• 60 59:12
    0:11
    (Kubalčíková)

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:11
branky: 4. Vendula Maroszová, 26. Dominika Buczek, 30. Šárka Staňková, 31. Vendula Maroszová, 40. Eliška Willmannová, 42. Dominika Buczek, 43. Barbora Husková, 49. Zuzanna Krzywak, 52. Vendula Maroszová, 54. Michaela Kubečková, 60. Zuzanna Krzywak; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 627; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 13, Monika Šolleová 4 - Nikola Příleská 10; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:6
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:48 Vítkovice drží míček a čekají na finální hvizd, který je pasuje do vítěze letošního poháru!
59:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:11
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #96 Nela Kubalčíková (0:11)
59:12 Bohužel, power-play branku nepřineslo a navíc Zuzana Krzywak trestá tento odvážný tah další brankou.
58:20 Ale bohužel i početní převaha stačí pouze ke střelám z dálky. Nebezpečné pozic Vítkovice s přehledem brání.
56:51 Tatran už ví, že zápas skončí debaklem, ale odvolávají brankářku a zkouší dosáhnout čestného zásahu hrou v šesti v poli.
56:33 Dámy z Tatranu stále sympaticky nesložily zbraně
55:01 Tatran zkouší i v oslabení vyjet s míčkem do útoku a alespoň kosmeticky upravit skóre, ale následné brejky vždy smrdí dalším gólem.
54:40 Krásný zákrok maskou brankářky Šolleové
53:50 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
53:50 Navíc další komplikace pro Tatran za sekání si jde odsedět dvouminutový trest Lovíšková.
53:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #15 Šárka Staňková (0:10)
53:29 A je tady 10. gól! Ten si připisuje Michaela Kubečková.
51:59 A nová brankářka nemá moc času na rozkoukání, protože už se řítí další útoky Vítkovic.
51:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:9)
51:23 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Monika Šolleová družstva Tatran Střešovice
51:23 Smrt pověstného pavouka mezi spojnicemi branky Tatranu zároveň vyhání Drbalovou na střídačku. Brankářka Tatranu má za sebou úctyhodný výkon, bez ní by skore možná vypadalo mnohem hrozivěji
51:23 Maroszová navyšuje už na 9:0 a vítkovické hráčky už si zápas užívají a jsou k vidění i nevšední oslavy gólu.
50:46 Rytířky předvádí reklamu na florbal.
48:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #3 Michaela Šponiarová (0:8)
48:35 Další brejková příležitost pro Krzywak a i přesto, že musela míček zpracovat až napodruhé tak s přehledem překonává domácí brankářku. Stav 0:8 vypadá hrozivě.
48:27 Korbelářová střelou trefuje jen spoluhráčku Býčkovou
47:48 Bohužel pražské hráčky stále nemůžou najít recept na ostravského soupeře.
47:29 Tatranská branka opět v modrém obležení
46:22 Korbelářová teď předpisově zastavila další protiútok.
45:51 Domácí bohužel ztrácí míčky už v zárodcích útočných šancí a spíše nabízí Vítkovicím další protiútoky.
45:24 Další poskakující míček v brankovišti Tatranu, Drbalová má dnes těžkou šichtu
44:22 Přízemní střela Seevaldové, Drbalová opět v akci
42:47 Střela Šponiarové do masky Drbalové
42:34 A ta je úspěšná! Vítkovice tak hned v úvodu třetiny navyšují o 2 branky a zdá se, že je rozhodnuto.
42:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková z trestného střílení (0:7)
42:33 Další únik Vítkovic se daří zastavit jen za cenu faulu. Rozhodčí píská samostatný nájezd. Ten provede Husková.
41:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (0:6)
41:39 Další špatně zahraná přesilová hra. Buzcek se opět dostává do samostatného úniku a navyšuje na 0:6.
41:13 Kubečková udržela míček v rohu proti třem dotírajícím hráčkám.
