Vrcholová část poháru je minulostí. Jak jsou týmy dále nasazeny?

Mladá Boleslav uzavřela vrcholovou část poháru výhrou | foto: Martin Flousek

Vrcholová část Poháru Českého florbalu je minulostí. Ve čtvrtek 7. září došlo k poslednímu rozuzlení všech postupových zápletek. Nováček nejvyšší soutěže Butchis vyzval v přímém boji o první místo ve své skupině Mladou Boleslav.


BUTCHIS – Předvýběr.CZ Florbal MB 4:10 (1:3, 2:4, 1:3) 

Mladoboleslavští od úvodních minut potvrzovali, že letní příprava se jim povedla a změny, kterými si tým prošel, vypadají jako velmi povedené. Na první branku si ale diváci počkali až do deváté minuty, kdy se prosadil Daniel Šebek. Do první pauzy padly ještě další tři branky, dvakrát se prosadil tým z města automobilů, který si tak nesl náskok do dalšího průběhu zápasu.

Svěřenci finského kouře Naavy ve druhé třetině pokračovali ve své aktivitě a náskok ještě navýšili. Nováček nejvyšší soutěže sice vykřesal naději dvěma brankami, tu však Mladoboleslavští ještě do druhé pauzy zarazili. Během třetí periody už Středočeši nenechali nic náhodě, postupně své vedení zvětšovali až k výhře 10:4, která jim zajistila první místo ve skupině. Bodově se nejvíce dařilo Adamu Delongovi, který zaznamenal čtyři body, o jeden bod méně poté zapsal další reprezentant Martin Tokoš.

Branky: 1. Pecha, 32. Pavlíček, 37. Černý, 50. Černý – 9. Šebek, 12. Zoufalý, 14. Vařecha, 24. Natov, 32. Vařecha, 40. Natov, 40. Delong, 49. Bergman, 51. Tokoš, 58. Tokoš. Rozhodčí: Jelínek - Kostinek. Vyloučení: 1:0.Využití: 0:0. Diváků: 88. Zásahy brankářů: Hlinák 19, Vladař 9 – Hanuš 13. 

Vítězové jednotlivých skupin vrcholové části, tedy FBC Liberec, ACEMA Sparta Praha, Předvýběr.CZ Florbal MB, FbŠ Bohemians a FLORBAL CHODOV, si zajistili postup rovnou do osmifinále. Celky na druhých místech poté čekají souboje v 5. kole. Ostatní týmy se již do hry zapojí o kolo dříve, podobně jako zbytek družstev z nejvyšší soutěže včetně obou superfinalistů Vítkovic a střešovického Tatranu. Rytíře čeká třetiligová Kopřivnice, mistrovský Tatran vyzve divizní Barracudas Slaný. Čtvrté pohárové kolo se rozjezde hned v následujícím týdnu. Program otevře bitva divizních Říčan s prvoligovým Ústím nad Labem, o den později si to poté rozdají v souboji třetiligových celků Náchod s Pelhřimovem.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se