Start98 roznesl Znojmo a je jeden krok od postupu do ČEZ Extraligy!

Florbalistky Startu98 po vyhraném čtvrtfinále 1. ligy žen | foto: FAT PIPE Tigers Start98

ČEZ Extraliga v sobotu pokračovala třetím zápasem baráže mezi Startem98 a Znojmem. Kdo urval druhý bod?

FAT PIPE Tigers Start98 - TJ Znojmo LAUFEN CZ 9:1 (3:0, 4:1, 2:0) | Stav série: 2:1

Tigers se se svým soupeřem ve třetím barážovém utkání vůbec nemazaly a k výhře vykročily tříbrankovou první třetinou. Ještě před polovinou základní hrací doby svítilo na světelné tabuli drtivé skóre 6:0 a Znojmo nebylo vůbec schopné najít protihru. Jedinou branku znojemského kádru si nakonec připsala Bára Procházková, její trefa z 38. minuty ale celkový výsledek pouze upravila a Start98 si tak došel pro druhý bod v sérii.

Branky: 15. Řeháková, 15. Skalíková, 18. Jůzová, 21. Řeháková, 22. Rojíčková, 23. Jůzová, 39. Řeháková, 55. Hernandezová, 57. Řeháková - 39. Procházková. Rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 56. Zásahy brankářek: Eliška Držíková 19 - Veronika Šplíchalová 17. | MATCH CENTER