9:4
    Matyáš SOKOL
    ()

DDM Horní Počernice ORKA - OLYMP FLORBAL 9:4
branky: 6. Adam Šindelář, 8. Matyáš Hanzlík, 16. Adam Šindelář, 17. Matyáš Hanzlík, 21. Jan Sedlák, 24. Ondřej Čech, 30. Jan Sedlák, 34. Petr Halačka, 43. Tomáš Hruška - 17. Dalibor Thoma, 18. Antonín Háček, 36. Jan Herczeg, 44. Matyáš Sokol; rozhodčí: Lukáš Recht - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Jiří Marvan ? - Jiří Trojan ?, Lukáš Gregor ?; po třetinách: 2:0, 5:2, 2:2
43:45 GÓL OLYMP FLORBAL! 9:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #39 Matyáš Sokol bez asistence (9:4)
43:21 Vyloučen hráč #20 Ondřej Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání
42:09 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 9:3
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #11 Tomáš Hruška, asistoval #77 Marek Flutka (9:3)
41:40 Počet diváků se navýšil na 17
41:37 Vyloučen hráč #96 Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
41:23 A druhá zlomená florbalka
38:30 Od trénéra ORKY se během přesilovky ozývá pouze slovo Hrůša
35:45 Vyloučen hráč #52 Matěj Čech družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:12 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #13 Antonín Háček (8:3)
33:46 Máme tady zlomenou florbalku
33:05 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 8:2
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #32 Petr Halačka, asistoval #20 Ondřej Čech (8:2)
30:58 Oslava by byla ale gól chybí, komentuje netrefenou bránu orky náš zdravotník
29:39 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 7:2
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #51 Jan Sedlák, asistoval #11 Tomáš Hruška (7:2)
23:52 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 6:2
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #20 Ondřej Čech, asistoval #17 Tomáš Sadil (6:2)
23:45 Pokud by někdo chtěl udělat nějaký dobrý skutek, mohl by mi donést sváču, začínám mít opravdu hlad
21:23 Trestné střílení družstva DDM Horní Počernice ORKA neproměnil #52 Matěj Čech.
21:23 To byl opravdu naivní nájezd
20:34 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 5:2
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #51 Jan Sedlák, asistoval #17 Tomáš Sadil (5:2)
20:34 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Gregor družstva OLYMP FLORBAL
18:49 Kelen
18:48 Náš zdravotník právě stříká
17:41 Háček komentuje svůj gól efektním JO
17:40 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #13 Antonín Háček bez asistence (4:2)
16:40 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 4:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #19 Matyáš Hanzlík bez asistence (4:1)
16:01 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #98 Dalibor Thoma, asistoval #13 Antonín Háček (3:1)
15:44 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:0
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #80 Adam Šindelář, asistoval #51 Jan Sedlák (3:0)
13:58 Standartka Olympu i následný protiútok orky vypadaly nadějně, avšak ani jedna šance v bráně neskončila
13:45 Múj kolega na časomíře si začal zpívat
12:30 Tento zápas přišlo sledovat 9 diváku
10:16 Prapodivné odrazy v brankovišti Olympu nakonec nic neznamenají
08:40 Sledujeme tlak ORKY
07:10 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 2:0
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #19 Matyáš Hanzlík, asistoval #61 Tomáš Pírko (2:0)
06:39 Neuveřitelná spojnice trefená bekhendem to byla opravdu skoda pro alympana s cislem 86
05:21 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 1:0
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #80 Adam Šindelář, asistoval #77 Marek Flutka (1:0)
03:03 Olympané rozehrávají na polovině ORKY