Fair play moment sezony! Pošli nám svůj tip

Ceny Českého florbalu | Fair Play moment | foto: Český florbal

Vyhlášení anket o nejlepší florbalistky a florbalisty sezony tentokrát doprovodí speciální kategorie, v níž se Český florbal rozhodl ocenit momenty fair play. Ne všechny se k nám však dostanou, proto máme výzvu pro vás, fanoušky a fanynky. Pokud jste byli během uplynulého ročníku svědky fair play chování, pak nám daný moment, prosíme, pošlete.


Fair play je nedílnou součástí jakéhokoliv sportu. I ve florbale jsme svědky situací, kdy se hráči, hráčky, členové a členky realizačních týmů či diváci a divačky zachovají správně, i když to má za následek ztrátu výhody či branky. Stejně tak chceme ocenit, kdy někdo pomůže v kritické situaci svému soupeři/své soupeřce. Proto jsme v rámci letošního vyhlášení cen pro nejlepší muže a ženy sezony zařadili i kategorii fair play.

Své návrhy posílejte skrze tento formulář. Do popisku nám pak dejte vědět, kdo se zachoval fér, připojte krátký popis dané situace a pokud byl zápas vysílán či máte obrazový záznam, tak přidejte i informaci o tom, kde se k videu můžeme dostat.

Děkujeme vám, že s námi hrajete fair play!

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se