Pohár pokračuje! Jaroměř sťala Českou Lípu, hrály i ženy

Brankář České Lípy při zákroku | foto: FBC 4CLEAN Česká Lípa

Pohár Českého florbalu přestoupil do dalších fází. Ženy aktuálně bojují v rámci druhého kola, muži rozjeli již čtvrté. Jaké jsou jejich dosavadní výsledky?


Pohár ČF mužů

V mužské části Poháru Českého florbalu probíhá aktuálně čtvrté hrací kolo a známy jsou v něm již čtyři výsledky. Jako první si florbalisté Ústí poradili s Draky z Říčan. Zápas to byl velmi napínavý a padlo v něm dohromady čtrnáct branek. Ústecký tým nakonec vybojoval výhru 8:6 a třemi kanadskými body k tomu přispěl navrátilec ze superligy útočník Jakub Kolstrunk.

Ve druhém zápase si Náchod poradil s Pelhřimovem 7:4 a TROOPERS následně porazili Dvůr Králové o šest branek. Přesně tolik gólů navíc padlo také v každé třetině tohoto utkání a celkové skóre tak činilo 12:6 ve prospěch TROOPERS.

V posledním odehraném duelu 4. kola poháru došlo k zajímavému výsledku. Superligový celek FBC 4CLEAN Česká Lípa totiž těsně padl s Jaroměří, která v aktuální sezoně hraje v Národní lize. Jaroměř si nad papírovým favoritem tohoto zápasu vytvořila tříbrankové vedení již v první třetině a ve 30. minutě vedla dokonce 6:1. Lípa pak houževnatě dotahovala, nakonec jí ale scházel jeden gól a prohrála tak 6:7.

Kompletní rozpis všech zápasů 4. kola poháru mužů naleznete ZDE.


Pohár ČF žen

Ženská část poháru dohrává poslední základní kolo před postupem do osmifinálových bojů. Ve velmi vyrovnaném utkání v něm vybojovaly výhru prvoligové Aligators. Ty nad svým soupeřem ze Svitav vedly již od 14. minuty, ve druhé části ale Svitavy srovnaly na 1:1 a tento stav trval až do hvizdu ukončujícího třetí třetinu. Rozhodnout tak muselo až prodloužení, v němž vstřelila vítěznou branku Aligators Petra Ondráčková. Ve druhém odehraném zápase druhého kola si České Budějovice poradily se Spartou a zvítězily celkem pohodlně 5:1.

Kompletní rozpis všech zápasů 2. kola poháru žen naleznete ZDE.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se