40:32 Vyloučen hráč #3 Michaela Šponiarová družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
40:32 A nese to ovoce, tlak Tatranu vede ke zrtátě, kterou musela hasit Šponiarová a Tatran má hned v úvodu třetiny možnost využít přesilovou hru.
40:01 Úvodní buly pro Vítkovice, ale Tatran napadá vysoko.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #67 Eliška Willmannová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:5)
39:29 A máme tady další branku z hole Elišky Willmannové, uvidíme co trenéři Tatranu vymyslí o přestávce, aby ještě zvrátili nepříznivý stav.
39:20 Finále přímo v hale sleduje 627 diváků!
38:52 Střela Beránkové končí na bloku vítkovických žen
38:05 Hráčky v červeném nutně potřebují druhou přestávku, vydechnout a vymyslet, co změnit pro závěrečné dějství.
36:10 Hráčky Tatranu obětavě chodí proti střelám.
35:32 Krzywak v samostatném úniku nenavyšuje vedení vítkovických žen
35:01 Další nebezpečná akce Vítkovic, která jen se štěstí nekončí pátým golém hostů. Hyršová nedokázala seřídit mířidla a poslala míček do šesté řady.
34:15 Další šanci Vítkovic maří Hermannová s Drbalovou
33:58 Vítkovice dokáží střídat hráčky během hry na útočné polovině. Na pražských hráčkách je vidět únava a potřeba střídat.
32:39 Přečíslení Vítkovic 3v2 úspěšně řeší brankářka Drbalová
32:01 Vítkovice jsou teď na koni. Tatran jen těžko hledá cestu ze své poloviny a je jasně vidět, že dva slepené góly vzaly hráčkám vítr z plachet. Ještě ale zbývá více než polovina zápasu.
30:52 Želízková v rozhodující chvíli nedokázala dobře zasáhnout míček, snadná práce pro Nikolu Příleskou
30:31 A po krátké televizní podobná akce, jenom z druhé strany a s jinými hlavními postavami. Tentokrát se v gólové šanci objevily Maroszová s Buzcek. Vítkovice získávají výrázný náskok 0:4!
30:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
30:04 Nadějné přečíslení Tatranu 3v1, následná střela míjí vítkovickou branku
29:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #22 Sára Seevaldová (0:3)
29:33 Seevaldová krásně na ose hřiště nachází Staňkovou a ta se opět prosazuje na hale Vodova.
28:32 Vhazování v rohu u vítkovické branky vyústilo až ve střelu na branku tatranskou
28:21 Tatran teď delší dobu drží míček, ale nahrávky lítají pouze po stranách a v obranném pásmu. Vítkovice dobře zahušťují střed hřiště a nedovolují domácím hrát v nebezpečných prostorech.
26:51 Sára Seevaldová se po důrazu tatranské obrany ocitla málem mezi diváky. Přinejmenším si zblízka přečetla reklamy na LED panelech
25:50 Hra Vítkovic je zatím aktivnější. Hráčky si dobře nabíhají do volných pozic a mají více prostoru pro zakončení. Tatran bude muset přidat, pokud bude chtít myslet na obrat v zápase.
25:03 Tato přesilovka se v tatranské kronice jistě nezapíše jako ta nejpovedenější ...
25:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (0:2)
25:01 Tatran zatím marně hledal cestu k soupeřově bráně. Navíc vítkovická hráčka Buzcek vystihla rozehrávku a po samostatném úniku ve vlastním oslabení mění skóre na 0:2!
24:28 Tatran se až nyní začíná usazovat v útočném pásmu
23:42 Vítkovice zatím drží v oslabení míček a ubírají vteřinky z trestu.
23:03 Vyloučen hráč #67 Eliška Willmannová družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:03 Willmannová nevybíravým zákrokem přerušila akci Tatranu a máme tady druhý trest dnešního večera.
