Pohár žen uzavřel druhé kolo. Mužská část dohrává kolo čtvrté

Radost prvoligových Panthers Praha | foto: Panthers Praha

Pohár Českého florbalu uzavřel druhé kolo žen a známe tak kompletní obsazení osmifinále. Do další fáze postoupil i pavouk mužů.


Pohár mužů

Obsazení Poháru Českého florbalu mužů se pomalu a jistě formuje a zanedlouho tak dojde na další vyřazovací boje. Aktuálně se ale dohrává čtvrté kolo, v němž se zatím podařilo zvítězit devíti celkům. Do další fáze proklouzly superligové Pardubice, které dokázaly vyhrát ve velké přetahované na půdě plzeňské Slavie, která patří ke špičce Národní ligy.

Také Vítkovice nedostaly vstupenku do další fáze zadarmo a kopřivnické Vikings, za které hraje jedna z bývalých opor rytířů Martin Nehera, definitivně zlomil až zásah Lukáše Hájka do prázdné v posledních vteřinách duelu. Hladký postup zaznamenalo Kladno, které si zastřílelo ve Strakonicích. Končí naopak českobudějovičtí Štíři, kteří po velké bitvě přenechali místo v 5. kole Jihlavě.

Kompletní výsledky Poháru Českého florbalu mužů naleznete ZDE.


Pohár žen

Ženská část poháru ve středu dokončila druhé hrací kolo, které přineslo čtyři výsledky. K postupujícím Aligators, které vyřadily Svitavy, a českobudějovickému Meťáku, se přidaly další dva celky.

Zajímavou bitvu nabídl duel mezi Panthers Praha a Královskými Vinohrady. Tento zápas nakonec ovládl bývalý extraligový celek z Prahy, který porazil SKV 6:3. Ve velmi vyrovnaném duelu byl nakonec rozhodujícím faktorem hattrick domácí Jany Pavlicové. Poslední místo v osmifinále zaujala Jihlava, která zdolala Hradec Králové 4:1. Blýskla se především Kateřina Bednářová, která se podílela na všech čtyřech trefách celku z Vysočiny.

Nyní Pohár Českého florbalu žen čeká osmifinále, které odstartuje v pátek 6. října a do něhož už nastoupí také nasazené extraligové celky. Z osmi postupivších osmifinalistů se pak sestaví dvojice pro čtvrtfinále.

Kompletní výsledky Poháru Českého florbalu žen naleznete ZDE.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se