2

3.

série

FBC Penguins Praha - Florbal Neratovice B 3:4pn
branky: 14. Jakub Hruška, 27. Jakub Rada, 33. Jakub Rada - 5. Ondřej Mihola, 17. Patrik Svoboda, 36. Lukáš Mrkvička, N Michael Schuster; rozhodčí: Matyáš Ehm - Václav Lauda; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Kopecký ? - Robert Žižka ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice B hráč #98 Michael Schuster a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #17 Jakub Hruška a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice B hráč #8 Kamil Petrák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #9 Jakub Klement , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice B hráč #26 Michal Brnka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #46 Marek Šmíd , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:38 GÓL Florbal Neratovice B! 3:3
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #10 Lukáš Mrkvička, asistoval #26 Michal Brnka (3:3)
32:40 GÓL FBC Penguins Praha! 3:2
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada bez asistence (3:2)
30:37 Vyloučen hráč #26 Michal Brnka družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za sekání
27:38 Vyloučen hráč #31 Jakub Rada družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání
26:08 GÓL FBC Penguins Praha! 2:2
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada, asistoval #12 Václav Boček (2:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
16:54 GÓL Florbal Neratovice B! 1:2
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #34 Patrik Svoboda, asistoval #2 Jiří Bauer (1:2)
13:24 GÓL FBC Penguins Praha! 1:1
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #17 Jakub Hruška, asistoval #46 Marek Šmíd (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
04:59 GÓL Florbal Neratovice B! 0:1
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil #99 Ondřej Mihola, asistoval #2 Jiří Bauer (0:1)