21:21 Hra se po návratu vítkovické hráčky opět přelévá na stranu Tatranu, Lenfeldová prověřila brankářku tvrdou střelou z dálky. Nicméně nikdo neclonil a pro Drbalovou to nebyl problém.
20:53 Vítkovice přestály oslabení bez úhony
20:29 Krzywak vyváží míček hluboko do svého útočného pásma
20:05 Vítkovická hráčka si při úvodním buly pomohla nohou. Po rozehrávce se Tatran pouští do postupného obléhání branky s cílem vyrovnat.
20:00 Střely v 1. části: 2:9
19:49 První velkou přesilkovou šanci Tatranu Želízková promáchla
18:53 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za sekání
18:53 Husková zastavila rodící se akci ještě na útočné polovině. Bohužel pro Vítkovice jen za cenu dvouminutového trestu.
18:40 Čas na signál pro hráčky Tatranu
17:55 Za brankou Vítkovic se vytvořil celkem výrázný kotel podporovatelů tohoto týmu. Je hezké, že fanoušci vážili cestu i takto v úterý odpoledne.
17:36 Střela od mantinelu Dominiky Buczek, Příleská zatím drží čisté konto
16:41 První lajna Vítkovic si teď vytvořila tlak před brankou Tatranu. Nicméně stále 0:1
15:50 Kabelková vede protiútok Tatranu, míček však ztrácí
14:15 Drbalová si sáhla pro míček, rozehrávka Tatranu
12:43 Střela Šponiarové do skrumáže těl, míček nebezpečně poskakoval brankovištěm, brankovou čáru ale nepřekročil
11:52 Stůjová vyslala štiplavou střelu z pozice obránce. Ta nadělala problémy Příleské, která jen vyrazila míček před sebe. Z následného závaru ale Tatran vyrovnání nedostáhl.
11:02 K vidění je docela dost malých faulů ve středu hřiště, které kouskují hru.
10:31 Staňková se vydala do odvážného napadání až na útočnou polovinu. Tato hráčka dobře zná prostředí zdejší haly a místní fanoušky z dob, kdy nastupovala za Florbal Židenice.
09:12 První vážnější šance Tatranu z hole Seemannové, Příleská chytá
08:05 Rozehrávka Tatranu končí na čepeli Vítkovic
07:31 Kapitálnka hostů Šponiárová šikovně vyvezla míček do útočné poloviny a oslovila spoluhráčku Krzywak. Brankářka Tatranu ale zabránila dalšímu navýšení skóre.
07:05 Dorážka Seevaldové trefuje jen boční síťku
06:52 Brejková situace pro Tatran zůstala nevyužita. Neviděli jsme ani nebezpečnější zakončení.
06:17 Dominika Buczek zůstává klečet na hrací ploše, po menším ošetření však sama odchází na střídačku, Doufejme, že to nebude nic vážného
05:27 Na obou stranách jsme viděli chyby v rozehrávkách, ze kterých hrozily branky.
05:01 Velké zaváhání v rozehrávce Tatranu, míček však míjí tatranskou branku!
04:29 Další důležitý zákrok Elišky Drbalové!
03:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
03:59 Dominika Buzcek oslovila soupeřku z lajny nahrávkou a Vítkovice otvírají skóre. Konkrétně se prosazuje Vendula Maroszová!
02:57 Vítkovice získávají míček a trpělivě kombinují na středu hřiště. Počáteční nervozita, ale i rozvaha jsou znatelné.
02:27 První vážnější zákrok Drbalové, Vítkovice jsou zpočátku utkání aktivnejší
00:50 První střela Vítkovic, zatím jen do bloku
00:01 Úvodní buly pro Vítkovie
00:00 Týmy právě nastoupily, Městskou sportovní halou Vodova dozněla státní hymna, vše je připraveno k úvodnímu buly!
00:00 Krásné úterní odpoledne, vítejte u online přenosu z prvního finálového zápasu Poháru Českého florbalu!