• 33 32:51
    2:8
    (Adámek)

SFK Kozel Počenice - TJ MEZ Vsetín 2:8
branky: 4. Dominik Soukup, 9. David Horák - 1. Tomáš Březík, 8. Viktor Knebl, 15. Marek Chrobák, 17. Tomáš Březík, 17. Viktor Knebl, 19. Lukáš Adámek, 22. Tomáš Horák, 33. Viktor Knebl; rozhodčí: Dominik Kovář - Lukáš Kolečkář; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Lovas ? - Marek Pohunek ?; po třetinách: 2:2, 0:5, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Z dnešních onlajnů se loučí pracant Jarda Ryšavý a povaleči Vojtěch Hyánek, Lukáš Krčmař, Jaroslav Kovařík a další
35:59 zápas plný vtípků ba až legrácek je u konce
35:09 Vsetín minul prázdnou bránu, začíná kopírovat Počenickou florbalovou školu
34:01 Poslední 2 minuty, utrpení je téměř u konce
34:00 Lukáš Krčmař, který je placen za úpravu mantinelů, neupravil mantinely
32:59 Kvalitní 'onlajny' vzbuzují svou komičností úsměv a smích u ostatních pořádajících
32:51 GÓL TJ MEZ Vsetín! 2:8
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #3 Viktor Knebl, asistoval #2 Lukáš Adámek (2:8)
29:21 Vsetín bojovností a technickou vyspělostí připomíná hokejové mužstvo HC Orli Znojmo
29:00 Mikulenka s míčem běžel jako Forrest Gump, a až došel do rohu, tak ho ztratil
27:15 Střela Počenic mohla míti gólové parametry, jen by musela být o 428% přesnější a o 762,6 % tvrdší
25:32 Dočkal se kvalitní přihrávky nedočkal a byl z toho závar před domácí bránou, ovšem Lovas uhasil tento závar podobně, jako Vojtěch Hyánek hasí žízeň v hostinci
25:10 Vykulenka se probil k zakončení, gól z toho však nepadl
24:10 Jedna z taktických cool fintiček trenéra Olšiny, přesunul Davida 'Sanchéze' Horáka do obrany
24:01 Utrpení knížete Sternenhocha (čti Olšiny) jde do konečné periody. začátek 3. třetiny
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Končí třetina, která měla s kvalitním výkonem asi tolik společného, jako noční můra z Elm Street s kvalitní komedií
23:50 David 'Sanchéz' Horák sotva plete nohama.
22:42 Průběh třetiny by se dal sumarizovat názve jednoho díla E.A Poead a to 'Kyvadlo'. Hra se totiž přelévá z jedné strany na druhou (tedy z pravé strany obranného pásma Počenic na levou)
21:08 GÓL TJ MEZ Vsetín! 2:7
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #9 Tomáš Horák, asistoval #15 Jan Špalt (2:7)
21:08 Vsetínští kují železo dokud je žhavé a odskakují na rozdíl 5 branek
20:30 Standartní situace Počenic končí lojovitou střelou
18:58 GÓL TJ MEZ Vsetín! 2:6
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #2 Lukáš Adámek bez asistence (2:6)
18:58 6. branka v síti Počenic. Hráči Počenic se musí cítit jak na kolotoči s Pavlem Poulíčkem
17:48 Dektret ZelenoDVORSKÝ postupoval sám na bránu, ale v zakončení se neprosadil, tak jak by bylo bývalo chtěno
17:24 Práce komentátora zápasu je zpochybňována jeho kamarády z pořadatelského týmu. Nutno podotknout, že zcela neoprávněně a zbaběle.
16:47 GÓL TJ MEZ Vsetín! 2:5
16:47 3 hráči byli sami před gólmanem Lovasem. Že padne gól bylo asi tak pravděpodobné, jako to, že šel Vít Bárta do politiky s čistými úmysly
16:18 GÓL TJ MEZ Vsetín! 2:4
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík bez asistence (2:4)
16:18 Úprk Vsetína jest přetaven v gól
16:00 Vojtěch Hyánek je první pořádající v leže
14:13 GÓL TJ MEZ Vsetín! 2:3
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #14 Marek Chrobák, asistoval #11 Jonáš Holec (2:3)
14:13 Lehkomyslnost a mladická nerozvážnost ze strany Počenic byla ztrestána gólem
12:01 Trenér Olšina svým hurónským hlasem udělil pokyny na střídačce a pokračuje se ve vyrovnaném klání na kolbišti v Morkovicích
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Konec první třetiny, která byla dynamická, jako fotbalové utkání Žižkov - Ostrava
11:00 Prázdná svatyně jest dnes ohromným nepřítelem Petra Dvorského
10:00 trenér Olšina se rozohnil
08:30 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #4 David Horák, asistoval #10 Petr Dvorský (2:2)
08:30 Horák střílí vyrovnávací gól
08:00 Utkání je zatím napínavější, než boj o zlaťáky v soutěži 'O poklad Anežky České'
07:30 GÓL TJ MEZ Vsetín! 1:2
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #3 Viktor Knebl, asistoval #10 Vojtěch Pavliska (1:2)
07:30 Vsetín střílí gól z půlky. Mezitím spadla časomíra, a tak je čas pouze přibližný
06:33 Rozhodčí libě žertují u stolku časoměřičů
06:32 Stalo se nejhorší, Petr Dvorský je zamlklý
06:30 Časomíra spadla
06:10 Pepa Indra protáhl gólmana soupeře oku lahodící střelou
04:30 Rozhodčí je hrou znechucen, prohlásil, cituji: 'ty vole, to není možné', konec citace
03:36 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil #7 Dominik Soukup, asistoval #4 David Horák (1:1)
03:36 Spolupráce DUBček Soukup končí gólem
03:30 Dvorský nadvakrát selhal v jasné šanci, prázdná brána jest vskutku těžkým soustem
02:00 Závar před bránou domácích připomínal spíše MS dřevorubců
01:47 Střela Vsetína ohrozila maximálně tak střešní konstrukci
01:40 Po taktických pokynech, které měli vésti k tomu, aby se hráči Počenic začali hýbat, se hráči Počenic přestali hýbat
01:10 Po Kovaříkově zvolání 'kurva hrajem' začaly Počenice kurva hrát
00:51 GÓL TJ MEZ Vsetín! 0:1
Branku družstva TJ MEZ Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #15 Jan Špalt (0:1)
00:51 Útok domácích 3 na 1, skončil protiútokem 2 na 1 a Vsetín se tak dostává do brzkého vedení
00:01 Zdravíme téže naše 2 další čtenáře, předsedu Miru Michajloviče a Jíru Uhrinovského
00:01 Od onlajnu zdravíme nemocného Jendu Drozena a vinšujeme mu brzké až promptní uzdravení