šibenice! Vymeteno - golman bez šance!
30:05 A Tatran už zase v útočné třetině.
30:00 Druhá třetina plná gólů a vyloučení. Stav utkání 7:5 pro hosty.
29:42 Rada pouze do golmana hostí.
27:00 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:7
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:7)
27:00 A hosté už zase v dvoubrankovém vedení.Tatran má sice více ze hry a efektivita je rozhodující.
25:17 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:6)
25:17 Hosté jdou do vedení! Střelu k pravé tyči golman domacích pravděpodobně neviděl, protože jinak to byl bližšák jak víno.
24:38 Šance hostí končí v ochranné síti!
24:30 Po přesilovce se ovšem do útoku tlačí opět hráči Tatranu.
23:01 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #48 Jáchym Kymla (5:5)
23:01 A je zase vyrovnáno. Hosté dvěma slepenými góly vyrovnávají zápas!
22:58 Vyloučen hráč #71 Matyáš Polidar družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za blokování florbalky
22:48 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #28 Vojtěch Rosen (5:4)
20:52 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 5:3
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #79 Tristan Benetka, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (5:3)
20:52 A je to o dva! Benetka zvyšuje na 5:3. To budou mít hosté težké.
17:34 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 4:3
15:01 Tatran přebíra útočnou iniciativu.
13:54 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #16 Mark McIntosh (3:3)
13:54 Po dvou přesilovkových gólech je stav utkání 3:3. Úspěšnost přesilových her 100%!
11:54 Vyloučen hráč #9 Václav Draslar družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
11:54 Přesilovku si zahrají i hosté! Draslar sekal a jde si sednout. Šance na vyrovnání.
10:40 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 3:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #85 Michal Rada (3:2)
10:40 Využitá přesilová hra Tatranu a je to 3:2. Poprvé v utkání vedou domací
09:56 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
05:31 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 2:2
05:31 A je srovnáno. Další gól jehož autorem je Tomáš Kamarýt zapadl do svatyně hostí. Bude to ještě drama!
02:47 GÓL Penco Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #13 František Vladimír Žilka bez asistence (1:2)
02:47 A máme tu změnu ve skoré Žilka to vzal na sebe a brankář hostí poprvé kapituluje. Stav utkání 2:1 pro hosty.
02:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #87 Matěj Hubička (0:2)
02:26 Hosté do utkání vstoupili lépe po dvouch rychlých gólech se ujímají vedení. Stav zápasu 2:0.
01:55 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (0:1)
00:01 Úvodní buly pro hosty.