Takhle se ve finále hrát nedá, smutní Curney

Byl vyhlášen nejlepším hráčem Sparty. Pral se, snažil se, dal i pěkný gól. Na srovnání nepříznivého stavu to však bylo málo. „Jenom jsme stáli a chtěli to vítězství dostat. Takhle se ve finále hrát nedá,” krčí rameny Jiří Curney.


Jeho Sparta prohrávala po dvou třetinách už 1:7 a ztrácela půdu pod nohama. „Hodnocení je hořké. Bohemka byla dneska jasně lepší a zaslouženě vyhrála. Nezbývá nám, než jí pogratulovat. My musíme makat, abychom takového zápasy příště zvládli,” ví superligový rekordman, který zamířil do kádru Marka Vojty před sezonou z kádru Mladé Boleslavi.

Spartě se povedlo v poslední periodě při hře v šesti duel alespoň zkorigovat. „Hráli jsme tak dvacet minut a dali jen tři góly. Chtěli jsme s tím něco udělat, ale ani toto nebylo dobré. Celkově jsme prostě nepodali dobrý výkon a musíme se hodně a hodně polepšit,” ví odchovanec třineckého florbalu.

„Pro nás je to velké ponaučení. Musíme hrát poctivý florbal. Dnes jsme neměli nohy, ani obranu, ani souboje. Bohemka nám ukázala, jak se má takový zápas hrát. Takhle nemůžeme hrát s nikým, natož finále poháru,” vysílá směrem k budoucím duelům.

Loading

Search

Currently playing

Currently playing

Played today

My teams

Upcomming

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se