Třetí kolo poháru: Neskutečná bitva v Třebíči! Koho čekají superligové týmy?

Florbalisté blanenského Atlasu | foto: Atlas Blansko

Mužský pohár odehrál o víkendu většinu duelů třetího kola. Na postupující celky čekají v další fázi také superligové týmy včetně úřadujícího superligového šampiona ze Střešovic.


Třetí kolo poháru nabídlo řadu zajímavých bitev. Asi největší se odehrála v Třebíči, kde se představil blanenský Atlas. Nováček Národní ligy musel hned od úvodní části dotahovat, postupně si ale převzal vedení a díky neskutečnému závěru svítilo po 60 minutách na výsledkové tabuli skóre 10:10. Blansko si nakonec postup muselo vyválčit až v nájezdech.

Dál jdou také Draci Říčany, FBC Strakonice, Wizards Praha 10, SK Jihlava, Hornets Brno, Sokol Jaroměř, FBC Letohrad, Sršni Rožnov pod Radhoštěm, Slavia Plzeň, Spartak Pelhřimov, Barracudas Slaný, TJ Hodonice, Eagles Orlová, Vikings Kopřivnice, Floorball Club Falcon a Sokol Dvůr Králové nad Labem. Ve středu respektive ve čtvrtek se ještě dohrsjí duely mezi Mohelnicí a SFK Havířov a Alien Nations s Orkou. Na vítěze posledního jmenovaného pak čekají Karlovy Vary.

Ve čtvrtém kole dojde na prolnutí s další várkou nasazených celků. Slánské Barracudy čeká bitva se střešovickým Tatranem, Slavia Plzeň přivítá doma pardubické Sokoly, Vinohrady vyrazí na půdu Falconu, Česká Lípa vyrazí do Jaroměře a Vítkovice zamíří na půdu kopřivnických Vikingů.

V průběhu týdne se dohraje také vrcholová část, třetí a čtvrté týmy z tabulek budou nasazeny do pátého kola.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se