KFC Street Floorball League je zpátky! Přihlašujte se právě teď

Utkání letní série Street Floorball League | foto: Český florbal

Populární turnajová série se představuje místa a termíny. Letošní ročník KFC Street Floorball League nabídne stejně jako loni šest turnajů, při nichž si užijete neopakovatelnou zábavu a nasbíráte spoustu super zážitků. Chystá se řada novinek, jako je dvoudenní turnaj na Holbě s kulturním programem, po delší odmlce SFL zavítá do Karlových Varů či Liberce a připravuje se premiérově čistě dívčí turnaj. Neváhejte a registrujte se nyní!


O co se hraje

Stejně jako v předchozích ročnících se v rámci KFC Street Floorball League bude hrát o hodně. Generální partner turnaje KFC dodá vítěznému týmu voucher v hodnotě 3 000 korun. Získat však můžete i vstupenky na letošní mistrovství světa mužů v Malmö nebo listopadové EFT žen a juniorek v Karlových Varech. Hrát se bude také o voucher na 10 000 korun u prodejce vybavení florbalexpert nebo merchandising domácího MS žen 2025. V neposlední řadě dodá ceny také hlavní partner Holba.

Doprovodný program

K doprovodnému programu výrazně přispěje svojí chillzónou generální partner KFC. Tam si mezi zápasy dosyta odpočinete a utužíte partu. Účastníci budou moci v den utkání využít unikátního kódu na zvýhodněnou objednávku jídla, které restaurace bude v pravidelných intervalech donášet přímo na místo.

Hlavní partner projektu společnost ČEPS bude v každé destinaci mít na starost dovednostní soutěž o hodnotné ceny z Fanshopu Českého florbalu. Na další doprovodné aktivity se můžete těšit u stánků jednotlivých spolupořadatelských oddílů.

O alko i nealko občerstvení se již tradičně postará hlavní partner Holba.

Radost hráčů během jednoho z turnajů SFL | foto: Český florbal

Místa a termíny

Letošní ročník odstartuje o víkendu 8. a 9. června v pivovaru Holba. Vůbec poprvé v historii se turnaj rozprostře do dvou dnů, přičemž účastníci si užijí také koncerty, prohlídky pivovaru, školu čepování piva, spaní ve stanovém městečku i mnoho dalších lákadel. Kompletní informace najdete zde.

Pokračovat se bude 22. června v Českých Budějovicích, kde se turnaj vrátí na náměstí Přemysla Otakara II. Akce se tam odehraje pouhý den před zahájením Her XI. letní olympiády dětí a mládeže, jež hostí právě České Budějovice.

Dalším dějištěm KFC Street Floorball League se stane Liberec, a to 30. června. Do severočeského města se turnaj vrací po šesti letech, tentokrát se bude hrát před radnicí na náměstí Dr. Edvarda Beneše.

Na mapě SFL samozřejmě nechybí ani Praha - tam se plánuje turnaj na 13. července, opět po roce na holešovickém výstavišti.

Turnaj Street Floorball League v Brně | foto: Český florbal

Těšit se můžete také na turnaj v Karlových Varech, kam SFL zavítá po čtyřleté pauze. Hrát se bude 20. července před  OC Varyáda - a připravuje se revoluční novinka. Chystá se první vyloženě ženský turnaj, který se bude konat zároveň se standardním turnajem, kam se mohou hlásit i smíšená mužstva. Aby mohl ženský turnaj proběhnout, je nutné mít přihlášených alespoň šest družstev do konce května. V opačném případě bude do té doby přihlášeným celkům nabídnuta možnost zapojit se do standardního smíšeného turnaje, u kterého by se tak kapacita družstev zvýšila z aktuálních 16 na tradičních 24.

Poslední zastávkou KFC Street Floorball League 2024 se stane Brno, kde se turnaj odehraje  na náměstí Svobody. Stejně jako v Českých Budějovicích se i v jihomoravské metropoli bude hrát už posedmé za sebou.

Florbalové léto tedy bude skutečně nabité. Proto nečekejte a co nejdříve si zajistěte místo na některé z nadcházejících akcí Street Floorball League.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se